Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

^

Zoran je pre svega mnogo dobar lik, sjajan za svaki vid saradnje, hedonista, bivÅ¡i gitarista i svež primalac penzionih Äekova. InaÄe, svaka Hiraga koja izaÄ‘e iz njegove radionice ide prvo na fine tuning kod ÄorÄ‘a Kenjala, pa tek onda u prodaju.

 

Skoro da sam pao sa stolice kad sam video kako je uradjen snagaÅ¡ !!! Alal vera  :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

 

Да, иÑти Ñмедервац је у питању као и овај оглаÑ: 

http://www.kupujemprodajem.com/Scholer-Akustik-7141884-oglas.htm?filter_id=22194289

 

Прво Ñу га   :ruganje Ð¿Ð¾Ð¿Ñ€Ð°Ð²Ñ™Ð°Ð»Ð¸ а затим турили у оглаÑ.  :)

 

Ðл' нека!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre jedno mesec dana priÄao sa tim tipom, poÅ¡to mi je taj magum veoma interesantan, a bilo mi je Äudno da ne može da se proda, poÅ¡to  je cena petstotinak eura.On mi rekao da su menjani samo elektroliti u preampu a da je ostalo originalno, ukljuÄujući i izlazne tranzistore :blink: .

 

Mada jedno je taÄno u oglasu: u ovakvom stanju ih je zaista malo :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre jedno mesec dana priÄao sa tim tipom, poÅ¡to mi je taj magum veoma interesantan, a bilo mi je Äudno da ne može da se proda, poÅ¡to  je cena petstotinak eura.On mi rekao da su menjani samo elektroliti u preampu a da je ostalo originalno, ukljuÄujući i izlazne tranzistore :blink: .

 

Mada jedno je taÄno u oglasu: u ovakvom stanju ih je zaista malo :D

A da dignem cenu?

Mozda je tako manje sumnjivo:)

Link to comment
Share on other sites

A da dignem cenu?

Mozda je tako manje sumnjivo:)

Kolega poÅ¡tovanje, nisam znao da si to ti ai ne poznajemo se, meni je ta cena delovala OK, za stanje ureÄ‘aja kako si ga opisao.NemaÅ¡ razloga za ljutnju, ti lepo kaži da li je to onaj ureÄ‘aj koji je opisan na DIY forumu za koji je neko gore dao link i postavio pitanje.ZnaÄi to je kljuÄna stvar, da li je to taj ureÄ‘aj ili nije? Ako nije primi moje izvinjenje, mada nemam za Å¡ta da se izvinjavam, preneo sam ono Å¡to si ti meni rekao.Ako jeste to taj ureÄ‘aj onda je prosto neverovatno da si se se uopÅ¡te javio i da ga prodajeÅ¡ sa priÄom sa kojom ga prodajeÅ¡, pa onda ti dugujeÅ¡ nama izvinjenje i prepravku oglasa,a ne priÄu "diskretni Å¡arm"!

   Ne znam zaÅ¡to polemiÅ¡eÅ¡ prvo sa mnom, niti sam ja okaÄio link, niti sam konstatovao da je popravljan, ja sam to proÄitao ovde!

Link to comment
Share on other sites

Kolega poÅ¡tovanje, nisam znao da si to ti ai ne poznajemo se, meni je ta cena delovala OK, za stanje ureÄ‘aja kako si ga opisao.NemaÅ¡ razloga za ljutnju, ti lepo kaži da li je to onaj ureÄ‘aj koji je opisan na DIY forumu za koji je neko gore dao link i postavio pitanje.ZnaÄi to je kljuÄna stvar, da li je to taj ureÄ‘aj ili nije? Ako nije primi moje izvinjenje, mada nemam za Å¡ta da se izvinjavam, preneo sam ono Å¡to si ti meni rekao.Ako jeste to taj ureÄ‘aj onda je prosto neverovatno da si se se uopÅ¡te javio i da ga prodajeÅ¡ sa priÄom sa kojom ga prodajeÅ¡, pa onda ti dugujeÅ¡ nama izvinjenje i prepravku oglasa,a ne priÄu "diskretni Å¡arm"!

   Ne znam zaÅ¡to polemiÅ¡eÅ¡ prvo sa mnom, niti sam ja okaÄio link, niti sam konstatovao da je popravljan, ja sam to proÄitao ovde!

Smajli ne znaci ljutnju,a slazem se da bi cena trebala da bude veca:),ja na forumu ne reklamiram svoje oglase tako da sve moze ali na PP.Potencijalni kupci imaju mesto gde mogu sve da pitaju,pa i telefon,a ovde ne.Komplet je toliko redak,da ako ja ne postavim klip na You tube nece ga ni biti.Pa nesto ga ne vidim ni na E bay,ima tu i tamo nekih snagasa,ali vrlo retko.Pozdrav svima;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...