Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Imam neki hakovani Iris TV box. Koristim da na ranču puštam EON, Tidal, RTS planetu, Youtube,.....Na njemu i program Netflix SV4.

Kako nisam baš ljubitelj filmova i gledanja ( otprilike jedan film u dve godine odgledam) nisam se nešto interesovao da vidim šta je i kako radi taj Netflix.

Juče probam da uključim. Radi, ne traži nikakvu pretplatu šifru, ništa.:)

Odem na filmove U prvom ekranu ponude Barbie i Openhajmer.:o

Probam da pustim .... Radi. B)Čak ima i titlove, doduše na engleskom ali dobro dodju da se ne propusti baš mnogo govornog slenga,

Baš se čudim kako sam ovo uspeo. Jel to pravi Netflix ili šta već ( hint MODDROID.COM)

 

 

PS Naravno da nisam odgledao ni jedan. Na preskok samo videh da cle filmove reprodukuje.

Link to comment
Share on other sites

Silo (Silos)

Ljudi žive u ogromnom silosu ukopanom u zemlji. Na površinu se izlazi samo po kazni i po pravilu umire.

U silosu ne postoje liftovi, niti bilo kakva vozila. Čist vazduh i struju "proizvode" mašine na dnu silosa. Radnja se u suštini vrti oko šerifove kancelarije i tajne policije koja nadzire sve građane koji žive u silosu.

Serija od 10 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt14688458/?ref_=tt_tpks_tt_i_3_pd_detail_2_pbr_ic

image.thumb.png.02a49700c6c01d1c48e5dfa374948f5e.png

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, RPM45 said:

Silo (Silos)

Ljudi žive u ogromnom silosu ukopanom u zemlji. Na površinu se izlazi samo po kazni i po pravilu umire.

U silosu ne postoje liftovi, niti bilo kakva vozila. Čist vazduh i struju "proizvode" mašine na dnu silosa. Radnja se u suštini vrti oko šerifove kancelarije i tajne policije koja nadzire sve građane koji žive u silosu.

Serija od 10 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt14688458/?ref_=tt_tpks_tt_i_3_pd_detail_2_pbr_ic

image.thumb.png.02a49700c6c01d1c48e5dfa374948f5e.png

Poceo i smorio se posle 3.4 epizode...

Link to comment
Share on other sites

#Silo

Serija je daleko od remek dela. Ali se ne bih složio da je totalni promašaj. Odgledao sam svih 10 epizoda i meni je ok priča. Uostalom retko koji film/serija imaju ocenu preko 8 na IMDB, a da je očajan (Top Gun: Maverick npr). Stvar ličnog ukusa.

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, RPM45 said:

Silo (Silos)

Ljudi žive u ogromnom silosu ukopanom u zemlji. Na površinu se izlazi samo po kazni i po pravilu umire.

U silosu ne postoje liftovi, niti bilo kakva vozila. Čist vazduh i struju "proizvode" mašine na dnu silosa. Radnja se u suštini vrti oko šerifove kancelarije i tajne policije koja nadzire sve građane koji žive u silosu.

Serija od 10 epizoda.

https://www.imdb.com/title/tt14688458/?ref_=tt_tpks_tt_i_3_pd_detail_2_pbr_ic

image.thumb.png.02a49700c6c01d1c48e5dfa374948f5e.png

Ja odgledao. Čekam sledeću sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Iz 1951.godine, umetnički, oskarovac, preporuka audiofilima, mjuzikl, Gershwin.

Leslie Caron, pazi ti te lepote, parižanka, balerina i glumica. Još je živa.

Џин Кели (енгл. Gene Kelly; Питсбург, 23. август 1912 — Беверли Хилс, 2. фебруар 1996) је био амерички глумац, плесач, певач, кореограф, режисер и продуцент, и једна од највећих звезда мјузикла од 1940их до 1960их година.

Pazi ti te svestranosti, baš je bio frajer. Marlon Brando imao onu svirepu lepotu, gazio sve redom, kao cunami, Džin Keli drugačiji tip, mekši.

250px-An_American_in_Paris_(1951_film_poster).jpg

leslie.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Capernaum

Film prikazuje težak život dečaka od 12 godina u Libanu. Živi u teškom siromaštvu, roditelji mu ne daju da se školuje, pa je primoran da radi.

Problem nastane kada njegovi roditelji prodaju njegovu sestru od 11 godina starijem liku koji ima para. Braneći sestru on završava u zatvoru.
 

https://www.imdb.com/title/tt8267604/mediaviewer/rm40003584/?ref_=tt_ov_i

 

image.png.179d3a4c035405eb222d4befed4fd71f.png

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Spachek said:

https://rs.titlovi.com/prevodi/na-oshchup-aka-to-the-touch-362333/

Samo skini ovu verziju za koju je uradjen titl, ako vec nisi

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 

Hvala, taj je.

:thumbsup2

Dobar tajming. Latinični radi sem čđšž (mora da pročačkam fina podešavanja fonta) Ćirilični samo hijeroglifi (tu mora više da se bavim) 

Ja sam na ovom sajtu tražio ali nisam dobio nalaženje. Verovatno jer sam tražio po originalnom ruskom nazivu filma

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Iron man said:

Hvala, taj je.

:thumbsup2

Dobar tajming. Latinični radi sem čđšž (mora da pročačkam fina podešavanja fonta) Ćirilični samo hijeroglifi (tu mora više da se bavim) 

Ja sam na ovom sajtu tražio ali nisam dobio nalaženje. Verovatno jer sam tražio po originalnom ruskom nazivu filma

Ma izedituj začas taj srt, lako ćeš prepoznati karaktere, promeni u latinična slova i sačuvaj ga kao UTF-8 👍

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...