Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Prva upravo svirala. Ne znam da li ću ikada preslušati poslednja dva R.E.M. albuma (ne znam zašto ali su mi unapred delovali zamarajuće, kao i poslednji U2 albumi) pa se vraćam starim... a i novo nemam na vinilu.

Druga spremna, uz Å¡naps, za razmiÅ¡ljanje o kojeÄemu i zavrÅ¡etak teÅ¡kog dana.

post-11395-0-72639300-1341869857_thumb.j

post-11395-0-80752700-1341869873_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

One ne svetle nego sijaju jer su im duÅ¡e Äiste!

Vidi:

Smoke%2BFairies%2B_Third%2BMan%2BRecord.jpg

Kroz par stotina godina, kad budem stvarno mator, PUPS će me moliti da preuzmem mesto poÄasnog predsednika ali, ja se neću vaditi na oÅ¡tećen sluh!

:P

Ovo je Äist offtopic, nije tema Å¡ta se gleda, nego Å¡ta se sluÅ¡a. Sad će Willi da ti udeli kaznene poene... :P

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije mesto, ali forum muzika mi je bliži od drugih (viÅ¡e diskofil nrgo audiofil, mizika mi je važnija od opreme) pa da ovde sebi dam oduÅ¡ka. Moderatori posle mogu da obriÅ¡u post, kada se "izjadam" - Paja nije online, a i ne bih da se žalim liÄno njemu jer jesam pogreÅ¡io i malo :) uvredio Älana.

Ali, Älan je pre toga vreÄ‘ao druge Älanove, nazivajući ih "hajvanima" a vreÄ‘ao je i neke zvuÄnike, nazivajući ih "kantama" :roll:

Opomene kao status sam dobio ja, ali ne i on.

Plus, sve je to radio ("zarko1803") bez ikakvih znakova interpunkcije, Äak i bez taÄaka izmeÄ‘u reÄenica :o!!!

Uz, po meni, otežavajuću okolnost: radi se o temi u kojoj je "poÅ¡etnik" postavio neka pitanja, pa bi bio red da se u skladu sa temom daju stvarno korisni saveti pokretaÄu.

Ipak, posle moderatorovog posta sa slovima crvenim & jako boldovanim (porukom koju je dobio jer mi je odgovorio eksplicitnijom uvredom) nastavio je uÄešće u temi na konstruktivniji/korisniji naÄin.

Eto, packa je pomogla, ali zaÅ¡to meni duplo upozorenje za samo jedno vreÄ‘anje ;) (do kog je doÅ¡lo zbog moje želje da na neki naÄin, iako viÅ¡e-manje neprimeren - koristio sam ipak samo njegove "kvalifikacije" - dam podrÅ¡ku Älanovima koje je on vreÄ‘ao...)?

A on ostao bez upozorenja u profilu??

Za kraj, poštovanje moderatorima - nije ni njima lako. Willi je online, pa može da briše poruku sada kada sam se "izjadao".

A upozorenje bi mogao da mi smanji za 1 bod. :thumbsup2

P.S.: Willi, može poruka i do sutra da ostane, bar da neko vidi kontekst/razlog vređanja sa moje strane.

Već ujutru verujem da će umesto ove moje poruke stajati samo "Edit Paja" ili kako već...

Link to comment
Share on other sites

@ Woland

Posle prvog njegovog javljanja neko ga je tako i okarakterisao... Nego, ne bih viÅ¡e o svemu tome. Nije u redu ni Å¡to sam ovu poruku napisao na ovom mestu i, može se reći, skrnaveći ovu temu... a nisam hteo tamo gde je sve nastalo da ne bih novom Älanu zaguÅ¡io temu; a moje pojavljivanje je i inaÄe uglavnom u temi "Muzika". Nije mi svejedno, pomisliće ljudi da sam ko zna koga i ko zna koliko izvreÄ‘ao. Jbg, nisam bio na ovaj naÄin do sada umeÅ¡an u kojekakva prepucavanja na forumu. Gledaću da ovo bude i jedini put.

Link to comment
Share on other sites

Negde oko 2 jutros... Sprema se ispit, ša ćeš, pa bar fin "soundtrack" da ide uz tu golgotu :listen

post-23165-0-34305800-1341885907_thumb.j

A Äim se zavrÅ¡e te tri, taman će biti malo normalnije vreme da pustimo ovo post-23165-0-07404400-1341885909_thumb.j

I za kraj, nešto iz mog detinjstva, definitivno "omiljeni album" post-23165-0-85055400-1341885910_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ma svi ti tu sad na brzaka nabrojani Stills snimci su izuzetno dobri,Stills 1 vise "talasa",ali ima tih par izuzetno dobro uradjenih stvari,koje meni odskacu od ostalih,taj uzivo "Black queen" je meni prica za sebe,kao i recimo "Find the cost of freedom" na kraju 4 way street-a...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...