Jump to content


Lampucera Dac


pera451

Recommended Posts

Meni se sviđa ovo:

takovo_eurokrem_kantica_1_l.jpg

BTW, sad videh da je što se tiÄe grupe koja "visi" za Lampuceru knjiga spala na nas petoricu - uf, kako mi je mrsko ovo "nas":

- Trotter

- Coolmih

- RingeRaja

- Nenad

- Scorpio

Nadam se da će nam svima u dogledno vreme i stići, a što se mene tiÄe ja ću natenane da sklapam ovo Äudo, ne žuri mi se nigde, hoću da napravim stvarno lep DAC, pošto vidim da je Vincent fino skockao ono najvažnije.

Ma vidi se da nemate pojma

za trafo:

pjpeg

za lampuceru:

eurokrem.jpg

Link to comment
Share on other sites

BTW, sad videh da je što se tiče grupe koja "visi" za Lampuceru knjiga spala na nas petoricu - uf, kako mi je mrsko ovo "nas":

- Trotter

- Coolmih

- RingeRaja

- Nenad

- Scorpio

Nadam se da će nam svima u dogledno vreme i stići, a što se mene tiče ja ću natenane da sklapam ovo čudo, ne žuri mi se nigde, hoću da napravim stvarno lep DAC, pošto vidim da je Vincent fino skockao ono najvažnije.

Radi pojashnjenja, DAC koji je narucen na moju adresu je stigao u prvom roku, nakon cega je predat SC-u.

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Radi pojashnjenja, DAC koji je narucen na moju adresu je stigao u prvom roku, nakon cega je predat SC-u.

Pozdrav! :wave2

Hvala, ostalo znaÄi nas Äetvorica. Rekoh ja da postoji Å¡ansa da ne stigne svima i izbaksuzirah sebe na keca:)

Danas mi stigao paketić iz USA (do sada mi se nikad nije desilo da kasni ili ne daj Bože ne stigne iz USA), nedostaje samo "Lamperija" i još jedan, a oba su, pogađate iz PRC-a.

Kao Å¡to rekoh, sa paketima iz Kine se nikad ne zna.

Link to comment
Share on other sites

Jel na dostavnici koju ostavlja postar ako te ne nadju kod kuce, sstoji i mesto odakle stize paket ili ne?? Ovo pitam jer u ruci drzim dostavnicu i na njoj pise da mi je stigla neka posiljka kao preporuceno posiljka i to iz (broj poste valjda) 11142. A ne bih postavljao ovaka glupa pitanja jer mi je juce stigo drugi paket iz Kine na kojoj je lepo pisalo da je posiljka iz Kine (hahaha al sam se ispalio juce samo tako misleci da mi je konacno stigla Lampucera kad ono nesto drugo doslo sto sam ja posebno naruciovao sa ebaya) pa sam sad skroz zbunjen jel ovo paketic sa Lampucerom ili nesto trece.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako.

Bio sam u banci. Dobio sam devet uplata. Nazalost, nemam nacina da utvrdim sta je cije. Dakle, pobrojte se ovde jos jednom.

Ja cu uskoro u Trafco. Ja sam nas prebrojao 16+2 (RR + Nenad). Narucicu danas 16, a ostavicu avans za 20, tako da mogu telefonom da dodam pomenutu dvojicu i eventualno jos nekog od kolega koji jos nisu dobili DAC.

Rekosmo, znaci,: 30 VA, 2 sekundara po 15 V, sa srednjim izvodom.

Krecem za jedno sat i po, ako ima izmena u gore napisanom, javite.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...