Jump to content


Foobar2000


arnage

Recommended Posts

Nema na Äemu, naiÅ¡ao sam na taj u potrazi za nekog drugog pa rekoh Å¡to da ne postavim ovde...

 

Jeste da može da bude problema jer su većina stariji i ne održavaju ih autori viÅ¡e. Ali ima nekih oko kojih se vredi potruditi. PoÄetak je sa opcijom Help > Online troubleshooter, i onda ti prikaže sve zastarele komponente i gde mogu da se naÄ‘u novije, ako ih ima.

 

Meni je tako bilo sa Xchange360, baÅ¡ je bio problematiÄan na poÄetku ali sada je sve ok. I naravno, konfiguracioni folder i komponente Äuvam na viÅ¡e mesta. :)

Link to comment
Share on other sites

Nema na Äemu, naiÅ¡ao sam na taj u potrazi za nekog drugog pa rekoh Å¡to da ne postavim ovde...

 

Jeste da može da bude problema jer su većina stariji i ne održavaju ih autori viÅ¡e. Ali ima nekih oko kojih se vredi potruditi. PoÄetak je sa opcijom Help > Online troubleshooter, i onda ti prikaže sve zastarele komponente i gde mogu da se naÄ‘u novije, ako ih ima.

 

Meni je tako bilo sa Xchange360, baÅ¡ je bio problematiÄan na poÄetku ali sada je sve ok. I naravno, konfiguracioni folder i komponente Äuvam na viÅ¡e mesta. :)

 

 

 

Radi   :smile: iz prve, uzeo sam Digital ov skin kao portable i samo ubacio ovo, doduse malo je konfuzno ali radi   :smile:

Link to comment
Share on other sites

Provera CD kvaliteta fajlova fooCDtect_2.1

 

Koristi se Foobar Converter kao front-end;

 

Ide se u podeÅ¡avanja Foobar Convert klikom na tri taÄke 

 

post-30474-0-52300600-1422109271_thumb.j

 

Potom se ide: Output Format > Add New ; padajući meni > Custom

 

Podešavanja iz readme:
 
Encoder: fooCDtect2.exe
Extension: aucdtect
Parameters(for example):
--output %d --threads 2 --mode 0 --tpath "R:\temp" --lfor 3 --lenc 1
or simply: --output %d
Bit Depth Control: Format is lossless(or hybrid)

 

And don't forget to disable dither.
 
Izgleda ovako:
 
post-30474-0-31340700-1422109392_thumb.j
 
U Destination se definiše Temp folder.
 
SaÄuva se kao nova opcija konvertera sa željenim nazivom.
 
Onda se obeleži jedna ili više pesama i kreće analiza fajla, a rezultat izgleda ovako:
 
post-30474-0-56639500-1422109470_thumb.j
 
Ovo je zasada poslednja verzija plugina: Link
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da li je za bitperfect reprodukciju u foobaru bitno da slider bude 100% ili samo u windowsu? Pitam jer mi lakse da pojacavam i smanjujem sa foobar 2000 controllera nego preko fizickog pota na preampu. I u foobaru u outputu imam asio4all i asus xonar asio driver. Koji je bolje koristiti?kartica je xonar stx...

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...