Jump to content


Integrirane vs separatne komponente za muziku


Kaiser

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo me podsetilo na kolegu s foruma, iz ÄŒilea, mislim da se zvao Paulo.

 

Сећам га Ñе Ñа одличним Јамаха појачавачима.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ovo me podsetilo na kolegu s foruma, iz ÄŒilea, mislim da se zvao Paulo.

 

Pojavio se sa tezom da svi ureÄ‘aji sviraju isto, jer su to on i njegovo druÅ¡tvo zakljuÄili na osnovo raznih blind testova, a sve sluÅ¡ajući preko nekih Klipsh zvuÄnika.

 

A onda se pojavio sa nekim JBL hornama od preko $10k.

 

A onda je prestao da promoviÅ¡e neke igraÄke od pojaÄala, kao dostojnu zamenu za skupe, izvikane brendove. Ubrzo je, nažalost, nestao sa foruma. Meni je bio skroz simpa lik.

 

OÄekujem da se ponovo pojavi, sa setup-om od $100k. :)

 

ÄŒileanac je bio blago zaratio sa pola foruma, ali je ostao tvrdoglavo dosledan sebi  ...

Link to comment
Share on other sites

Kradem od SONY klub-a.  :ph34r:

 

 

Одох да излупам мој Онкио риÑивер, ни мени Ñе звук гитаре не Ñвиђа. Ðл' што имам чекић, прави аудиофилÑки   :banana

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

@Ledenko

Dokazani tvik umesto cekic na forumu: Stavis Rotel preko Yamahu i prosvira za sve pare. :D

 

@Aleksandar75

Kakvu doslednost ocekujes od pocetnika. Meni je sve novo i zanimljivo.

 

@djolo

Prolupao ga Kanai u fabrici, ti samo uzivas. Ne znam inace koji model je u pitanju. Kopaj u Sony klubu, zanimljiv je za citanje.

Link to comment
Share on other sites

"Ovo me podsetilo na kolegu s foruma, iz ÄŒilea, mislim da se zvao Paulo"

 

Ne znam kako se zvao, ali sam gotovo siguran da mu je nick bio Dcolak. I meni je bio jako simpatiÄan ma da se nisam slagao sa svim tvrdnjama. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Stotice, mozda hiljade komentara ruganja procitao sam na ovom forumu za izgled i finish DIY pojacala koji se proizvode u Srbiji.

 

Zar ovo bolje izgleda?

 

263435-exposure_v111_power_amplifier.jpg

 

 

Zasto se danas jedan ugledan diler Exposure-a stidi od Malezijce nije mi jasno. Oni cuvaju brend na dlanu ko da je svetinja i odrzavali bi ga cak i da nije profitabilan. Tony Brady ima odvrzane ruke i gledaju ga ko kralja.

 

 

 

Na ovom forumu ima da se procita gomiletina baljezgarija ali to ne znaci da je procitano istina. Gebels je Gebels ali ja ne pijem sa tog izvora.

Standard druze, standardizacija proizvoda, ozbiljno bavljenje prizvodnjom i postovanje propisa je ono sto i ovakav pojacivac sa slike izdvaja i udaljava svetlosnim godinama od DIY resenja.

 

Nemam sta ja da se stidim Malezijaca samo nije istina.

 

... i treba da Tony-a tretiraju k'o kralja, zasluzio je. Ja u radnji imam i Hegel i Leben i kojesta jos + bice uskoro jedna ozbiljna HiEnd firma ali kod kuce  "u steku" imam jedan nov Expo 3010S2 - tek tolio da se zna koliko ja cenim Exposre i Tony Brady-a.

Link to comment
Share on other sites

Ovo me podsetilo na kolegu s foruma, iz ÄŒilea, mislim da se zvao Paulo.

 

Pojavio se sa tezom da svi ureÄ‘aji sviraju isto, jer su to on i njegovo druÅ¡tvo zakljuÄili na osnovo raznih blind testova, a sve sluÅ¡ajući preko nekih Klipsh zvuÄnika.

 

A onda se pojavio sa nekim JBL hornama od preko $10k.

 

A onda je prestao da promoviÅ¡e neke igraÄke od pojaÄala, kao dostojnu zamenu za skupe, izvikane brendove. Ubrzo je, nažalost, nestao sa foruma. Meni je bio skroz simpa lik.

 

OÄekujem da se ponovo pojavi, sa setup-om od $100k. :)

 

+1 za post!

 

 

 

I Kajzer je dosledan...

PiÅ¡e o jeftinim polovnim risiverima koji hebu kevu...a sebi kupuje novo Roxan stereo pojaÄalo.

ahahahahahaha....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...