Jump to content


�udno ponašanje cd playera


goxy62

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa nisam nestao samo sam u Äudu , jutros opet ista priÄa kreno da svira nestane displej a cd svira,nemožeÅ¡ nijednu komandu nereaguje, kad ga iskljuÄim iz struje pa ponovo ukljuÄÄim niÅ¡ta neradi displej nesvira samo gori lampica na potenciometru za sluÅ¡alice. ostavim ga iskljuÄenog do popodne ponovo pritisnem dugme kad ono ko da niÅ¡ta nije bilo i presluÅ¡o sam jedno 10 cd kompletnih nekoliko sati radi extra. sad kao laik razmiÅ¡ljam ako je ladan lem uvek sam se pitao kako majstori znaju koji je od svih onih hiljadu lemova.

Link to comment
Share on other sites

ljudi, sad sam ukljuÄio ponovo plejer upali se displej i ugasi ja ga Äuknem prstom on se pojavi pa nestane , a to sam većeras video na nekom sajtu da je Äovek naÅ¡ao ladan lem kod sony cd plejera i slikao Å¡ta je radio elem njemu je isto nestajao displej , skinuo je displej i naÅ¡ao dva ladna lema na samom displeju to zamenio novim lemom i radi ko zmaj, verovatno je i kod mene isti sluÄaj Äim nadjem vremena odlazim kod majstora poÅ¡to nisam viÄan lemljenju ipak treba znati kako se lemi.ipak malo mi je Äudno da prekid na displeju ima veze sa ostatko plejera mislim neradi nijedna funkcija.

Link to comment
Share on other sites

poÅ¡to se jutros opet pojavio isti feler , pa se popodne vratio u normalu , reÅ¡io sam joÅ¡ da ga testiram na taj naÄin Å¡to ću ga ostaviti ukljuÄenog u struju 24 sata pa ćemo videti Äisto da onom koga bude popravljao ispriÄam sve detalje kao putokaz(može biti da je zaprljan od patine i praÅ¡ine kontakt dugmeta za ukljuÄenje,) a naÅ¡ao sam i servisnu Å¡emu pa ću sutra reći da li se za 24 sata ukljeÄen u struju javljala ponovo ista anomalija ili ne.

Link to comment
Share on other sites

evo nakon 24 sata ukljuÄenog plejera radi besprekorno, nakon iskljuÄenja pa ponovnog ukljuÄenja opet isto nestane displej a posle neradi niÅ¡ta osim lampice na potenciometru za sluÅ¡alice, za praznik nosim kod majstora ako majstor ne ide na uranak

Link to comment
Share on other sites

evo samo da javim kolegama sa foruma da je majstor ledeni popravio ovu ljutu maÅ¡inu bilo je po njegovom doktorskom nalazu  viÅ¡e ladnih lemova kaže da su loÅ¡e odradjeni fabriÄki sad su dovedeni u red i sve Å¡ljaka ko sat. cd plejer možda budem menjao nekad al majstora nemenjam nikad. sve preporuke za naÅ¡eg druga ston_cold

Link to comment
Share on other sites

Pa Å¡to onda svima preporuÄujeÅ¡ da bace i kupe novo a ti ga popravljaÅ¡ ?

taamo gde sam to savetovao se odnosilo na uredjaje Äija je popravka bila skuplja nego nabavka novog ispravnog uredjaja tako da naravno da mi neÅ¡to nije bilo uredu sa plajerom gde bi popravka iznosila ko zna koliko eura nebih se upuÅ¡tao u tako neÅ¡to, a ladan lem i nije neki kvar komponenti. drugo ovakav oÄuvan primerak iz ES serije za cenu koju sam ga nabavio teÅ¡ko da bih ga se tek tako odrekao. moram da napomenem da sam ga kupio proÅ¡le nedelje tako da nisam znao za ladne lemove.

Link to comment
Share on other sites

Iz druge teme:

 

e stvarno ne znam Å¡ta imaÅ¡ protiv kompanije SONY ali to je Äisto lupetanje dodji kod mene da kuckamo zajedno sony cdp x303ES al pre toga da se kladimo u neÅ¡to

 

Eto, izgubili biste opkladu :wave2

Salu na stranu, dobro je proslo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...