Jump to content


Jagermaister sistem


jager

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ti je bre najbitnije. 😂

Ja sam podelio Pearl 1,5m na pola sa dugarom, svakom po 0,75m. I terminisao nekim lepim pozlaćenim konektorima. Zvuk se nije pokvario u odnosu na original, upoređivali smo sa 3 druga USB kabla, možda je i bolji jer je skraćen kabl duplo.  Znači postoji i ta opcija, kupi se Pearl pa se zameni B konektor sa C konektorom. Adaptere nešto i ne obožavam baš. Supra nije  zgodna za to, ali Pearl je tanak i može lako da se preradi.

Što se zvuka tiče, Supra ima neki mali Loudness efekat, a AQ Pearl daje čvršći i otvoreniji zvuk, mada mu fali malko po krajevima opsega u odnosu na Supra. Slušam oba, kako kad sam raspoložen. U pitanju su male razlike, ništa drastično. Oba izvlače puno detalja i imaju odličnu 3D prezentaciju po širini i dubini, lepo odvajaju instrumente. Supra ima malo veću dubinu zvučne slike. Za te pare, best buy su oba. Stavi neki Kineski običan, i sve je u sredini, a detalja pola nema.

Link to comment
Share on other sites




I terminisao nekim lepim pozlaćenim konektorima.


Где си пазарио конекторе за на кабл, потребан ми је дужи кабл са једне стране стандардни УСБ а са друге УСБ ал' за телефон?


Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Rekao bih da su se usvirali 😊 Probao sam ih na poziciji mid basa , malo su naglašavali bas tako da su po savjetu Zlatka ipak završili na visoke . Clarity cap esa sam izbacio , bolji balans , teksturu daju px serija , zaista fenomenal kond pristupačne cijene . Što se tiče m supreme nemam nikakve zamjerke , sve je na mjestu , vredi svaku paru što bi reko naš narod . 👍

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
7 sati ranije, jager said:

Stigao s aliexpress-a jedan fino napravljem usb A to C za napajanje dac-a , širmovan star quad konstrukcija .

Može li neki link (zainteresovan sam za kratke verzije do 0,5m).

Link to comment
Share on other sites

The sound improvement compared to a classic cable is popular, I find it even superior to my audioquest pearl cable, 4 times more expensive, which powered my old DAC. Without hesitation, I recommend you to try….

Ja imam Pearl. 😂

Nego ima li taj kablić A-B verzija. C mi ne pasuje nikako.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Nixie said:

The sound improvement compared to a classic cable is popular, I find it even superior to my audioquest pearl cable, 4 times more expensive, which powered my old DAC. Without hesitation, I recommend you to try….

Ja imam Pearl. 😂

Nego ima li taj kablić A-B verzija. C mi ne pasuje nikako.

Zato sam ga i kupio ... 4 puta jeftiniji 🙈 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...