Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Ja sam kasno video celu pricu,pa da pitam da li mogu da platim za mene jedan komplet,lampucere sa sve trafoom,dok jos imate vezu sa covekom.Ako to moze evo za svaki slucaj moje adrese,,Karadjordjeva 6/2 11300 Smederevo.A ako imate vremena ja bih vas pozvao,ali nemam vas telefon,a evo moj fiksni za pocetak>026 224 959.

Nadam se da nije kasno....Oko para cemo lako mogu i da dodjem i licno vam dam na ruke eure ili kako vec.Pozdravljam vas ,pa ako moze ili je neko odustao,eto mene.Bojan

Link to comment
Share on other sites

Poruku sam poslao Peri ili nekom ko moze da mi izadje u susret,pa mi odgovorite.

Kasno je, grupna nabavka je završena pre mesec dana. NaruÄi sam preko ebay, izaći će te malo skuplje nego nas. Mada, ima jedna lampucera na oglasima. Istina, brendirana je :nerdhttp://www.kupujemprodajem.com/DAC-Korato-Anniversary-1095766-oglas.htm?filter_id=5865069

Link to comment
Share on other sites

Prepunilo se sanduce. Sada sam malo pobrisao poruke.

@Agrone,

nije problem za tebe. S obzirom na to kako je sve komplikovano, videcemo kako to je najlakse da prebacis pare.

@Oki,

ne znam kakva ti veza sa covek treba. Ja mogu da ti dam njegov mail, ali mi nemamo nista posebno sa njim. Ako imas nalog na EB, drugo ti ne treba.

Na spisak za trafo mozes da se stavis, to je aktuelno.

Link to comment
Share on other sites

Kasno , već sam platio neki satelitski risiver 99 din. Ali ako, za onakvu kutiju, daš bolju ponudu razmisliću. :nerd

Ма та кутија за 99 динара је од плеха или три Ñлова лим, значи :ruganje канта.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Zeonom, malo sam pravio raspored po svojoj kutiji, i nekako mi se chini da Lampucera zasluzuje malo bolje reshenje. Naravno, kao privremeno dok se ne uradi ozbiljnija kutije je odlichno, i ima dosta mesta, shto je dobro zbog hladjenja zagrejanih op-ampova (da ne kazem disipacije). Ali da je lim kanta, jeste.

Link to comment
Share on other sites

Stigla i meni Lampa jutros, izvinjavam se sto tek sad javljam, nisam imao prilike ranije. :)

Dakle:

agronk

Spark

Ninoslav

Alexandar

Leonardo

Aciko

Skrstic

tuturutu

Dark0

Davor

Pera451

Woland

generalna_skupstina

lukaluka

Pelac

Remark

Bujodrag

Perodeformero

Chuck Norris

Garson

BTW, ukljucite i mene u pricu za trafo. :)

Za sad (spisak za trafoe)

Aciko

Pera451

Perodeformero

Chuck Norris

Trotter

Pelac

skrstic

Leonardo

RingeRaja

Marisol

Woland

Bujodrag (via Kalenić)

tuturutu

agronk

Garson

Pero, sto se mene tice moze opet kao prosli put tu negde kod kalenica, 100% avans. :-D

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa ovo:

takovo_eurokrem_kantica_1_l.jpg

BTW, sad videh da je što se tiÄe grupe koja "visi" za Lampuceru knjiga spala na nas petoricu - uf, kako mi je mrsko ovo "nas":

- Trotter

- Coolmih

- RingeRaja

- Nenad

- Scorpio

Nadam se da će nam svima u dogledno vreme i stići, a što se mene tiÄe ja ću natenane da sklapam ovo Äudo, ne žuri mi se nigde, hoću da napravim stvarno lep DAC, pošto vidim da je Vincent fino skockao ono najvažnije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...