Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

:screwy  ...da, pretera ga.

Ali su ti zvučnici tada zaista vredeli, možda i više od tih 90€. Za kompjutersku multimediju, u odnosu na klasične Logitech i Genius plastikanere, ovo je bilo blizu HiFi.

Nikada mi neće biti jasno zbog čega proizvođači u nekom momentu prestanu da rade takve bang for the buks ponude?!? Ovo su mogli da valjaju decenijama. :(

Link to comment
Share on other sites

Nisam komentarisao zvuk Microlaba, već cenu na tom konkretnom oglasu, a ovi koji su govorili o zvuku, poredili su sa drugim kompjuterskim zvučnicima i zaključili da su Microlabi u toj konkurenciji dobri, sa čim se slažem. Ovo je Offtopic podforum i nismo dužni da se striktno držimo hi fi tema. Dalje, rekao sam da imam Microlab Solo 6, ali nisam rekao da su mi to jedini zvučnici, niti da ih koristim. Od audio uređaja posedujem i esi maya usb karticu, gramofon Technics sl 7, dva Sony minidisca, dva pojačala - Marantz i Blaupunkt, kao i dva para zvučnika - Tannoy i Magnat. I imam 41 godinu.

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2016 at 20:17, gnu said:

Šta ti je internet hype! Ovakve Microlabe sam pre mislim sedam godina platio 90 evra. Pošto ih još uvek imam, izgleda da mogu da ostvarim profit 100% :screwy

https://www.kupujemprodajem.com/microlab-solo-c6-29907029-oglas.htm?filter_id=122

 

Ja sam ih kupio za 90 evra dok ih je bilo u prodaji, a prodao sam ih za 120 posle 2 godine koriscenja, a cena im je skocila na 140 evra za te 2 godine... Inace su odlicni zvucnici i kad se pojacaju i kako god. Mana je sto ne pamte podesavanja i svaki put treba da se iznova podese, a daljinski je kljuc svega, bez njega ne mozes nista... Naravno da ne vrede 180 evra, narocito ne polovni, ali mnogo stosta u audio svetu ne vredi ulozen novac... Posle njih sam za 110 evra kupio polovne JBL LX 2002 bookshelf sa bi wire terminalima i titanijumskim visokotoncem... E pa ti JBL zvucnici su blago receno krs u odnosu na Microlab Solo 6c... Tako da toliko o ceni. Cisto da ih ne pljujete samo zato sto su kosooki... :screwy

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, stoN_Cold said:

Cim pratis oglase za Ferarija, spremio si se da kupis jedan. Kad se to desi, kolegu da provozas, nemo' da si stipsa! 

...objasnjenje je sjajno, ,,neko moze da iskoristi polomljeni branik kao umetnicko delo!'' Odakle dolaze ovi ljudi???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...