Jump to content


YouTube Highlights


machinori

Recommended Posts

...tip je moroncina :klanjanje

Kome je, nadam se, neko doveo kuci socijalnog radnika. Ovo je, iskreno se nadam, kaznjivo. Krivicno gonjivo, kazna, zatvor, oduzimanje deteta, sve zajedno - ili bar nesto. Aman.

Dete place, ti mu tutnes alkohol. U ne vise od 2 ili 3. I posle sto je dete alkoholicar u 15. Verovatno ce, kad u 5, pivo prestane da deluje, da mu kombinuju pivo i bendzu, je'l? Samo nek cuti dok roditelji gledaju sport/telenovele/sta_vec.

Link to comment
Share on other sites

Oduzimanje deteta? Ljudi preterujete, siguran sam da se mali Vasa ne opija svaki dan. Kamera je bila tu, Vasa je poblesaveo i ljudi su iskoristili priliku da naprave mali skeÄ. Pravimo dramu od 3 gutljaja piva a o deci koja su realno ugrožena, bilo egzistencijalno ili od strane sopstvenih roditelja se najÄešće i ne razmiÅ¡lja - pažnja se radije posvećuje "sportu i telenovelama", svakodnevnim anesteticima. Deca nikad u većim ******* nisu odrastala i biće pravo Äudo ako ne izrastu u totalne idiote a mi se sekiramo oko zahebancije na youtube.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: OK, mozda preterujem u ovom konkretnom slucaju, ali to je sve samo ne usamljen slucaj. Deci se, od kad god ja znam, daje alkohol. Nekima je to smesno ("jao... dete pije... xexexe...."), neki to rade da bi deca bila mirna... sta god.

Problem sve jedno postoji. MIslim da je prilicno ozbiljan i da ga, nekako, treba resiti. Smejanje tome i precutno odobravanje ne pomaze. Znaci, ne sekiram se ja oko zahebancije na youtube, vec o tome sto je to redovna pojava.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...