Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

9 sati ranije, stoN_Cold said:

Одличан дек, прозор на вратима је од правог стакла.

i to debljine od nekih 5 mm.,mogu potvrditi da se zaista radi o vrhunskom deku kao što reče Ston,jer ga imam .,težine skoro 11kg,prepun elektronike i sa direktnim pogonom sa ogromnom motorčinom i nepoderivom sx-glavom..,taj dek je bio preteča kasnijeg modela M-95 koji je njegova turbo nabrijana verzija..,posebno mi se dopada taj njegov slim-line dizajn.Usprkos navedenom,cijena od čak 1290 eura mi se čini da je debelo pretjerana?  :wacko:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Sport Billy said:

Svi proizvodi dolaze sa dve godine garancije i to je ono što im dodatno povećava već paprenu cenu u koju je već uračunat kompletni servis.

 

Danas je ove dekove i tesko servisirati. Nema delova a ljudi koji zaista do srzi poznaju ove uredjaje su jos redji. Cena samo kalibracije deka isto nije mala i ako zelite bar ovde na zapadu to da radite kod ljudi koji imaju svu aparaturu i tools da ovo mogu da urade, spremite odmah 200e. Mene je Zx7 sa novim rollerima (one koje sam nabavio iz svabije, koliko se secam, nisu valjali na za .........) i novim senzorom za pokret trake ( bio je pri kraju) je izaslo 275 e. Dodajte na ovo jos kvalitetne elektrolite ( Nichicon napajanje i Elna u signalnom delu, plus nesto sitnije elektronike- cifra zna da bude sve samo ne slatka. Jedino je pitanje do kog stepena ide ovaj servis kod njih. Ja sam ga radio da mu produzim zivotni vekl za 10- 15 godina pa sad koliko i ja i on pozivimo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...