Jump to content


Traži se muzika iz TV špica


Willi Studer

Recommended Posts

Pozdrav svima, interesuje me da li neko zna instrumental aksutiÄna gitara, mislim da je solo, ide kao podloga ba 202-ci na dragstoru zabavne muzike, a mislim da sam je prvi put Äuo kao podloga za crveni krst ili dobrovoljno davanje krvi na prvom programu osamdesetih, isla je pre ili posle dnevnika Å¡pica slike sa tužnim deÄakom i ovim instrumentalom u pozadini, da napomenem da je pesma tužna

Možda ovo?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bio si jako blizu :)

U pitanju je New Order - The Perfect Kiss

Za ostale koji ne znaju, deo ove pesme je koriscen u spici za Sportski pregled TV Titograd tokom 1980-ih.

I jos, za nekog ko je na pocetku ovog topika pitao (pre 3-4 godine) koji je instrumental koriscen za Male oglase na Studiju B, evo odgovora za Radio Studio B:

Human League - Hard Times (Instrumental)

http://www.youtube.com/watch?v=iH4Amu0ZPUw

ZnaÄi kralju ,  hvala do neba , godinama nemogu da naÄ‘em i  evo ti si mi pomogao.

Jeste korišćen deo pesme , pokušaću da nađem celu špicu.

Pozdrav od mene care

Link to comment
Share on other sites

ZnaÄi kralju ,  hvala do neba , godinama nemogu da naÄ‘em i  evo ti si mi pomogao.

Jeste korišćen deo pesme , pokušaću da nađem celu špicu.

Pozdrav od mene care

Evo poÅ¡to si bio dobar drug i pomogao u nevolji , potrudio sam se da odmah naÄ‘em verziju sa Å¡pice Sportskog pregleda u pitanju je samo bila extended  verzija iste numere a deo iz Å¡pice poÄine od  5 : 43

Hvala još jednom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li možda neko zna koja muzika je korišćena u špici emisije "Na beogradskim talasima" na radiju Studio B?

 

Verovatno je neka elektronika iz 70ih ili sa poÄetka 80ih korišćena, ali nikada nigde nisam naleteo na to. Odavno nisam sluÅ¡ao emisiju i moguće da se muzika promenila.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...