Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

ECM pulen, inace nemac Stephan Micus na ovom albumu sumira utiske i fascinaciju prilikom trodnevne posete Atosu (tako se i zove album). Jos mi se koza jezi od ovog uzvisenog albuma i njegove esencije etno jazza i rekao bih crkvenih motiva i liturgija. Sve vise i jos vise volim ECM jazz....

http://www.hi-files.com/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=118627

Slazem se 100%. Dobar, odlican… u stvari perfektan! :listen

Link to comment
Share on other sites

O Choweche otkud ti u mojim `vodama`?? :thumbsup2 za Goldfrapp i budi vecno blazen medj trance svetom uz `Rocket`(DJ TIESTO REMIX)

U mom kraju postoji izreka: "Za dobru svinju nema loših splačina." :ruganje Heb'ga, izgleda da spadam u tu kategoriju.

P.S. No pun intended.

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu. S obzirom da sam takvih zverki viđao u Strahinjića Bana dok sam živeo na Dorćolu može vrlo lako biti iz tog kraja, ali ni Zemun nije isključen. Mada opet, ima par kapitalaca i na Voždovcu...

Nego, da se mi manemo svinjogojstva, ionako nam ovde prate internet saobraćaj, ua'psiće me zbog svetogrđa. :order

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam, u centru grada, nikad video ni svinju ni vepra, sem u kasapnicama.

No, ako svinju i vepra shvatim kao metaforu za prostaÄinu, onda bih rekao da sam ih vidjao, tu i tamo.

Sad, ako neko zna nekog dobrog medijuma, da priupitam pradedu kako je bilo u njegovo vreme, nek mi javi.

Mis'im, svinje dobro uspevaju na raznim mestima.

I, šta bi predstavljala mangulica u ovoj našoj metafori

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Izvinjavam se uvređenima. Mene nekako ponašanje onih zadriglih, ćelavih njuški što parkiraju SUV-ove i motore na sred pešačke zone, u recimo Valjevu, da pokažu da im se može, a potom izvale na neodređeno vreme ispred određenog kafea, neodoljivo podseća na veprove u svinjcu. I verovali ili ne, u Valjevu ih ima kao mrava! Da je tu i tamo po neki, još bi se i izborili sa njima. Ovako :plakanje... Heb'ga, provincija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...