Jump to content


Dobrodošli u Sony fan club!


cceda

Recommended Posts

Velike..... Ne mora da znaci da su iduvali (mislim na filterske elektrolite u napajanju) u dosta ampova i posle 20-25g. drze skoro isti kapacitet,kriticni su oni malog kapaciteta pa i male promene u tom delu su ponekad kriticne...

Posto se radi o ES seriji unutra nije sigurno neka boranija.... Samo teraj ;-)

 

 

kupljeno, bez greske. svi prekidaci i potovi perfektni bez sredjivanja (kupljeno kod preprodavca ves masina a ne elektronske robe). jedini mali krc se cuje kad se stiska MM/MC prekidac, sto se ionako nece koristiti.

Link to comment
Share on other sites

Evo i zvucnika, kada sam ih kupio prvo su prosli kroz jedan ozbiljan pregled u servisu, sve sto je radjeno na njima su polipropilenski kondenzatori i kalote na basovima iz estetskih razloga i iako su stari vise od 3 decenije izuzetno sam zadovoljan njima, a daleko su od mojih zelja, mada cu i to nadam se ubrzo da resim (mozda vec sutra) :)

Ja sam mislio da su pioneeri već odavno napustili ergelu ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da su pioneeri već odavno napustili ergelu ;)

Kod mene se nikad ne zna :) ali ono sto znam je da iz novonastalih privatnih razloga od danas sve ide u prodaju, ako nekog bude nesto zanimalo nek se javi.

Nadam se da zbog ovog necu leteti iz kluba jer cu i dalje ostati verni fan...

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se nikad ne zna :) ali ono sto znam je da iz novonastalih privatnih razloga od danas sve ide u prodaju, ako nekog bude nesto zanimalo nek se javi.

Nadam se da zbog ovog necu leteti iz kluba jer cu i dalje ostati verni fan...

Iskreno mi je zao sto ces morati da prodas komponente.................

Pozdrav.sa zeljom da pobedis novonastale probleme  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Danas je usledio sok odmah izjutra cim sam oci otvorio i u toj izbezumljenosti sam napisao sta sam napisao, ali nece biti toliko strasno, moracu malcice da ostetim sistem prodajom par sprava, ali nece ici sve hvala dragom bogu.

Rokijana hvala ti na brizi zaista, zvuci glupo, ali znaci mi, moram i Uzvarbu da zahvalim koji je danas samnom preziveo nervozu i gluposti..

Link to comment
Share on other sites

Мени Ñе звучне кутије   :thumbsup2

 

:wave2

Od tebe svaki kompliment znaci, nadam se da ces jednom doci da cujes posto ljudi ne veruju kako rade ove kutije dok ih ne cuju. Ubedi Gox.Co pa dodjite zajedno, ionako ne mogu da ga izmolim da dodje vec mesecima :) Pos'o vam taki

Link to comment
Share on other sites

Podrška s mora ... doći će bolje i ljepše kad tad bez sekiracije....

Izvini tebe zaboravih :thumbsup2  dakle hvala svim clanovima koji su se zapitali koji mi je djavo danas i sto su mi bili podrska, stvarno to pokazuje vrednost ovog kluba jer zaista znaci obzirom da moji drugari iovako ne razumeju sta ce mi ovo ili ono... evo zahvaljujem jos jednom svim clanovima i stavljam tacku na ovo.

Link to comment
Share on other sites

Od tebe svaki kompliment znaci, nadam se da ces jednom doci da cujes posto ljudi ne veruju kako rade ove kutije dok ih ne cuju. 

 

Хвала на позиву, знам како те кутије звуче   :thumbsup2 Ð²Ð¾Ð»Ð¸Ð¼ тај Ñтари звук.

 

Ðко Ñи Ñа оне Ñтране Саве или Дунава тешко да ћу Ñе уÑудити да кренем.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Хвала на позиву, знам како те кутије звуче   :thumbsup2 Ð²Ð¾Ð»Ð¸Ð¼ тај Ñтари звук.

 

Ðко Ñи Ñа оне Ñтране Саве или Дунава тешко да ћу Ñе уÑудити да кренем.

 

:wave2

Prosli put kad sam te zvao zbog technicsa su-vx920 su ti smetali cinovnici amerike i guzve na ulicama, sad ti smetaju sava i dunav :) ako ti je vracar po volji i put te nanese poziv stoji :)

Link to comment
Share on other sites

Хвала на позиву, знам како те кутије звуче   :thumbsup2 Ð²Ð¾Ð»Ð¸Ð¼ тај Ñтари звук.

 

Ðко Ñи Ñа оне Ñтране Саве или Дунава тешко да ћу Ñе уÑудити да кренем.

 

:wave2

Sofija se plasi velike vode?

Link to comment
Share on other sites

Danas je usledio sok odmah izjutra cim sam oci otvorio i u toj izbezumljenosti sam napisao sta sam napisao, ali nece biti toliko strasno, moracu malcice da ostetim sistem prodajom par sprava, ali nece ici sve hvala dragom bogu.

Rokijana hvala ti na brizi zaista, zvuci glupo, ali znaci mi, moram i Uzvarbu da zahvalim koji je danas samnom preziveo nervozu i gluposti..

Ne daj se. Proći ce i to, i doci ce jos lepse i bolje sprave na policu.

Videces da ce se na kraju završiti sve mnogo bolje nego sto misliš da hoce.

Link to comment
Share on other sites

Prosli put kad sam te zvao zbog technicsa su-vx920 su ti smetali cinovnici amerike i guzve na ulicama, sad ti smetaju sava i dunav :) ako ti je vracar po volji i put te nanese poziv stoji :)

 

 

Извињавам Ñе, ал' да ме убијеш не Ñећам Ñе тога. Дај на ПП број телефона ради договора   :thumbsup2

 

Sofija se plasi velike vode?

 

Док ово пишем Софија ми је у крилу и Ñве Ñам јој пренео.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...