Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

shrinkonesheet.jpg

 

Dobar film, priÄa se deÅ¡ava u LA, jedan od onih filmova gde su svi povezani i priÄe se prepliću.

Film sam uzeo da pogledam jer Robin Williams igra sporednu ulogu u njemu, igra glumca koji je se muÄi sa alkoholizmom i joÅ¡ nekim stvarima,

iskreno mislim da igra sebe, bez maske. Pacijent je kod Spacey-a, koji je poznati psihijatar i glavni lik, koji povezuje većinu ostalih međusobno.

ÄŒudno mi je da nisam niÅ¡ta Äuo o ovom filmu, jer je Kevin odliÄan u njemu, kao uniÅ¡ten od tuge, zavisnik, koji tone. Robin Williams je isto odliÄan po meni, naroÄito u kontekstu nedavnog samoubistva. Jer se ta tema prožima kroz ceo film. DoduÅ¡e zavrÅ¡ava se manje viÅ¡e Å¡ablonskim ''srećnim'' krajem.

Link to comment
Share on other sites

19440.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1808240/?ref_=fn_al_tt_1

 

Ne bih se preterano vezivao za ocenu sa IMDB, film je odliÄna priÄa o svetu u kome živimo, o pohlepi, ljubavi, i neispunjenim snovima. Bez specijalnih efekata, pucaÄine, golotinje i psovki. Evropski film u punom znaÄenju tog termina. Meni se dopada.

Link to comment
Share on other sites

Uhh, jeste odlicna, sinoc sam uspeo da prekinem posle dve epizode inace ne bi bilo spavanja :) . Razlicito od ostalih serija, jaka prica, odlicna rezija, verovatno si u pravu da ako se neprirodno rastegne izgubice se snaga price i preci ce u komercijalu, ovo na pocetku izgleda kao socan, posten indie film, steta da ga upropaste.

Link to comment
Share on other sites

Bolja od Breaking Bad, True Detective?

 

Nije za poredjenje, razlicit pristup, razlicita ciljna grupa, nece Rectify da se svidi svakom. Sporija je serija, nema akcije, vise kao psiholoska studija. Svaka od ove tri je dobra na svoj nacin, dodao bih i Fargo tu, isto odlicna serija.

Link to comment
Share on other sites

Fargo ima suvise WTF momenata u sebi, ali nije losa serija.

 

True Detective mi je extra prve 3 epizode, posle lagano sve gora i gora, a kraj je sto se mene tice uzasan.

Ako Rectify bude imao kraj slicnog tipa, tj holivudski prosek, onda je bolji TrueDetective, ako ne odu u tom smeru onda je bolja serija Rectify :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...