Jump to content


�udno ponašanje cd playera


goxy62

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Vlajo je opasan za'ebant. Uostalom, Å¡ta su ti cd plejeri nego potroÅ¡na roba. Dok radi, radi,...kad rikne bolje nov da uzmeÅ¡ nego da te odere jedan od onih Å¡to izvlaÄi plejere iz kontejnera pa od 2 pravi 1. Ili 3 u 1 kao instant kafu da kuva   :)

Link to comment
Share on other sites

izlaz svetli iako sve ostalo nema struju

 

U sine Goxy to je dzudzu mandza.Za to lokalni elektro magovi ne znaju shta mu je.A gde bash Sonija da zavati,moraces ga shaljesh Japancima.Oni imaju odlichne dzudzu mandza magove.Samo da nisu gibnjevi i gurtne,poshto si ga pre neki dan hvalio da je stabilan,da nema vibracije i da nije moro da se betonira ko ovi ostali da se ne bi treso.

Link to comment
Share on other sites

Ima i jedan cenjeni Älan koji kao Å¡to već rekoh, vadi iz kontejnera delove, ugraÄ‘uje ih i onda to prodaje na KP kao "prelepo oÄuvano"  

Samo da znaÅ¡ goxy62 ovaj Älan iznad, uvek Äe ti dati pravi savet koji će biti od koristi, jer Äovek je nesebiÄan u deljenju saveta.

Ajde priznaj, nauÄio si neÅ¡to od njega  :)

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nisi primetio Ston da gde god i Å¡ta god ja napiÅ¡em, on udara kontru sa negativnim komentarima, pa Äak i kada apelujem za pomoć bolesnom detetu i tu se naÄ‘e njegov negativni kom.

 

 

Edit Chowek: ja, recimo, u ovoj temi nisam primetio da je on prvi poÄeo. Naprotiv, situacija je upravo obrnuta. To Å¡to su pojedini postovi uklonjeni, ne znaÄi i da su obrisani, a ono Å¡to u prvom takvom postu vidim su epiteti kao "amater i dupeuvlakaÄ". Ovakav reÄnik je za sankcionisanje i bez prethodnog upozorenja. Stoga, poÅ¡to usmeno upozorenje nije urodilo plodom, vreme je da sa reÄi preÄ‘emo na dela. Safet je već dobio upozorenje board-a zbog stalkovanja u temi o obradama, a evo i tebi jedno zbog stalkovanja Safeta u ovoj temi. Sledeći put se možda ne zavrÅ¡i samo na upozorenju, pa povedite raÄuna. Forum je dovoljno veliki za obojicu, a postoji i divna opcija pod nazivom Ignore koja, nakon aktivacije, filtrira u potpunosti postove osobe koja je stavljena na ignore listu.

Link to comment
Share on other sites

OK, prihvatam!

UkljuÄijem " divnu opciju pod nazivom Ignore " na ovom forumu za tog Älana.

Lepo bi bilo kada bih to mogao to da uradim i na drugim sajtovima jer i tamo imam istih problema sa tim Älanom a vi niste upoznati o svemu jer je svaki moj post u vezi njega bio 100% istinit ali i ubrzo obrisan. No nema veze, ovde se ova priÄa zavrÅ¡ava za dobrobit foruma jer ostali ne moraju da Äitaju naÅ¡e interne nebuloze.

Izvinjavam se svima kome je ovo bilo neprijatno da gledaju i Äitaju!

STON, ako te baš zanimaju detalji možeš ih dobiti na PP

Link to comment
Share on other sites

Nije to mazohizam Kaiser, taj Äova je toliko uporan i naporan da će valjda jednom i sam sebi dosaditi. Ne želim viÅ¡e da se upuÅ¡tam u bilo kakvu raspravu sa njime a za svaku narednu provokaciju, će biti obaveÅ¡teni admini sajta, kako ovde tako i na svim ostalim sajtovima gde me taj Äova proganja. Suva istina je onaj tvoj podpis na profilu,  Bertrand Russell..........Svaka mu je zlatna.

Nego daj da mi pomognemo  goxy62 u vezi pomenutog plejera

Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, ja sam se malo naÅ¡alio kada sam to rekao, isto kao Å¡to se i pokretaÄ teme Äesto Å¡ali i pecka, pa niko to nije zlonamerno shvatio. Ja uvek predlažem Ledenog jer mi je Äovek popravio 2 pojaÄala, koja drugi "majstori" nisu smeli ni da otvore. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...