Jump to content


�udno ponašanje cd playera


goxy62

Recommended Posts

verovatno sam pismeniji od svih vas zajedno ali me mrzi da pazim na pravopis i slovne greÅ¡ke, kod ovako gluppe rasprave niokoÄega

 

 

boldovano=nepismeni ste(ne znam koga sve obuhvata to "svih vas zajedno")

 

za ovo glupaka,procitaj bilo koji svoj post na bilo kojoj temi.

 

a za nekulturne,e tu ti se izvinjavam,nevinog sam te optuzio,kultura te ne zanima.sorry.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

boldovano=nepismeni ste(ne znam koga sve obuhvata to "svih vas zajedno")

 

za ovo glupaka,procitaj bilo koji svoj post na bilo kojoj temi.

 

a za nekulturne,e tu ti se izvinjavam,nevinog sam te optuzio,kultura te ne zanima.sorry.

 

obuhvata one koji me napadaju bez razloga na ovom forumu ne znam zbog Äega valjda ih boli istina

Link to comment
Share on other sites

ne znam zbog Äega valjda ih boli istina

 

Stoji ti beograd(malim slovom) - seljachki grad u potpisu :D.Tu si ga udario orla u bodlju,a josh ih kerebechish za ove kante sho se sa njima jedan dan hvale,a drugi dan odnesu u podrum,umesto da bace u kontejner,a za njih dali bubreg.Ulete ti sa drugom temom(shto sistematski rade - sjehbashe Maximusu muziku,Liliji stihove....)chuj chukanje CD-ea :D ,a onda kad krenes da se branish krenu da te napadaju da si bezobrazan i nevaspitan i da je zbog tebe neki velemajstor super znalac napustio forum.Samo ti kerebechi razno razne (znash li ti kome prichash) "autoritete".

 

PS riknula mi lampica na CD ulazu na NAD-u.Kinesko djubre,kako cu ga roknem slatko u kontejner kad rikne skroz :D.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zanima me Zoranovo misljenje...koji cd po Vasem misljenju bolje svira...Sony cdp-x 779 es ili cdp-xa 50 es. Hvala///

Zoran bg odavno nije na forumu i iskreno mi je zao zbog toga ... sto se tice misljenja Rokijana i Uzvarb su ti sve rekli u temi koju si vec otvorio.

Link to comment
Share on other sites

Sećam se Zokijeve priÄe da je imao 2 kom 779es paralelno, i da su drugaÄije radili. Jedan, koji je uzeo nov, dok se ne zagreje poÅ¡teno nije bio dobar, drugi odmah radio odliÄno.

Takodje je pisao i o nezadovoljstvu sa xa50es. Ja sam imao xa50es, al je moj bio blago nadogradjen. Wbt cincevi i ozicenje do njih. Zvuk detaljan, otvoren i vrlo precizan u visokogonskom podruÄju, s tim Å¡to ja nisam primetio nikakav problem sa nizom oktavom. Mislim da je zamerka bila upravo na bas tog plejera. Problem je jer nisam Äuo kako on radi u fabriÄkom izdanju. Moguće da i tu postoje varijacije od plejera do plejera. Ne smem niÅ¡ta da tvrdim.

Sa jedne strane imaš 7micu, malo stariju...za koju se može naći zamena lasera iz nekog nižeg ES modela.

Sa druge strane imaš mladji xa50es, koji je apsolutno nerešiv po tom pitanju. Mada ja znam za jedan komad sa ispravnim laserom, al gde brlja elektronika..Al se na tako nešto ne možeš osloniti.

Ipak Å¡to se tiÄe samog ranga plejera u sonijevoj lestvici konkurent 779es je XA7ES i XA555ES. Dok je pedesetica ipak korak niže.

Å to ni sluÄajno ne znaÄi da ga ponovo ne bih smestio u policu...i to pre nego 779es, al to je samo moje miÅ¡ljenje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...