Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ево да не иÑпадне да Ñе гребем, ако вам зафали комад за неку округлу цену рачунајте и мене тј. Пера!

:thumbsup2

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ok, izađe $68,24 each + 1 gratis, xtra, 50 evrića sa sve shippingom, ovo je džabana.

Kome će da ode ovaj gratis meni je svejedno, možda je najbolje da preseÄe Pera, ipak je on sve pokrenuo.

Što se tiÄe poruÄivanja van eBaya OPREZ, pozamašna cifra je u pitanju, a nema ama baš nikakve garancije da će Kinez i poslati. Ja trenutno trgujem samo sa tri "proverena" Kineza, upravo zbog tog momenta.

Da saÄekamo ostale, pa da se odluÄi i preseÄe.

Moj PP je na raspolaganju.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ok, izađe $68,24 each + 1 gratis, xtra, 50 evrića sa sve shippingom, ovo je džabana.

Kome će da ode ovaj gratis meni je svejedno, možda je najbolje da preseÄe Pera, ipak je on sve pokrenuo.

Što se tiÄe poruÄivanja van eBaya OPREZ, pozamašna cifra je u pitanju, a nema ama baš nikakve garancije da će Kinez i poslati. Ja trenutno trgujem samo sa tri "proverena" Kineza, upravo zbog tog momenta.

Da saÄekamo ostale, pa da se odluÄi i preseÄe.

Mislim da je sve korektno.

Slazem se sa obojicom.

EDIT: i sa Wolandom, kao i sa Vumetrom (isto mislim da covek nije ni ponudio akciju mimo EB, no, svejedno, treba je izbeci ako je bude predlozio).

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko istrgujemo mimo ebay-a, nemamo nikakvu garanciju da nas Vincent ne prevesla.

Šta ti je, zamisli mu reputaciju na Ebayu kad mu 25 Srbendi odranih za po 50 Evrića pomene milosnu majku u komentarima & ocenama, a pomagaćemo i mi ostali ako zafali. ;-) Tu mislim da Pera neće imati potrebe da smišlja tekst...

Link to comment
Share on other sites

Ne kažem da će Kinez apriori da nas zavrne (mene npr. do sada niko nije izradio, a uzimao sam van eBaya, nije da nisam, solidne cifre su bile), ali trgovina van eBaya "par sais" je kocka. Da se pogleda kakav mu je rejting na eBayu, mada ni to nije nikakva sigurica. Ne znam, lepo e ovo, samo oprez, ništa više.

Link to comment
Share on other sites

Šta ti je, zamisli mu reputaciju na Ebayu kad mu 25 Srbendi odranih za po 50 Evrića pomene milosnu majku u komentarima & ocenama, a pomagaćemo i mi ostali ako zafali. ;-)

Pa, ne zna on gde je Srbija, on misli da smo u Evropi... :bounce

ÄŒekajte ljudi ja ne vidim gde je taj popust od 5%. Cena je ista kao i na e-bay-u 62.99$.

Nešto izgleda propuštam. Jel' cena slanja u pitanju?

5% dobijes kad uracunas onaj gratis dac, znaci racunamo kao da je 21 komad a placamo 20 komada.

Link to comment
Share on other sites

So far, so good. Za sada nije bilo nemoralnih ponuda, sacekajmo da vidimo sta ima da kaze na mail. Najbolje je verovatno da ostanemo u granicama EB.

I ja mislim isto, samo što moj PP nešto trokira preko eBaya, tako da za tu opciju nisam siguran za plaćanje (iako, nisam probao još od leta, ko zna, možda proradilo).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...