Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Pa, da, pdv se vraća. Da neću da budžim onako kao Å¡to sam zamislio ovo bi mi bilo prvo, pa onda ostalo. Ne videh niÅ¡ta sliÄno za ove pare, Äini mi se.

Možda ima kod kineza ali nisam primetio nigde da rade custom dimenzije. InaÄe i oni imaju povoljne cene a i Leonardo je za par primera rekao da kvalitet deluje sasvim OK.

Link to comment
Share on other sites

Dooobra! Moram i ja jednu da nabavim da je poÅ¡aljem Vinsu da se samokazni sa 4 udarca Äelom u centar medija iz Japana.

Sve sam, bre, nabavio Äak sam i ime smislio kakvo ću da nalepim, samo mi fale ploÄice sa elektronikom... Dobro, nisam nabavio prekidaÄe, kablove, kućiÅ¡te i utikaÄ, ali dok stigne ploÄica ima da ih iskleÅ¡em iz kamena, sa sve poliranjem, ruÄno.

Link to comment
Share on other sites

Ево мало у ово прохладно време да Ð²Ð°Ñ Ð·Ð°Ð³Ñ€ÐµÑ˜ÐµÐ¼ :banana

За Ñада Ñамо задња Ñтрана, чекам прекидаче и ЛЕД-ове за предњу плочу.

IMG_3522.jpg

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Vecina trafoa je podeljena.

Ostali su Chuck Norris, Davor, Okibokis, Laky i Agron. Za Agron-a cu da predam sutra njegovom ortaku, Laky-ju treba jos da kupim prekidac.

CN i Laky-ju saljem PE-om. Sta je sa Okibokis-om i Davor-om?

Moj trafo ce da preuzme Ringeraja,posto sam ja daleko,a svakako moram kod njega da svratim.
Link to comment
Share on other sites

Mora da si ubacio neÅ¡to masno ispod torusa Äim je ovako uÅ¡la u kućiÅ¡te?

Gde ima da se kupe ovako mali heatsink-ovi da ih prilepimo za AD827?

28803225_2011_03_17_213440.JPG

Heatsink.JPG

Ovaj sa slike kaže da su to "video card memory heatsinks".

EDIT Naš'o preko bare:

http://www.aidandtrade.com/preview/america_dropshippers/Thermaltake_video_card_memory_/dropshipping-63028.html

Ima li ovde u radnjama?

Link to comment
Share on other sites

Lampucera povezana (za divno Äudo nije bilo dima). Svira.

Ja se nisam otvorio kao Bujodrag, meni je na stolici. Å ta da vam kažem kriza, ma mrzi me da idem i da kupim a i Å ta će mi kad sam za 300 din kupio sat risiver pa ću u njegovu kutiju da spakujem ovo Äudo (jeste da je malo al je baÅ  Äudo).

Postupak je bio sledeći:

- postavljanje stolice u odgovarajući položaj (dovuko je do ostatka) i priprema iste (stavio muŠemu, jer da zapalim stolicu ne bi valjalo)

- priprema izvora zvuka (uzimanje od sina xwave DVD-a koji nije Å teta ako ga spalim)

- spajanje prvo trafoa na kabal i provera (svih 220) proÅ la uspeÅ no

- trafo na ispravljaÄ pa u struju i opet proÄ‘e

- trafo na ispravljaÄ, ispravljaÄ na DAC i sve ovo proÄ‘e bez vatrice

- povezah onda sve i pustih neki rw sa mp3 muzikom

KAKVO RAZOÄŒARENJE. Zvuk nikakav. Zaprepastio sm se. Povezao prvo obiÄnim ÄinÄ na koaksijalni (znam nije to to al ajde 0 je 0 a 1 je 1) pa optiÄkim. Isto. Znao sam da ovaj plejer ne valja zvuÄno al baÅ  toliko. Hm. Ajd malo da pustim dalje. PoÅ to se niÅ ta nije zapalilo prikljuÄim pionira dv585 (ÄinÄ umesto koaksijalnog), pustim i to je to. MNOGO bolje. Opet onaj rw, Joj razike. DrastiÄne. DVD Symphonic J.M. Jarr. PiÅ ti samo tako. Podesio da radi PCM izlaz i opet lepo. DVD-A Peter Gabriel - US ovo joÅ  bolje. Napominjem da ovaj plejer radi downsample na 48, Å ta ću nemam niÅ ta bolje. DVD-A Denon Film busters, DVD-A McINTOSH, DVD-A Police, CD Il Divo... Guram i sve lepÅ e i lepÅ e. U poÄetku je zvuÄalo dobro al hladno. Sad je već bolje (il mi se uvo naviklo il se mali zagrejao). Detaljnije. DrugaÄiji je zvuk. I mlaÄ‘i sin se slaže da je bolji zvuk. Å ta da vam kažem upravo sluÅ am Celtic Woman - The Voice i jedino Å to mogu da prokomentariÅ em, iako ovo nije pravo sluÅ anje, je: "Dobar ovaj Pantelija"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...