Jump to content


Čemu još DVD player?


Kuršum

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da sam ja ovo lepo procitao.

 

Dao sam i primer, ponavljam najdobronamernije bez bilo kakve ideje da se prepirem.

Daleko bilo da je prepiranje, Äemu bi to vodilo. Ako sam takav ton imao, upućujem izvinjenje. No Äak i u ovome Å¡to si citirao iz prvog posta ne piÅ¡e da svaki cd svira bolje od svakog dvd-ja.

Link to comment
Share on other sites

Za cifru koju sam ja dao za moj Denon DVD player teško može da se kupi CD player koji će da ga nadsvira + moj Denon je i DAC pride.

Ali cifra ovde nije toliko merodavna, poenta je da među DVD playerima postoje izuzetni primerci koji mogu da stanu rame uz rame sa najboljim CD playerima, a jeftiniji su od njih (pošto, jelte, većina koja merka da kupi CD player ne gleda DVD player kao opciju).

 

Baj d vej, ja moj primerak verovatno ne bih prodao ni za 2x više para nego što sam ga platio.

Link to comment
Share on other sites

Ja se takodje izvinjavam, nisam ni ja za svadju. Ja sam tako reagovao jer sam se nabacao para za razne plejere I igrom slucaja dosao do pomenutog sonija dvp-s715 I (misleci da je otpad) stajao mi bezveze ne ukljucen, a onda prodam svoj cd plejer I ukljucim to cudo .. citav red stvari u glavi poremetila ta naprava, onda sam nastavio sa eksperimentisanjem I zakljucio da ima pun k. dvd plejera koji itekako mogu da sasiju ozbiljne cd plejere... da ne pominjem dvp-s9000es kojeg sam par puta imao prilike da kupim za 150e

Danas kad vidim 715 ili 725(koji je ipak zvucno malo losiji, ne znam razlog) I slicne njemu za 30e na  KP to odmah kupim I ne pitam za stanje, samo dali je ispravan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...