Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da nismo bili u bioskopu, ni mi ga ne bi odgledali do kraja.
 

Ja sam već bio počeo da se pridižem kada se Bred Pit pojavio u ulozi svekolikog spasitelja. A još je i producent. To prolazi jednom Tarantinu jer ima šmeka, ali prepodobna Anđelina i Sv. Bred su počeli ozbiljno da smaraju svojim spašavanjem sveta i borbom za potlačene narodne mase.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je bilo kod vas, ali kod mene, negde oko 23.00, poÄela drama:

 

ÄŒin I

...klik, promena programa... klik, promena programa, klik...

 

ÄŒin II

- Eeeeej, stani, alo bre, vrati, Tv Prva, opa, Gospodari!
- Gledao si, idemo dalje...
- Aloooo bre, vrati, eeeeeeej, vrati!
- Imaš na kompu, na laptopu, na dvd-u, znaš napamet...
- Pa?
- Nebitno, znaš, idemo dalje...
- ĆUTI, GLEDAJ ME U OČI, VRATI TV PRVU, BACI DALJINSKI, GLEDAMO GOSPODARE!

 

ÄŒin III

- (zev, zev) aaaaah, je l' gotovo, mislim to tvoje sa orcima i vilenjacima? Å ta, Å¡ta to radiÅ¡? 

- (prebiram po dvd-ovima) tražim Povratak Kralja, ćuti i spavaj, ili ako ti se ne spava imaš tamo gore kokica pa iskokaj a ja odo' do garaže po flašu Traminca.

 

ÄŒin III i dalje traje, mala piÅ¡/net pauza... LotR rules!  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Sad smo gledali Spajdermena, ali ne ovog novog nego onog pravog, kog sam gledao u trećem razredu osnovne u starom Balkan bioskopu u ZR-u. Skroz dobar film, viÅ¡estruko bolji od ovih novih filmova o super junacima (izuzev Betmena, Nolanova trilogija kida :crno-na-belo). Gvozdeni ÄŒelovjek mi se sviÄ‘a zbog Å erlok Holmsa, ali mi kao film izaziva samo obiÄan "meh" osećaj, dok mi Tor i Kapetan SAD ne predstavljaju niÅ¡ta viÅ¡e od gomile efekata. Ovaj stari Spajdermen ima "neÅ¡to", ne umem da objasnim Å¡ta, verovatno ima veze sa tim Å¡to sam ga gledao u periodu kad je bilo sasvim normalno u bioskopu vikati:"Ajmooooo Spajdermene!", sa sve bacanjem kokica na nesretnike Å¡to su u redovima ispod balkona. ;-)  

 

Å to me podseti na reÄenicu koju sam Äuo: "ZnaÅ¡ da si mator ako ti je nizak auto neudoban, ako si problem ploÄe koja preskaÄe reÅ¡avao lepljenjem kovanice na hedÅ¡el i ako možeÅ¡ da kažeÅ¡ da si gledao film u nekom bioskopu koji je sada zatvoren" :roll:  

Link to comment
Share on other sites

OK, momci, bas fino. Odavno merkam ovaj film ali video sam isto kao i krsh pa posle nisam proveravao sta se desava.

Ovaj valja odgledati u full slici, po trejlerima (a poznavajuci rad rezisera) to ce biti prava vizuelna uzivancija. Recimo, i La Grande Bellezza je film koji je greh ne videti u full 1080p rezoluciji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...