Jump to content


NEW Yamaha cd-s3000 & a-s3000


agronk

Recommended Posts

Verujem ti apsolutno,ali isto tako verujem da bih jednog dana kad bi prodavao dobio više para nego za yamahu. :wave2

Zavisi od toga kada je to "jednog dana". Danas su recimo Yamaha-e i Sony-ji iz 70-ih i 80-ih dosta skuplji od Accu-a tih a bogami i kasnijih godiÅ¡ta. Pogotovo V-Fet modeli. Sa Luxman-om je problem u Äestoj promeni vlasniÅ¡tva u odnosu na koju je i varirao kvalitet. :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene liÄno ne zanima koja će cena biti kad bude,ali da imam toliko para ta Yamaha pored Luxmana i Accu-a mi sigurno ne bi uÅ¡la u izbor. :wave2

 

 

haaa..Luxman? Pa Luxman nista nije bolji od Yamahe i izlisno ga je porediti sa Accuphaseom koji je po meni pravi pravcati hi-end.

Link to comment
Share on other sites

Verujem ti apsolutno,ali isto tako verujem da bih jednog dana kad bi prodavao dobio više para nego za yamahu. :wave2

 

Ovde, cini mi se, niko ne prica o vrednosti uredjaja u preprodaji... diskusija je vise okrenuta zvucnim osobinama uredjaja (eventualno kvalitetu izrade i trajnosti)...

Link to comment
Share on other sites

Ovde, cini mi se, niko ne prica o vrednosti uredjaja u preprodaji... diskusija je vise okrenuta zvucnim osobinama uredjaja (eventualno kvalitetu izrade i trajnosti)...

Da, ukoliko dok kupujete ureÄ‘aj već razmiÅ¡ljate o kasnijoj prodaji... bolje ostavite novac u džepu. 

Link to comment
Share on other sites

Da, ukoliko dok kupujete ureÄ‘aj već razmiÅ¡ljate o kasnijoj prodaji... bolje ostavite novac u džepu. 

Ne vidim niÅ¡ta loÅ¡e u razmiÅ¡ljanju da jednog dana kad budem prodavao ureÄ‘aj gledam da Å¡to manje izgubim,po meni je to pametno razmiÅ¡ljanje,nemojte mi reći da svi imate joÅ¡ uvek svoje prve sisteme.Å to se tiÄe zvuÄnih osobina o njima kad ga Äujemo.NHF :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim niÅ¡ta loÅ¡e u razmiÅ¡ljanju da jednog dana kad budem prodavao ureÄ‘aj gledam da Å¡to manje izgubim,po meni je to pametno razmiÅ¡ljanje,nemojte mi reći da svi imate joÅ¡ uvek svoje prve sisteme.Å to se tiÄe zvuÄnih osobina o njima kad ga Äujemo.

 

onda uzmes Dynaudio on minimalno gubi na ceni! kao da imas zivu lovu u dzepu..

Link to comment
Share on other sites

onda uzmes Dynaudio on minimalno gubi na ceni! kao da imas zivu lovu u dzepu..

Dynaudio, kao i svi brendovi gubi na ceni i to ne minimalno.Samo što je prilikom prodaje dobra tražnja za njime upravo zahvaljujući ovakvim pisanjima i ovom forumu

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok. Kada se jednom uÄ‘e u zaÄarani krug kupovina-prodaja-doplata-kupovina-prodaja... teÅ¡ko se iz njega izlazi. Velikom delu to postaje opsesija a ne sam zvuk. Kapiram da neko ko zaista zna Å¡ta radi, nauÄi ono Å¡to treba u meÄ‘uvremenu, skupi novac, promeni dva-tri sistema da doÄ‘e do onog kojim je zadovoljan. Veliki broj ureÄ‘aja, Å¡to u posedu Å¡to promenjenih meni viÅ¡e govori o neznanju vlasnika nego o njegovoj kompetentnosti. Možda neko u meÄ‘uvremenu okrene priÄu i postane preprodavac. Drugi opet opsesivno skupljaju ureÄ‘aje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...