Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Taj Luxman je kuća na Azurnoj obali za Technics 1210. Dokle će jedna te ista ekipa na ovoj temi da priÄa besmislice? Mene samo interesuje koliko njih to radi iz Äistog neznanja a koliko zbog potencijalne koristi za buduću preprodaju. Taj Luxman je odliÄan gramofon, za one koji nisu znali i postignuta cena na Limundu je viÅ¡e nego povoljna.

Pa ovaj njihov trialog je i bio sa namerom da valjda sami sebi objasne kako Luxman ne vredi ni pisljiva boba i da be se eto oni smilovali i mozda dali 8 ili10 soma.Posto bi ga oni prodavali videli bi u sledecoj epizodi za par meseci.Providno.

Link to comment
Share on other sites

Eto pise da se za Ok gramofon ne daje vise od 150 eura.Pa to u startu NIJE tacno.Ja bi se radje druzio sa Luxman-om nego sa DJ Technics-om.

To da li je taÄno ili ne da se za OK gramofon ne daje viÅ¡e od 150 eura nećete ni vi ni ja da sudimo... Ja sam samo izneo svoje miÅ¡ljenje i stojim da za OK gramofon ne bih dao viÅ¡e od 150 eura. TaÄka.

A generalizovanje kvaliteta je tek bezveze i nema svrhe.

Luxman jeste firma za respekt, ali ovaj konkretan model njihovog gramofona nije Hi-End, ima mnogo boljih modela koje su napravili.

 

Link to comment
Share on other sites

Zasto bih ja Vama bilo sta objasnjavao?

 

Mozda bi, ipak, mogli Vi meni objasniti sta je to Hi-End gramofon, posto ste ga okarakterisali kao takvog? I jos, sta je to "ekstra moćan" gramofon?

Ja sam nacisto sa terminom Hi-End.Sad je na tebe red da rascistis s tim.Ne secam se da sam ga ja tako okarakterisao.Gde sam to naveo?

Link to comment
Share on other sites

I samo ste sebi napravili medveđu uslugu što se se pojavili ovde da objašnjavate kako je cena za koju ste prodali gramofon realna.

Mogli ste fino da uživate zadovoljni što ste gramofon prodali za lepe pare, koga briga što tamo neki likovi trtljaju na tamo nekom forumu da gramofon ništa ne valja i da je neko preplatio.

Parice u džep i milina.

Ali ne, Ä‘avo vam nije dao mira...

Link to comment
Share on other sites

Sjajno.  :thumbsup2

 

Mozda ovde:

9us0mt.jpg

 

Ja i dalje ocekujem odgovor..  :bounce

Ponovicu:

Ma nemam ja veze sa prodajom tog gramofona.Ima nas Dragana posvuda.

Nego mi dosadno pa reko ajde da malo pravimo dinamiku.

Oglasavacu mogu da porucim:to nije HI-END gramofon.Ali on se obraca onima koji to ne znaju.Nije los komad ali je to daleko od vec izandalog termina HI-END.Sami ste svedoci da se cak i sprave od 25 eura kite takvim atribudima da mi je vec muka od toga. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je prosto neverovatno, isto ovakvo pojacalo u mint stanju, sam otudjio prosle godine za 190 eura. :roll:  Ko je lud da plati ovu cenu ?!

http://www.kupujemprodajem.com/Harman-Kardon-HK-970-Limited-Edition--11918017-oglas.htm?filter_id=108

 

Да али овај је "Лимитид Едишн".  

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...