Jump to content


Najlepši momenti u Hi-Fi-ju.


alex_ris

Recommended Posts

Imaju džapanezi i male, skoro manufakturne hi-and kreacije, poput onih na zapadnoj hemsferi, te tako ne zaostaju ni na planu avangarde, ako se tako može reći !

Recimo...

- http://www.technicalbrain.co.jp/en/

TechnicalBrain tbc-zero preamp

post-11614-0-60143700-1329674051_thumb.j

TechnicalBrain tbp-zero poweramps

post-11614-0-46066500-1329674159_thumb.j

GodiÅ¡nja "proizvodnja" je ograniÄena na 40 komada, od kojih je polovina predviÄ‘ena za domaće tržiÅ¡te.

Još samo da nisu odabrali taj naziv "zero", budi asocijacije na neka nesretna vremena...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pokušao sam da izGooge-am cenu za tu italijansku stolasku vratolomiju, ali mi to u kratkom vremenu nije uspelo. :lol:

InaÄe, možda bi trebalo definisati da li se naslov teme "NajlepÅ¡i momenti u Hi-Fi-ju" odnose na izgled ureÄ‘aja, na njihovu cenu, ili ne daj boze na zvuk. :lol:

Prvi na listi... ;)

(Drugi pasus na drugoj strani: „At £1750, the Mystery One is priced just right for pairing with its £3000 single-ended siblings, and the two work together as synergistically as you'd expect of a pre/power combo emanating from the same designer.“)

Link to comment
Share on other sites

Prvi na listi... ;)

(Drugi pasus na drugoj strani: „At £1750, the Mystery One is priced just right for pairing with its £3000 single-ended siblings, and the two work together as synergistically as you'd expect of a pre/power combo emanating from the same designer.“)

Druga reÄenica mog prethodnog posta se odnosila na sve u temi. UopÅ¡teno. Ne odnosi se samo na talijance koji znaju ljudima da uvaljaju dizajn a unutra....kako ti se zalomi... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ova tema je u startu lepo zamiÅ¡ljena, ali se po meni u meÄ‘uvremenu izgubila osnovna ideja teme, a to su najlepÅ¡i trenutci u HI-FI-ju koji su se stvarno odigrali a ne u snu.Tema se svela na prepisivanje kataloga i broÅ¡ura i kaÄenje slika ureÄ‘aja raznih proizvoÄ‘aÄa a pri tom u većini sluÄajeva te ureÄ‘aje niko nije ni video, a kamoli Äuo a Å¡ansa da se to desi u budućnosti je skoro ravna nuli.

Hajde da vratimo temu na pravi put, da iznosimo naÅ¡e lepe trenutke koji su se zaista desili, da prenesemo utiske o ureÄ‘ajima koje smo stvarno doživeli, koje smo Äuli videli i opipali.Utiske o živim ureÄ‘ajima a ne tamo o nekim nestvarnim i nedodirljivim.

Prethodni post od Paja959 je jedan od primera kako bi sve to trebalo ili moglo da izgleda.U prilog svemu što sam napisao pokušaću slikom da prenesem par lepih HI-FI trenutaka, koje sam imao pre desetak dana kada sam u svom sistemu imao prilike da slušam CD plejer sa slike.Bez daljeg komentara

post-15694-0-60363500-1333219608_thumb.j

post-15694-0-69688600-1333219612_thumb.j

post-15694-0-75050100-1333219616_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Druga reÄenica mog prethodnog posta se odnosila na sve u temi. UopÅ¡teno. Ne odnosi se samo na talijance koji znaju ljudima da uvaljaju dizajn a unutra....kako ti se zalomi... :lol:

Moje pominjanje „drugog pasusa“ se odnosilo na text koji je dat URL-om ... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...