Jump to content


Sta ste udomili u poslednje vrijeme...?


Tufa

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Znaci, sad smo burazeri po HiFi-ju (jedino sto sam ja svoju pre tri godine platio 220 EUR :) ).

Mozda izadje u nekom novom Hi Files-u tekst o ovoj Alpini, slao sam ga Ljubi...

Inace, ja sam nabavio:

1. JVC TD-V66 dek - top model JVC-a iz 1986. trenutno mu menjam gumice...

2. Grundig Space Fidelity PA3 - o tome sam pisao na forumu

3. H/K HK680 pojacalo

4. Onkyo TA2066 dek (samo sam ga ukljucio, treba mu generalni servis, nemam pojma kada cu stici.

Imam jos stvari u planu, ali nema vise mesta :D a i zena bi me (sa potpunim pravom) ubila :)

Ukoliko vam trebaju neke informacije o ovom deku, sve cu da vas udavim pricom (salim se, naravno :blah ).

P.S.: imam i elektricnu semu, zlu ne trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam nasao ALPAGE ne secam se oznake srebrn milion dugmica i znam da mu se plocica sa komandama skidala jer sam u Srbiji upamtio taj dek kod jednog lika i stavljao se kabl na plocicu kao neka vrsta daljinskog cenili su ga 30 evrica nisam ga uzeo i bolje ispalo je nesto jeftinije :blah sigurno je i to bio dobar model jer se secam cene pocetkom 90-ih od 600 maraka .kod lika koji ga je prodavao i otisao je za te pare bez problema.

Link to comment
Share on other sites

pre neki mesec sam kupio SONY DAT 59ES za 5 eura , ubedio sam coveka da nema kaseta u prodaji da je to bila neuspela serija koja je povucena sa trzista itd da ne smaram inace u top stanju radi besprekorno cisto iz nostalgije prema necemu sto mi je bilo nedostupno u Srbiji ,sada jos da kupim gramofon i dobro je :-?

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam nasao ALPAGE ne secam se oznake srebrn milion dugmica i znam da mu se plocica sa komandama skidala jer sam u Srbiji upamtio taj dek kod jednog lika i stavljao se kabl na plocicu kao neka vrsta daljinskog cenili su ga 30 evrica nisam ga uzeo i bolje ispalo je nesto jeftinije :blah sigurno je i to bio dobar model jer se secam cene pocetkom 90-ih od 600 maraka .kod lika koji ga je prodavao i otisao je za te pare bez problema.
Link to comment
Share on other sites

Ovde moze da se nadje cudo povoljno samo treba strpljenja,ako trazis preko oglasa vec je to druga prica nisu cene ni malo naivne ! Naj skuplji uredjaj iz ekonomske klase koji sam kupio je Harmanova 670-ka koja je kostala 40 eura nije imala daljinski ali je zato ima jos uvek foliju na prednjoj ploci znaci za oko 100 eura moze da se napravi sistem srednje klase koji normalno kosta preko 1000.

Link to comment
Share on other sites

oteraste me u off :-?

"šta puši ovaj Tannoy vidim pozadi neke nargile "

oteraste me u off:

Uz nju,sto kazu neki domoroci:"shisha",muzika Anour Brahem,Rabih Abou Khalil ili trenutno sto se vrti :Kiril "Homebound" stvarno zvuci malo drugacije :-?:blah

post-1799-128510512492_thumb.jpg

post-1799-128510512492_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

oteraste me u off :-?

"šta puši ovaj Tannoy vidim pozadi neke nargile "

oteraste me u off:

Uz nju,sto kazu neki domoroci:"shisha",muzika Anour Brahem,Rabih Abou Khalil ili trenutno sto se vrti :Kiril "Homebound" stvarno zvuci malo drugacije :-?:-?

Link to comment
Share on other sites

"I ovde je sve legalno"

e,tamo do Vas je malko drugacije to "legalno",verujem,da kad se tamo usviraju ljudi i Sokol radio/trandza sa buvljaka/ moze da zvuci ko Krell :-?:blah:)8)

ali u interesu ostalih,ajmo se uozbiljiti :-? ..sory sa moje strane za off :-?

Link to comment
Share on other sites

Slucajno sam bio na nekom Vide grenier to je ono ljudi prodaju iz kuca sta im ne treba i vidim covek stavlja na sto kasetasa pridjem pogledam pitam posto lik kaze 10 evrica ja posto nikada ne dajem trazenu cifru ponudim 5 i nadjemo se na 8 ja zadovoljan on zadovoljan ,probao sam radi super i u dobrom je stanju a i davna zelja je ispunjena! :D cisto iz nostalgije sam je pazario a i jos ima vumetre jao pa zeleno svetlo :-?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...