Jump to content


21.Audioberza 24.03.2013.


zogra

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da se pridruzim temi,ovaj put nisam mogao da dodjem na audioberzu jer sam se strucno usavrsavao tj.bio na seminaru.Inace bih doneo nesto na prodaju,sigurno kasete a mozda i neki uredjaj.Najvise mi je zao sto sam propustio druzenje sa dragim ljudima ,forumasima,sa kojima bih razmenio misljenja,popio neke picence,kafucino sto zbori Sojic,i proveo jedno lepo popodne,Do sledeceg druzenja dragi prijatelji sve najbolje. :thumbsup2:cheers:wave2

Eeee Profo, a ja se naostrio da ti pokupujem kasete, a posebno onu TDK MA-XG 90!!!

 

A tebe nema...

Link to comment
Share on other sites

Nisam razumeo ko je organizator berze? Pitam jer nigde osim na ovom forumu nisam video obaveÅ¡tenje, poziv, bilo Å¡ta. Mogao je organizator bar da zalepi cedulju kod Borka, Žike, u Leili, da okaÄi pozive na Fejsbuku, ako već nije poslao PR u gradske medije. Bez reklame i promocije berza će veÄito ostati ista, zamrznuta u prostoru i vremenu, beskonaÄni deja vu jednih-te-istih Tominih kablova, mesinganih klocnica i ploÄa koje godinama niko ne želi. 'Ajmo organizatori - malo entuziajazma, kreativnosti, novih ideja  :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam razumeo ko je organizator berze? Pitam jer nigde osim na ovom forumu nisam video obaveÅ¡tenje, poziv, bilo Å¡ta. Mogao je organizator bar da zalepi cedulju kod Borka, Žike, u Leili, da okači pozive na Fejsbuku, ako već nije poslao PR u gradske medije. Bez reklame i promocije berza će večito ostati ista, zamrznuta u prostoru i vremenu, beskonačni deja vu jednih-te-istih Tominih kablova, mesinganih klocnica i ploča koje godinama niko ne želi. 'Ajmo organizatori - malo entuziajazma, kreativnosti, novih ideja  :)

 

Ako pogledas prvi post u svakoj temi o audio berzi, videces poziv i ko je organizator... :bounce

Link to comment
Share on other sites

Nemojte kukati , pa kako ja znam iz Sombora svaki put kada je berza ...znam zato sto me interesuje . Pa uvek postoji obavestenje na nekoliko mesta o vremenu i mestu odrzavanja . Sto se tice ponude na samoj berzi , vi koji najvise kritikujete pa ponesite vi neke uredjaje , ploce pa dignite berzu na visi nivo sa vasom ponudom .Naravno da mozete i novac da ponesete da bi ste nesto kupili . Ljudi donesu 10 komponenti i prodaju mozda jednu i vi kriticari zelite da svako to radi da bi ste se osecali bolje kada vidite koliko ima komponenti na ponudi . Berzu ne cine organizatori , nego mi sami sa svojom ponudom i gosti sa svojim prisustvom i zeljom da nesto i kupe .

Link to comment
Share on other sites

Nemojte kukati , pa kako ja znam iz Sombora svaki put kada je berza ...znam zato sto me interesuje . Pa uvek postoji obavestenje na nekoliko mesta o vremenu i mestu odrzavanja . Sto se tice ponude na samoj berzi , vi koji najvise kritikujete pa ponesite vi neke uredjaje , ploce pa dignite berzu na visi nivo sa vasom ponudom .Naravno da mozete i novac da ponesete da bi ste nesto kupili . Ljudi donesu 10 komponenti i prodaju mozda jednu i vi kriticari zelite da svako to radi da bi ste se osecali bolje kada vidite koliko ima komponenti na ponudi . Berzu ne cine organizatori , nego mi sami sa svojom ponudom i gosti sa svojim prisustvom i zeljom da nesto i kupe .

 

Vala bash si dobro to rekao , ja sam sa Userom  i  Babylonom + Scepan  +  ti  bio kao  izlagac na berzi. Ne znam da li je jos neki forumas nesto izlagao

Link to comment
Share on other sites

Nemojte kukati , pa kako ja znam iz Sombora svaki put kada je berza ...znam zato sto me interesuje . Pa uvek postoji obavestenje na nekoliko mesta o vremenu i mestu odrzavanja . Sto se tice ponude na samoj berzi , vi koji najvise kritikujete pa ponesite vi neke uredjaje , ploce pa dignite berzu na visi nivo sa vasom ponudom .Naravno da mozete i novac da ponesete da bi ste nesto kupili . Ljudi donesu 10 komponenti i prodaju mozda jednu i vi kriticari zelite da svako to radi da bi ste se osecali bolje kada vidite koliko ima komponenti na ponudi . Berzu ne cine organizatori , nego mi sami sa svojom ponudom i gosti sa svojim prisustvom i zeljom da nesto i kupe .

 

Don't shoot the messenger! Ja sam uredno bio, kupio naramak ploÄa (tnxs za Rihtera, odliÄan je!) ÄŒak sam upoznao i Babylona koji mi je uživo skrenuo pažnju da je 1210 DJ gramofon :) Lepo sam se proveo ali mislim da je moguće napraviti hi-fi event u nekom svetlom, toplom prostoru i privući puuuno nove publike. Tebi kao izlagaÄu to je u interesu? Ne priznajem da nema para ili nema publike: svrati na Trange-frange u Domu omladine - u odnosu na berzu izgleda kao dodela Oskara.  

Link to comment
Share on other sites

Umesto klecanja na kukuruzima,svi mi sto nismo bili u staklencu u subotu da se kazne na berzi ploca u Novom Sadu!

Ima da odem do Borka uzmem 50 ploca,kod Bec-a 100 ,masim se za novcanik da platim,kad ono ...aprililili.Bez zezanja jeste 01.04. ali stvarno berza.Kud Sonja-Vidimo se!

P.S.Planirah do staklenca,ali me virus i temperatura pokosise.Sledeci put cemo napraviti neku organizaciju,hvala Panti na pozivu-zao mi sto propustih druzenje,bice drugi put.

Link to comment
Share on other sites

Di bre da poništavam Bujo, nikad draža 6-ica! Bolje se uklopi u ovo naopako stanje stvari...

Nego, ako je berza u normalnom terminu, i meseÄeve mene se poklope tako da nekim Äudom položim ispit koji teglim od prvog semestra, ondak spremam jednu "igru" za forumaÅ¡e.

Noć pred berzu ću da objavim svoj grub opis, i prvi forumaš koji me u subotu prepozna ima piće! Ili dva... Ili tri... Zavisi od ocene... Čisto da i ja upoznam neke od vas finih ljudi, kad se već svi tako lepo družite, da drugujem i ja sa vama. :P

Link to comment
Share on other sites

ÄŒekaj stani vuci ruÄnu, kako berza u Sonji 1.4.? Pa to je ponedeljak, zar ne treba da bude u subotu, 6-og? Ju bože sve neÅ¡to kontra i naopako, otkad sam položio Mehaniku svet se izokrenuo...

Izvinjavam se,u pravu si.Subota 06.04. trebaju mi naocari definitivno.

Link to comment
Share on other sites

Umesto klecanja na kukuruzima,svi mi sto nismo bili u staklencu u subotu da se kazne na berzi ploca u Novom Sadu!

Ima da odem do Borka uzmem 50 ploca,kod Bec-a 100 ,masim se za novcanik da platim,kad ono ...aprililili.Bez zezanja jeste 01.04. ali stvarno berza.Kud Sonja-Vidimo se!

P.S.Planirah do staklenca,ali me virus i temperatura pokosise.Sledeci put cemo napraviti neku organizaciju,hvala Panti na pozivu-zao mi sto propustih druzenje,bice drugi put.

Postovani prijatelju , kada tebi prodam 100 ploca odoh da kupim stan , a ono aprilililil se ne vazi !!!

Link to comment
Share on other sites

ÄŒekaj stani vuci ruÄnu, kako berza u Sonji 1.4.? Pa to je ponedeljak, zar ne treba da bude u subotu, 6-og? Ju bože sve neÅ¡to kontra i naopako, otkad sam položio Mehaniku svet se izokrenuo...

ajd malo manje pricajte u siframa, sta je sonja i kakva je to berza 06.04-og?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...