Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Video sam, javila mi sestra. Kaze, neces verovati koja se serija vraca. Izlupetah jedno dve sto mi padose na pamet, a ona trijumfalno negira odgovore i rece dosije x. Ja pritisnuh ono crveno na ekranu i, istog trenutka, veza se prekinu.

Edit: posle sam video na internetu i da Molder ljubi Skalijevu, koja je, jelte, još Skali jer se nije udala, pa je sad u potrazi za mužem, makar taj bio mali i zelen, nije joj bitno.

Link to comment
Share on other sites

Тренутно Ñам опÑеднут трећом Ñезоном :

 

http://www.imdb.com/title/tt2191671/?ref_=nv_sr_1

 

2hn55d3.jpg

 

Све похвале за Ñерија која још траје.

 

Ево пар ХиФи Ñлика из дотичне Ñерије:

 

 

2btcvc.jpg

 

28rjgr7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odgledaj još jednu, u trećoj se zakuvava, a zaprška u petoj, hehe..

A, pa odgledao sam petu Pinesa cim je izasla. Jeste se zakuvalo, nije da nije, ali nesto mi ne drzi paznju.

Iskreno, nemam vec neko vreme koncetraciju za filmove, tako da cu verovatno nastaviti kad izadje sledeca epizoda. Evo, malopre sam zavrsio sedmu epizodu Sense8... da mi je neko pricao da cu da gledam 7 epizoda takve gluposti rekao bih mu da nema sanse. Dok mi se ne vrati filmska kondicija pa onda prekidam ove intermeco serije izmedju pravih serija. Uhh, kako bih voleo da sacekam komplet sezonu Detektiva pa odjednom gledanje, ali to je nemoguce, jedva cekam da pocne :)

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko " Better call Saul ", apropo " Breaking Bad" ?! Vidim ima nekih glumaca koji se pojavljuju u obe serije. Da li gubiti vreme ?!

 

Одлична ретроÑпектива пред догађаја Брејкинг Бед. Гледао Ñам наравно и чекам наÑтавак.

Link to comment
Share on other sites

Ja naÄeo i odustao. Toliko ima (kolektivno nesvesnih, da tako kažem, a pod uticajem hajpa sa svih strana) paralela sa BB, da mi je bilo prosto neugodno dok sam gledao uvodne epizode.

Ipak, vidim, ljudi cene da nije lose. Perodeformero rece da sam se zeznuo sto nisam nastavio, mozda je do mene. Probaj, Dude, pa javi dojmove?

Link to comment
Share on other sites

Meni GoT serija nije loÅ¡a, prihvatio sam Äinjenicu da HBO od svega pravi cirkus, iskljuÄio autokorekciju i poreÄ‘enje sa knjigama da bih mogao da gledam opuÅ¡teno i da uživam.

 

A Å¡to se knjiga tiÄe...

 

Izvinjavam se. Htedoh reci, knjige su u sobi gde se dosta konzumira duvan i, u manjoj meri, pivo. Sto se sadrzaja tice, nemerljivo je bolji od serije.

 

Knjige se ne osećaju uopÅ¡te, reklamacija! Hoću taj second hand dim (ili third hand, drugi je kad si u prisustvu puÅ¡aÄa, ili kako već to ide). 

Na alkohol i duvan zaudaraju oni pravilnici za beton iznad, i to onako baÅ¡ baÅ¡, jasno se osećaju arome Drine i ZajeÄarca.   :crno-na-belo

 

post-23165-0-93339300-1434711396_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...