Woland

Na gramofonu..

Recommended Posts

Bravo za otvaranje ovakve teme. :thumbsup2

Nego . . .  iz pouzdanih izvora sam (na)cuo da ti je stigao i jedan Richter.

Davaj to "dzapaneze" izdanje da vidime. :)

^ menščini da (prosto neverovatno) nije bilo gramofonske teme pod muzikom..

evo ga Richter, upravo se vrti - Grigov i Šumanov klavirski koncert, snimak iz '74 Nacionalni orkestar Monte Karla, dirigent je Lovro Matačić

bf2c247813d0cee07636cd6a82b616f1.jpg

^

Odlicno.

Prvom prilikom ove naslove preslusavamo.

Setup sam namesti. Nema ono 1 na 1. Ovo . . . ono . . .  slusamo samo "Marsovce" koji su dali neke smernice za izvodjenje ovih klavirskig dela i koncerata. :thumbsup2

^ pojavili se i neki novi Marsovci - do tada će stići Rah 2 i 4 u izvođenju onog mladog Rusa kojeg često spominjem :)

^

Ili je kod mene neki glitch . . .  ili je kod tebe Bujo krenula pomr'cina sa vinilima ? :) (btw, crnilo u "prozoru", ne vidim nist' ).

Citah da si i ti ( :(, jbga ), ushao u tu nesretnu "digitalnu" pricu. 

Moguce je da je to nekakav trenutni tvoj status, ali . . .  razlisli dobro . . .  jos 1 x . . .  vinil je  . . .  Majka. :D

11 minuta ranije, Woland said:

^ pojavili se i neki novi Marsovci - do tada će stići Rah 2 i 4 u izvođenju onog mladog Rusa kojeg često spominjem :)

Tifonov li beshe ? :unsure:

^ ae, šta se čeka :)

Bernštajn i NY Philharmonic - Šostakovičeva peta.. 40 godina stara ploča, CBS Masterworks

d99412bd04c008bd4224c7d2b9a66936.jpg

19 minuta ranije, Bujodrag said:

Evo još s moga gramofona

. . . 

Da l' ja nisam apdejtovo'o personalni OS, ali meni opet neki glitch ?

U prevodu - nista nema, ne vidi se . . . jbga.

Btw, Bujo, da me jos uvek ceka kod tebe "Three of a . . . " ?

Kreten sam . . . bio smeten . . . nekorektan . .  nesam dosh'o . . . pokupio to  . . . i uredno platio.

No, nebitno . . .  i bez DAC-ova . . .  preslusavanja "digitalije" kao ref. izvora . . .  kada ti bude neka "rupa u skedzjulu" . . . cu naidjem  . . . neobavezno . . . da se vidimo . . . ispricamo . . . tema uvek aktuelna . . . "kenterberijska scena". :loveface 

8 minuta ranije, Woland said:

^ ae, šta se čeka :)

Dodatna snaga i bolja ravnoteža za stajanje.

Al' evo, zbog tebe a i zato što nisam našao ripove čak ni kod Rusa.

8LxkIs4.jpg

11 minuta ranije, Patolog said:

Da l' ja nisam apdejtovo'o personalni OS, ali meni opet neki glitch ?

U prevodu - nista nema, ne vidi se . . . jbga.

Btw, Bujo, da me jos uvek ceka kod tebe "Three of a . . . " ?

Kreten sam . . . bio smeten . . . nekorektan . .  nesam dosh'o . . . pokupio to  . . . i uredno platio.

No, nebitno . . .  i bez DAC-ova . . .  preslusavanja "digitalije" kao ref. izvora . . .  kada ti bude neka "rupa u skedzjulu" . . . cu naidjem  . . . neobavezno . . . da se vidimo . . . ispricamo . . . tema uvek aktuelna . . . "kenterberijska scena". :loveface 

Nije glič nego odgovaram na topik praznim postovima, slikama i skrivenim porukama. :o  

Tu su sva trojica perfektnog para. Lupaju stright beat a disciplina je stabilna kao i zid. Izloženi su ;) 

Svrati kad god voliš

11 minuta ranije, Bujodrag said:

Nije glič nego odgovaram na topik praznim postovima, slikama i skrivenim porukama. :o  

Tu su sva trojica perfektnog para. Lupaju stright beat a disciplina je stabilna kao i zid. Izloženi su ;) 

Svrati kad god voliš

:wub:

Nesam ni sumnj'o . . . . dodjem . . .  vikend je "majka" . . . . javim se prethodno na pm . . .  znam da je gloopo pitanje, ali da ga ipak postavim . . .  da li je izbor piva, tj. brend presudan da me pustish u tvoj "vilajet" ?

Povinovacu se sta ti iskas . . .  uostalom imam sutra . . . tj. ceo Petak, da nadjem to sto ti kazes, da bude. B)

12 minuta ranije, Patolog said:

:wub:

Nesam ni sumnj'o . . . . dodjem . . .  vikend je "majka" . . . . javim se prethodno na pm . . .  znam da je gloopo pitanje, ali da ga ipak postavim . . .  da li je izbor piva, tj. brend presudan da me pustish u tvoj "vilajet" ?

Povinuvacu se sta ti iskas . . .  uostalom imam sutra . . . tj. ceo Petak, da nadjem to sto ti kazes, da bude. B)

O svakako. Izbor piva je kod mene vrlo ozbiljno zasnovan, kao i, recimo, izbor zelenog dezodoransa. Ne zezam se, to je deo smislenog promišljanja estetskih pitanja započetih još pre dvadesetak godina, vrlo je primenljivo na ceo HiFi.Tako onda, kod ovih običnih piva, razlikujem tri značajne kategorije: cenu, količinu i etiketu. I  to na vrh liste često dovodi pivo Merak, najčešće zbog lepe etikete.