Jump to content


Shucin sistem - pola DIY - pola fabrika - formula za HI -AND


suca77

Recommended Posts

Gde si Å uco prijatelju, dok te nije bilo sj....smo ti temu.Kada stiže Kuzma? Želim ti sretnu kupovinu, ko j... provokatore ma Äiji da su!

Vidim da ti se svidja Kuzma :cheers Ako zvucno sve bude ok uzimam :wave2 Jesi li ti cuo nesto lepo o Kuzmi pa navijas za njega u odnosu na Pinka

Primice mi i nesto u zamenu za tog Kuzmu + doplata = ne sme da me izadje vise od 800e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim da ti se svidja Kuzma :cheers Ako zvucno sve bude ok uzimam :wave2 Jesi li ti cuo nesto lepo o Kuzmi pa navijas za njega u odnosu na Pinka

Kada prikljuÄiÅ¡ i probaÅ¡ samo Äe ti se kazati, o Kuzmi se samo lepo i Äuje.A i ekonomski je daleko bolja varijanta, ostaje cela Rega.Bitno samo da je u dobrom stanju
Link to comment
Share on other sites

Suco pitao si pa da odgovorim ako treba da biram izmedju Kuzme i Pinka sa Regom odabrao bi Kuzmu.Kad god sam ga slusao nije me razocarao,ostace ti gomila novaca za ploce dok od Pinka dobijes ono pravo sa ruckom koja mu je pravi partner,sto on sa Regom svakako nije.Uzivo Kuzma je predivan rucni rad,odusevice te cak i vizuelno kvalitetom izrade svakako, za te novce ne razmisljaj o odnosu kvalitet / cena.Velika stvar kod Kuzme je i servis,takve stvari su za gramofone kakav je Pink skupa rabota,narocito odavde.Sa Kuzmom ako nekad ispadne neki problem sednes u auto i odneses ga kod Franca u dezelu i obidjes usput malo i Slovenke koje...just wanna have some fun!

Link to comment
Share on other sites

Hvala Sondek na odgovoru. Dopisivao sam se i sa jednim nasim kolegom na pm , on je preko grane ali je izuzetan poznavalac Kuzminih gram... i ovo mi je napisao sta on misli o Kuzmi ;

Poslato JuÄe, 11:56

Sama baza je fantastiÄna ali mnogi baÅ¡ ne hvale ruÄku za koju tvrde da je preteÅ¡ka i loÅ¡e prati trag i tako dugoroÄno gledajući može oÅ¡tetiti samu ploÄu.

Ako postoji moguÄnost da nabaviÅ¡ koju Kuzminu noviju ruÄku onda je kombinacija odliÄna nije bitno koju,sve odgovaraju na bazu sve zavisi od novca naravno.

Å to se zvuka tiÄe on se uglavnom kreÄe zavisno o samoj zvuÄnici od neutralnog do zeru tamnijeg karaktera s odliÄnim srednjima i poneÅ¡to opuÅ¡tenijim basom.

Drugim rijeÄima kombinaciju možeÅ¡ dotjerati do toga da ti svira upravo onako kako ti voliÅ¡ ili kako ti paÅ¡e u sistem.

Najbolji meching s tom Kuzmom ti je Shelter 501 ili 501 mk2 zvuÄnica ali mislim da ÄeÅ¡ biti presretan i s Benz micro,samo je pitanje hoÄe ti se sviditi taj naÄin prezentacije i niÅ¡ta viÅ¡e.

Možda je najbolje malo Äekati u zasjedi da uleti neki Michell ili Transrotor po nekoj razumnoj cijeni i onda si rijeÅ¡io pitanje baze za vajkada i samo se igraÅ¡ s zvuÄnicama .Naravno ubodeÅ¡ rb 300 i nemaÅ¡ brige da Äe ju bilo koja ruÄka normalnih cijena nadsvirati pa ju onda vremenom upgrejdaÅ¡ i uživaj

Kao Å¡to rekoh sve je stvar novaca i povoljnih kupovina u dato vrijeme.Samo je bitno da te to vremenom ne poÄne optereÄivati onda si u banani i sve gubi smisao.Eto ako ti bude zanimljivo neÅ¡to s ove strane grane kontaktiraj me pa da vidimo kako cemo to izvesti.

Pozdrav !!!



Link to comment
Share on other sites

Poruka napisana JuÄe, 16:44

snapback.pngprophet, on 19 октобар 2012 - 14:37, said:

:lol:

"Or......."? :lol:

Da skoknemo veceras do Karaburme (stare :crno-na-belo ) ma masazu???? :lol:

Ko hoce veceras na masazu na Karaburmi , nek se javi. Donosiocu flajera popust 20%

Kuzme jos nema na vidiku , covek nije iz Bgd - a , pa kad njemu bude zgodno donece a ja obavestavam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo suco, da budes najveci,10% od nove cijene, sa pojacalom u pravoj A-klasi, kaze da je samo 7 proizvedeno:

Snizeno sa 1 200 000 nok na 120 000 nok! Audio Physic Cerubin

http://www.hifisentr...nonse-nr-15404/

Sa ovim And ce biti End!

Auh krv ti ... jel ono pozadi Krell Master Reference??? :eek:

Link to comment
Share on other sites

Pazi iskkreno za ovu kutiju bi da moju i doplatio 3.000 eura - jel to ok... Koliko je eura ova cena , jbte samo mi pravis zazubice. Prosli put sam se ovlazio na onaj Pink i jurio kombinaciju kako da dodjem do njega - ali nemam nikog tamo i ne znam kako bi to doterao

Stigli su JBL - L90 I Thorens TD 320 :loveface Tek sad sam provalio zasto mi se bas ovaj model toliko svidja , pa pozadi pise made in Denmark

Link to comment
Share on other sites

Pazi iskkreno za ovu kutiju bi da moju i doplatio 3.000 eura - jel to ok... Koliko je eura ova cena , jbte samo mi pravis zazubice. Prosli put sam se ovlazio na onaj Pink i jurio kombinaciju kako da dodjem do njega - ali nemam nikog tamo i ne znam kako bi to doterao

Stigli su JBL - L90 I Thorens TD 320 :loveface Tek sad sam provalio zasto mi se bas ovaj model toliko svidja , pa pozadi pise made in Denmark

Jeste kabinet danski ali drajveri USA!Jel' bre kad' će slike?
Link to comment
Share on other sites

Auh krv ti ... jel ono pozadi Krell Master Reference??? :eek:

Da, korsti ga samo za gornje drajvere. Ono cudo od A-klase je za bas (2 x 1000W), valjda je doslo uz zvucnike. Kaze da temperatura u sobi poraste za 5-7C kada ga ukljuci :screwy .... sto i nije lose za Skandinaviju, ugodno sa korisnim :razz:

http://audiophysic.de/download/cerubin/image_hifi_1999_06_cerubin.pdf

Link to comment
Share on other sites

Pazi iskkreno za ovu kutiju bi da moju i doplatio 3.000 eura - jel to ok... Koliko je eura ova cena , jbte samo mi pravis zazubice. Prosli put sam se ovlazio na onaj Pink i jurio kombinaciju kako da dodjem do njega - ali nemam nikog tamo i ne znam kako bi to doterao

Stigli su JBL - L90 I Thorens TD 320 :loveface Tek sad sam provalio zasto mi se bas ovaj model toliko svidja , pa pozadi pise made in Denmark

Kad si vec na JBL moze nda i ovo: JBL 4350

http://www.hifisentr...nonse-nr-15446/

ili JBL 4348, jedini u Evropi:

http://www.hifimagas...?annonsID=63703

a onaj Norvezanin ima jes jedan par Kronosa sto prodaje malo jeftinije :xmas

http://www.hifisentr...nonse-nr-15403/

A za Pinka sam ti sve rekao, dogovoris se sa vozacem u Beogradu i to javis tipu u Danskoj i on ga samo spakovanog preda na autobus. Vozac to dobro zataska u bunker. Nije prvi put.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...