Jump to content


Vrlo instruktivan video za pojedine clanove


PrekoBare

Recommended Posts

Ovaj video moze biti vrlo instruktivan za pojedine clanove foruma (tu i sebe ubrajam) kao opomena dokle moze da progredira nasa bolest ako se ne stavi pod kontrolu.

Kako da prepoznate simptome bolesti: Kad vam zafali mesto na policama, to vam je. Kad pocnete da kupujete switchere i dodatne razvodne kutije za struju, to je potvrda dijagnoze.

Link to comment
Share on other sites

@PrekoBare

Nešto mi je ovde sumnjivo,... :screwy

...kad sam video onoliku koliÄinu kaset-deckova, Nakova, Teac-a, Aiwa, Pioneera, Kenwooda, Jvc-a, Sony-a, itd

...nekako mi liÄi kao da si nam snimio tvoju sobu, pa nam sad ovako preko YouTuba prikazujeÅ¡,...

Mnogo mi sve ovo liÄi na tebe :screwy

Link to comment
Share on other sites

@PrekoBare

Nešto mi je ovde sumnjivo,... :screwy

...kad sam video onoliku koliÄinu kaset-deckova, Nakova, Teac-a, Aiwa, Pioneera, Kenwooda, Jvc-a, Sony-a, itd

...nekako mi liÄi kao da si nam snimio tvoju sobu, pa nam sad ovako preko YouTuba prikazujeÅ¡,...

Mnogo mi sve ovo liÄi na tebe :screwy

Link to comment
Share on other sites

Ovaj video moze biti vrlo instruktivan za pojedine clanove foruma (tu i sebe ubrajam) kao opomena dokle moze da progredira nasa bolest ako se ne stavi pod kontrolu.

Kako da prepoznate simptome bolesti: Kad vam zafali mesto na policama, to vam je. Kad pocnete da kupujete switchere i dodatne razvodne kutije za struju, to je potvrda dijagnoze.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj video moze biti vrlo instruktivan za pojedine clanove foruma (tu i sebe ubrajam) kao opomena dokle moze da progredira nasa bolest ako se ne stavi pod kontrolu.

Kako da prepoznate simptome bolesti: Kad vam zafali mesto na policama, to vam je. Kad pocnete da kupujete switchere i dodatne razvodne kutije za struju, to je potvrda dijagnoze.

Link to comment
Share on other sites

Kako se stvari ovde razvijaju u potpuno neshvatljivim pravcima, niko zapravo ne zna šta će preživeti i šta biti sahranjeno, pa valjda ni sama audio industrija. Negde sam napisao da mi danas živimo u takvom izobilju formata da je to neshvatljivo.

Pred svaki format se stavljaju opreÄni zahtevi. Sa stanoviÅ¡ta jeftinoće i izrade (Å¡to audio industriji treba da bude bitno) ploÄa je bez premca - isto tako sa stanoviÅ¡ta umnožavanja.

ÄŒinjenica je da hi-res digitalni formati nisu naÅ¡li svoje tržiÅ¡te zato Å¡to audio-industrija nije u tom pravcu želela ići. Å to naravno ne znaÄi da ih neko neće pogurati, mi to ne znamo. Najzad, ipod već može da svira 24/96 stereo, to nije beznaÄajan podatak.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...