Jump to content


Deoxit u Srbiji?


vitos

Recommended Posts

Nadam se da nisam pogresio mesto...

Zna li neko gde mogu da nadjem Deoxit D5 u Srbiji (kapiram da je jako tesko) i ima li neko da prodaje to od forumasha ovde?

 

Ako ne, znate li neku online radnju u inostranstvu koja je voljna da salje u Srbistan?  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala stoN na predlogu! :cheers

Da u sprej varijanti je.E sada, koliko sam cuo/razumeo, od svih tih sprejeva, jedino Deoxit D5 dobro cisti potenciometre a ne ostavlja mast iza sebe, tj, sve sto izadje komprimovano samo cisti ali ne ostavlja tragove.

Kazu da ostali tu zakazu i ostave uljanu emulziju tanku.

Kakva su iskustva po tom pitanju sa ovim Wurthom, konkretno, potrebno generalno ciscenje starijeg receivera.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala stoN na predlogu! :cheers

Kakva su iskustva po tom pitanju sa ovim Wurthom, konkretno, potrebno generalno ciscenje starijeg receivera.

 

:wave2

 

Oд када Ñам га открио и употребио више ни не размишљам о неком другом клинеру.

 

Ðе оÑтавља маÑноћу, брзо ветри, 500мЛ кошта око 450 динара, има га у Ñвим продавницама ауто делова.

 

Ипак вреди пробати, шта је Ð´Ð°Ð½Ð°Ñ 450 динара?

 

Чак Ñам га употребљавао и када је уређај под напоном, тјÑ. укључен.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

 

E pa ston onda ga definitivno probam!  :cheers  Da li bih smeo da ga koristim za ciscenje potenciometara? Malo ima pucketanja, nisu zaglibili izgleda strashno?

 

 

 

Ja sam o tom spreju više puta pisao

Nije namerno zaista, taze sam ovde, radih pretragu ali izgleda neuspesno. :cheers

Dosta ga hvale. E sada, gde ga naci i kako pokusavam da uklavirim ali nema resenja za sada...

 

Link to comment
Share on other sites

Dosta ga hvale. E sada, gde ga naci i kako pokusavam da uklavirim ali nema resenja za sada...

 

 

Пробај овде ако Ñи из Београда:

 

 

http://www.shopinvest.co.rs/kontakt.html

 

Иначе добар је и за Ñкидање папирнатих налепница Ñа ценом.   :)

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Dosta ga hvale. E sada, gde ga naci i kako pokusavam da uklavirim ali nema resenja za sada...

 

Ovo se odnosilo na Deoxit . :thumbsup2 

A Wurth cu probati onda da nadjem ovde po Nishu, a ako ne uspem onda cu nazvati Bg, kuriri resavaju svaki problem (cesto ga stvore :order  ).

:cheers  Nista, kako vidim pocinjem da se zaduzujem sa pivima, polako ali sigurno :wave2

Link to comment
Share on other sites

:cheers  Nista, kako vidim pocinjem da se zaduzujem sa pivima, polako ali sigurno :wave2

 

Ма има и у Ðишу, прошетај по бензиÑким пумпама.  Ð за  :cheers  то Ñвакако!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam o tom spreju viÅ¡e puta pisao, ali niko nije obraćao pažnju, ili mi niko nije verovao.To je odmašćivaÄ, koristim ga dugo godina, u manjoj meri skida oksid i ne ostavlja nikakav film

 

cim se koristi za diskove od kocnica, onda 100% ne ostavlja nikakvu masnocu (''film'')!

Link to comment
Share on other sites

Odlicno onda, u ponedeljak se bacam u potragu pa javljam rezultate. :cheers

Samo jos jedno pitanje, da ne bude zabune, dakle ovim Wurth-om moze da se cisti volume knob i switchevi na receiveru starijeg tipa, tj.mogu da ga koristim za ciscenje svih delova koji se ciste i Deoxitom? :smile:

 

@stoN, ako ista volim da razduzujem, to su pivici, i to "С`Мерак" , sto kazu ovi moji juznjaci ! Samo pisi recke! :cheers

Link to comment
Share on other sites

Odlicno onda, u ponedeljak se bacam u potragu pa javljam rezultate. :cheers

 

Ðема потребе, ÐŸÐ¸Ð»Ñ ÐŸÐ»ÑƒÑ Ð¸Ð¼Ð° у Ñвакој радњи    :)

 

Све може да Ñе чиÑти Ñа њим било Ñтаро или ново.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Odlicno onda, u ponedeljak se bacam u potragu pa javljam rezultate. :cheers

Samo jos jedno pitanje, da ne bude zabune, dakle ovim Wurth-om moze da se cisti volume knob i switchevi na receiveru starijeg tipa, tj.mogu da ga koristim za ciscenje svih delova koji se ciste i Deoxitom? :smile:

 

@stoN, ako ista volim da razduzujem, to su pivici, i to "С`Мерак" , sto kazu ovi moji juznjaci ! Samo pisi recke! :cheers

Nije agresivan, ne oÅ¡tećuje plastiku ni aluminijum a ni farbane povrÅ¡ine!MožeÅ¡ da ÄistiÅ¡ i gumene povrÅ¡ine

Link to comment
Share on other sites

Pa evo da se javim i jos jednom zahvalim stoN_Cold-u na sjajnom predlogu.  :cheers  Pazario Wurth sprej za kocnice.

Ocistili drugar i ja receiver sa svih mogucih i nemogucih strana, unutra, spolja.

 

"Oprali" ga doslovno, sve pokupili uredno, sacekali da se osusi, sastavili- sve fercera kao i pre ciscenja,

 

Ploca kao nova, kontakti, potenciometar vise ne pucka.Milina jedna :banana

Stvar je genijalna, skida svu prljavstinu, aluminijumskim delovima dalo vrhunski, ali vrhunski sjaj. :thumbsup2

Prezadovoljan sam , a sve to dobih za 490 rsd( i cca 4+h rada).

 

Ima ga gotovo svuda, tako da je i od mene topla preporuka.

Kenwood je kao nov, jos par dorada drveta, pa da zasvira. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Pa evo da se javim i jos jednom zahvalim stoN_Cold-u na sjajnom predlogu.  :cheers  Pazario Wurth sprej za kocnice.

Ocistili drugar i ja receiver sa svih mogucih i nemogucih strana, unutra, spolja.

 

"Oprali" ga doslovno, sve pokupili uredno, sacekali da se osusi, sastavili- sve fercera kao i pre ciscenja,

 

Ploca kao nova, kontakti, potenciometar vise ne pucka.Milina jedna :banana

Stvar je genijalna, skida svu prljavstinu, aluminijumskim delovima dalo vrhunski, ali vrhunski sjaj. :thumbsup2

Prezadovoljan sam , a sve to dobih za 490 rsd( i cca 4+h rada).

 

Ima ga gotovo svuda, tako da je i od mene topla preporuka.

Kenwood je kao nov, jos par dorada drveta, pa da zasvira. :cheers

 

Ð ÐŸÐ¸Ð»Ñ ÐŸÐ»ÑƒÑ?

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Oд када Ñам га открио и употребио више ни не размишљам о неком другом клинеру.

 

Ðе оÑтавља маÑноћу, брзо ветри, 500мЛ кошта око 450 динара, има га у Ñвим продавницама ауто делова.

 

Ипак вреди пробати, шта је Ð´Ð°Ð½Ð°Ñ 450 динара?

 

Чак Ñам га употребљавао и када је уређај под напоном, тјÑ. укључен.

 

:wave2

Sta se cisti onim za kocnice a sta kontakt.Ja sam shvati da ovim za kocnice moze da se ciste kontakti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...