Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Srecnu Novu Godinu Zelim Svim Dekofilima,zivi bili i ostvarite sve svoje Dekovske zelje :cheers:xmas:wave2 .

Meni u ponedeljak(najverovatnije) stize Technics RSB-965 ;-) .

Svaka Äast Šćepane (ScepanBG) odliÄan dek koji i ja posedujem odvojena kalibracija level-a ja ga imam godinama i besprekorno radi, jedina intervencija kod njega je bila sa mikroprekidaÄima. Na internetu može da se naÄ‘e joÅ¡ koji poblem sa njime navodono elektrolit na DD motoru koji pravi problem, mada kod mog nije to bio problem, a daleka mu lepa kuća tom problemu....

SRETNA NOVA 2013

Link to comment
Share on other sites

Iliti izbjegavanja mogućih Å¡tetnih utjecaja EM zraÄenja-odn.Å¡to kaže Tobra,ind.struji,jer su zbog skuÄenosti,nužno svi elementi "nabijeni"jedni pored drugih,miÅ¡iću.Ili možda grijeÅ¡im ?

Ma dragi..cmok :-) kad je oklopljen element cak i shvacam, ali kad je komadic folije zaljepljen ne shvacam iz cisto tehnickih pitanja osim da je spojen na masu....imam ja kolut super tankog bakra koji je samoljepljiv...pa da pocnem lijepiti, ak pomaze sta :-)
Link to comment
Share on other sites

Hladni kamenu,pa Å¡ta ih onda stavljaju i za Äega služe te bakrene folije? nije vrag da imaju viÅ¡ka bakra na bacanje pa meću tek tako....Ja sam dao kao odgovor ono Å¡ta ja mislim i znam ako neko zna drugi razlog.....molim.Zato forum i služi da iznosimo miÅ¡ljenja i razmjenjujemo iskustva i znanje.

Link to comment
Share on other sites

Hladni kamenu,pa Å¡ta ih onda stavljaju i za Äega služe te bakrene folije? nije vrag da imaju viÅ¡ka bakra na bacanje pa meću tek tako....Ja sam dao kao odgovor ono Å¡ta ja mislim i znam ako neko zna drugi razlog.....molim.Zato forum i služi da iznosimo miÅ¡ljenja i razmjenjujemo iskustva i znanje.

(mislim na pretraživaÄ) Google zna...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Jedan je hladni kamen....

SRETNA NOVA 2013....

:wave2

Срећна и теби а и оÑталим декофилима.

Hladni kamenu,pa Å¡ta ih onda stavljaju i za Äega služe te bakrene folije? nije vrag da imaju viÅ¡ka bakra na bacanje pa meću tek tako....Ja sam dao kao odgovor ono Å¡ta ja mislim i znam ako neko zna drugi razlog.....molim.Zato forum i služi da iznosimo miÅ¡ljenja i razmjenjujemo iskustva i znanje.

Служи за рекламу и Ñликање за Ðудио - Хи Фи чаÑопиÑе.

Лепше изгледају уређаји отворени.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Mali brzinski OT da ne otvaram novu temu..... oprostite unaprijed :-)

Kupio sam prije par dana pojacalo ToneWinner AD 89 koje je jedna Zagrebacka prodavaona uvezla nekih desetak komada prije desetak godina...cijena je bila nekakvih 700-800eura...teskas sa switchable A/AB klasom 80w u A klasi...makar mislim da je recimo 50....kupio ga i podcijenjivacki stavio na test jer se radi o Kineskom OM proizvodjacu za vise desetaka firmi...nakon dosta sokantnih usporednih kritika....usporedjivali smo ga sa MF xa 50, Krell KAV 300i, Luxman M03/C03....nitko od nas cetvero nije gluh, ali AD 89 je nad svima odnio ipak malu prednost....topao sa dosta rezerve i kontrole, jako kontroliran i sa emocijama...

Zvucnici Magneplanar smg, Mission 751, KEF Webber transmission line....plejeri AMC cd6, Micromega stage 3, Sony 50es.....bas jako zanimljivo.....

Link to comment
Share on other sites

Са четири излазна транзиÑтора и оним малим торуÑом хм, можда!?

:wave2

Toroidac je ogroman, koliko vidim elementi unutra odlicne kvalitete, kutija masivna i lijepa, Koliko sam negdje procitao da su tranzistori 150 vatne Toshibe,.....

Link to comment
Share on other sites

Akai GXC 570d...nisam ga nikad ni imao ni slusao....ako se netko susreo nek napise nesto, jer mi se jedan mota stalno oko ruke....

Idler ja se nisam samo susreo sa njim, zahvaljujuÄi Zokiju ja se svakodnevno gledam u VUmetre sa jednim GXC-570Dmk2, odliÄan dek, monumentalno napravljen iz doba long life tehnologije kad su ureÄ‘aji pravljeni da traju, ima zaista odliÄan snimak ali se baÅ¡ ne slaže sa ostalim dekovima Å¡to bi vjerujem tebi smetalo. Dek je prekrasan kao kolekcionarska vrijednost ili za nekoga tko bi imao samo njega, na njemu snimao i na njemu sluÅ¡ao. Moj ti je savjet mani se Äorava posla, ne kupuj viÅ¡e ni jedan dek nego rasprodaj ono Å¡to ti zaista ne treba i usmjeri se ka onom 1000-ZXL jer kao Å¡to si sam rekao poslje testa, to je ono pravo, nekako se skucaj pa zagrizi, stavi ga na policu i po meni si zavrÅ¡io misiju potrage za pravim dekom. Znam da su teÅ¡ka vremena ali takav dek iz komÅ¡iluka kojeg si joÅ¡ imao priliku isprobati se neÄe viÅ¡e pojaviti ni za dva života, nije ovo pametovanje nego samo dobronamjeran savjet jednog skromnog Retra ;-):cheers

Link to comment
Share on other sites

Idler ja se nisam samo susreo sa njim, zahvaljujuÄi Zokiju ja se svakodnevno gledam u VUmetre sa jednim GXC-570Dmk2, odliÄan dek, monumentalno napravljen iz doba long life tehnologije kad su ureÄ‘aji pravljeni da traju, ima zaista odliÄan snimak ali se baÅ¡ ne slaže sa ostalim dekovima Å¡to bi vjerujem tebi smetalo. Dek je prekrasan kao kolekcionarska vrijednost ili za nekoga tko bi imao samo njega, na njemu snimao i na njemu sluÅ¡ao. Moj ti je savjet mani se Äorava posla, ne kupuj viÅ¡e ni jedan dek nego rasprodaj ono Å¡to ti zaista ne treba i usmjeri se ka onom 1000-ZXL jer kao Å¡to si sam rekao poslje testa, to je ono pravo, nekako se skucaj pa zagrizi, stavi ga na policu i po meni si zavrÅ¡io misiju potrage za pravim dekom. Znam da su teÅ¡ka vremena ali takav dek iz komÅ¡iluka kojeg si joÅ¡ imao priliku isprobati se neÄe viÅ¡e pojaviti ni za dva života, nije ovo pametovanje nego samo dobronamjeran savjet jednog skromnog Retra ;-):cheers

Da teska su vremena, a tvoj savjet je i moja misao....malo je to love za 1000zxl, a puno za danasnja nesigurna vremena....

Link to comment
Share on other sites

Idler slažem se, i ja bih se pekao na roÅ¡tilju da imam Å¡ansu kupiti taj dek ali ponekad se jednostavno ne može drugaÄije nego zagristi u možda veÄi zalogaj nego Å¡to trenutno možemo progutati, teÅ¡ko je probavljiv ali kad nekako proÄ‘e uvijek se osjeÄa zadovoljstvo.

Sa druge strane potpuno te razumijem jer ovo je ipak samo naÅ¡ hobi i razonoda koja nikada nebi smjela ugroziti egzistenciju nas i naÅ¡e obitelji mada kad se osvrenem u nazad nebih se baÅ¡ kladio kako i sam nisam nebrojeno puta hodao po tankom ledu koji hvala bogu za sada joÅ¡ nije pukao ali ide globalno zatopljenje pa Äovjek treba biti oprezan. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...