Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Prosli put kad sam te zvao zbog technicsa su-vx920 su ti smetali cinovnici amerike i guzve na ulicama, sad ti smetaju sava i dunav :) ako ti je vracar po volji i put te nanese poziv stoji :)

Ma omatorio je i jos se izmorio pisajuci ovde na forumu ovolke godine pa ga sve mrzi.....

prestao je da dolazi na berze,ne pije pivo,nece da se druzi sa forumovcima,ne voli hitachi dekove..itd itd...

Moras mu dati jos koji podstrek .... :)

StOn ipak mora da se prvo popne uz njegovo brdo,pa onda nizbrdo pa opet uz neko drugo brdo i sve tako u krug...znas i sam koliko Beograd ima brda.... A Vracar dalekoooooooo :)

Link to comment
Share on other sites

Samo mi je žao što ti 930 nije crna

InaÄe, minidisc sam ogradio elektriÄnom žicom ...

Ha coeka jbt, crn pa crn... cini mi se da ti je los izbor ta elektricna zica, bez nje bi se naslonio kontrolisano, a ono ako me sprzi ode ti i mini disk i ostatak sistema sa policom i zidom zajedno :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na dobrodošlici.

 

Fildža je tu zato što je bio na akciji, i bio je mnogo, mnogo jeftiniji nego sony. Završava posao, i trenutno najviše služi da daje informacije iz medija plejera.

 

Iz iskustva mogu da kazem da su svi ovi ureÄ‘aji samo proseÄni u fabriÄkom stanju, a samo malim upgrejdom (zamenom operacionih) oni postaju extra.

Tako su i skoro svi moji ureÄ‘aji upgrejdovani (tjuner i pojaÄalo - LME49720, DAT i CD - LM1364).

 

Nisam Sony fan odavno. Ovo sve je skupljeno u zadnje 3 godine.

Prvi Sony i naravno zvezda selog sistema TA-F (u toku je nabavka OPA2111 za njega).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...