Jump to content


Želje za finim podešavanjima foruma


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Sto se mene tice, svidja mi se novi izgled. Svakako modernije i leprsavije nego ranije i sa puno vise opcija.

Uh, pretera ga sa pohvalama, Ljuba ce se razmazati :wink:

Nego Ljubo, da se ne bi previse opustao, koliko vremena treba da prodje da PM bude poslata. Evo cekam jednu da ode vec vise od polA sata. :wink:

Link to comment
Share on other sites

PM je vec "otisla" i stoji u sekciji "za slanje" sve dok se onaj kome si je namenio ne uloguje i procita je. Tada ona prelazi u sekciju "poslato". To je u isto vreme i svojevrstan "confirm" tebi da je onaj kome je PM bila namenjena istu i primio.

Ako je poruka stajala u sekciji "za slanje" deset dana to znaci da onaj sa kojim se tajno domundjavas i kujes zaveru svo to vreme nije bio na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

veceras bas nemam puno vremena, pokusacu da povecam ime user-a i da mrdnem malo tekst poruke u desno.

Sve sam cuo, samo strpljenja molim.

Problem je sto ne smem previse stvari da menjam, uskoro izlazi final verzija foruma i bojim se da onda ne overwritujem neke izmene.

Link to comment
Share on other sites

PM je vec "otisla" i stoji u sekciji "za slanje" sve dok se onaj kome si je namenio ne uloguje i procita je. Tada ona prelazi u sekciju "poslato". To je u isto vreme i svojevrstan "confirm" tebi da je onaj kome je PM bila namenjena istu i primio.

Ako je poruka stajala u sekciji "za slanje" deset dana to znaci da onaj sa kojim se tajno domundjavas i kujes zaveru svo to vreme nije bio na forumu...

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se The Minister-u sto koristim njegov topic.

Na gramofonu pise:

Stylus replacement

DIAMOND : EPS-24CS

Ako moze pomoc gde da nadjem ovu iglu, ili iskustva drugih korisnika o tome da li moze recimo neka druga da se stavi (i takodje gde (kod nas) moze da se nadje (povoljno)).

Pozdrav i hvala.

p.s. ...ili mozda narucivanje sa interneta za nekih 30$?

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeste... napravio sam gresku, pa sam posle, kada sam shvatio da igla i glava kod gramofona nije ista stvar, editovao i naslov i samu poruku i dodao smajlic " :wink: "

Mislim da to nije nista lose - uvideo sam gresku, naucio sam nesto novo i ispravio sam gresku. Sve to ne bi li lakse nasao iglu a ne glavu.

A prethodno sam celu temu izbrisao iz Hi-Fi Audio i otvorio istu u Vinil (jos jedan :wink: ). A mozda je trebalo i u oglase da je stavim. To sam radio da moderatori ne bi morali oko mene tu da se petljaju, kad vec mogu sam.

E sad, slazem se da moze da izazove konfuziju i da je Andrija mogao da ispadne "lud" kad neko cita...

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Jeste... napravio sam gresku, pa sam posle, kada sam shvatio da igla i glava kod gramofona nije ista stvar, editovao i naslov i samu poruku i dodao smajlic " :wink: "

Mislim da to nije nista lose - uvideo sam gresku, naucio sam nesto novo i ispravio sam gresku. Sve to ne bi li lakse nasao iglu a ne glavu.

A prethodno sam celu temu izbrisao iz Hi-Fi Audio i otvorio istu u Vinil (jos jedan :wink: ). A mozda je trebalo i u oglase da je stavim. To sam radio da moderatori ne bi morali oko mene tu da se petljaju, kad vec mogu sam.

E sad, slazem se da moze da izazove konfuziju i da je Andrija mogao da ispadne "lud" kad neko cita...

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima josh neko problem sa vremenom poslednjeg logovanja?

Pishe mi da sam poslednji put bio juche, a bio sam i jutros, pregledao sve nove teme, ugasio firefox i pritom ga upgrade-ovao. Kada se ulogujem ponovo i kliknem na view new posts, otvara mi i stare postove koje sam vetj pregledao i u kojima nema nishta novo.

Ovo bash otezava pracenje foruma, ranije mi je sve lepo radilo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...