Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 8/25/2023 at 7:36 PM, sondek said:

Na prvo slusanje "onako, niš' posebno. Drugo mnogo bolje, trece super ..dalje slusanje postaje vec zarazno. Opasan je matori.

20230824_215115.jpg

Mnogo dobar...ja se zarazio prije jedno mjesec i po dana...i taman me proslo..i sad kad ugledah...bice jopet :)...
Ja slusah na hi res fajlu i mogu reci da me odusevila produkcija..ne znam kako je na vinilu ali ne moze da bude lose

Link to comment
Share on other sites

Da pisem nesto o ovom legendarnom albumu zaista bi bilo neukusno, pored recenzije koju je napisao Svetolik Jakovljevic, jedan od doajena dzez muzike na ovim prostorima. Recenzija je na slikama u nastavku. 

Ja mogu samo reci da tesko mozete potrositi bolje 2-3 crvene, koliko kosta ocuvan primerak ovog remek dela!

Vokalni Kvartet Predraga Ivanovića – Pod Sjajem Zvezda

image.jpeg.1af586dcb4495b84ca33185f55286fea.jpeg

image.thumb.jpeg.c9233e8f4d1dd3224b1ce1e60b329b73.jpeg

image.thumb.jpeg.d9516beb9bcaaae863b7aca4cb22880d.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 sati ranije, sondek said:

Uh, kakva uzivancija

IMG_20230918_221851_edit_258754441844987.jpg

uh...odlican taj Joska,to je deo sa njegovog koncerta iz Veszprém 01.08.2007.,Shorter je nastupao sa svojom grupom 02.08.2007.na istom festivalu,pa su se malo udruzili..X godina oni nisu svirali zajedno..nakon toga jos jedan koncert,njegov ulazak u bolnicu,i ...RIP..

ako mozes nadji knjigu :Günther Baumann:Zawinul...memoari,secanja,intevjui osvetljuju celu njegovu pricu oko zbivanja u njegovom okruzenju,muzickom,porodicnom itd...kako je samo otfikario neke "velike" muzicare,brte:heat...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Za ljubitelje Gipsy swinga... Veče posvećeno velikom Đangu. Daniel je već neko vreme u NS,  u tom klubu(zapravo preko dana knjizari) je vrlo često, opuštena atmosfera nastupa sa velikim brojem lokalnih muzičara, tako da nije nikad dosadno ... ako propustite, 27.10.... 

 

Screenshot_20231023_114423.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...