Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Å ta ako se stvari do te mere zakomplikuju da nema ni Lampucera ni refunda, odnosno Å ta ako Vinsent poÄne da vrda?

U tom sluÄaju, setite se da imamo jednu Lampuceru viÅ ka.Ona je stigla,ne?Bila je namenjena baÅ  za takvu situaciju.Dakle, fale nam joÅ  tri. Predlažem da mi koji smo Lampucere dobili pomognemo tako Å to ćemo sakupiti novac (ili barem deo) za naruÄivanje joÅ  tri Lampucere.

edit: evo i Chuck Norris se slaže, a ko sme njega da odbije?

Link to comment
Share on other sites

Å ve je u redu, Å alu na Å tranu...

Nego, hvala drugari za podrÅ ku :thumbsup2 . Å to se tiÄe RR pitanja, ja sam za Lampius, neću refund, Äekaću da stigne, kad god to bilo.

Nikakva nadoknada Å tete sa vaÅ e strane ne dolazi u obzir, pa, niste vi krivi Å to su se poÅ iljke zagubile. Ja sam da gratis ide RR zbog svega Å to je uradio.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima i u moje ime, ali stvarno nema potrebe da vam zavlaÄimo ruku u džep, kontaktiraću Vincenta u toku tekuće nedelje i mislim da će se sve zavrÅ¡iti na obostrano zadovoljstvo, poÅ¡to mi deluje kao ozbiljan prodavac koji neće da žrtvuje budući biznis zbog 4 Lampiona.

Evo, odaću vam i malu tajnu iz konverzacije sa Vincentom. Posle ovih kupovina ("ja" sam mu praktiÄno pokupovao sve Lampucere, 27/28) obećao mi je da na svakih 10 kupljenih Lamucera dobijam jednu gratis, ne moram da uzimam odjednom, već kad ispunim bonus, tako da i ovde ima prostora da se pokrpimo, poÅ¡to, joÅ¡ jednom ću reći, ovu grupnu porudžbinu 24+1 tretiram kao prijateljsku nabavku.

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko bude falilo prostora i ja sam za, da ga solidarno popunimo. Ne verujem da je bilo kom od nas primarni cilj grupne nabavke bila ušteda, ali smo ipak prošli jeftinije i ceo posao nabavke je za većinu bio pojednostavljen. Dakle, solidarna nadoknada štete je za mene pitanje elementarne pristojnosti.

Link to comment
Share on other sites

Smislićemo nešto. Postoji verovatnoća da u ponedeljak neko preuzme transformatore od Pere i do kraja nedelje ih dopremi u Novi Sad. Više informacija u ponedeljak. Do tada, zainteresovani novosađani da se ubeleže.

Nisam u ovoj grupnoj nabavci (kasno video), ali ću biti slobodan da se ponudim za taksiranje trafoa za zemljake iz NS-a, pošto ću cele ove radne nedelje (21-25.11) putovati za Beograd i nazad.

Link to comment
Share on other sites

Hvala Arn, ali neće biti potrebno: transformatori za novosaÄ‘ane preuzeti (hvala Pero). Stići će u NS u sredu tokom dana (ne znam taÄno vreme). Molim novosaÄ‘ane (Tuturutu, Pelac) da mi na PM dostave brojeve telefona zbog kontakta kada transformatori stignu.

P.S. Jel' sastavio još neko Lampuceru? Dajte utiske, fotografije...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...