Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Izlazim jutros iz stana,vežem psa,uzimam kišobram koji je do ulaznih vratiju,a iza njega paket sa amazona ??? Razmišljam da li poštar radi uslugu sebi ili meni,tj. da li izbjegava susret sa psom i pušta paket koji je mogao bilo tko je bio u prolazu pokupit i nikom ništa,ovo mu nije prvi put i malo je neodgovorno ponašanje s njegove strane tako da ću mu morat objasnit postupak isporuke,iako ja nisam ništa potpisao tako i da nestane paket niegova krivica...

post-16677-0-71964000-1443773831_thumb.p

post-16677-0-65021200-1443773842_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom sve je dobro kad se dobro svrÅ¡i....MILES DAVIS - JUST SQUEEZE ME 10 CD BOX,odliÄna cijena 14$ + poÅ¡tarina...

Popis pjesama :

1. It's Only A Papermoon

2. Denial

3. Bluing

4. Donna

5. Yesterdays

6. Chance It

7. How Deep Is The Ocean

8. Bag's Groove (Take 2)

9. Compulsion

10. Serpent's Tooth (Take 1)

11. Serpent's Tooth (Take 2)

12. Tasty Pudding

13. Floppy

14. Willie The Wailer

15. Kelo

16. A.M.O.

17. C.T.A.

18. Smooch

19. Lazy Susan

20. Take Off

21. Weirdo

22. Well You Needn't

23. It Never Entered My Mind

24. Leap

25. A.M.O.

26. You Don't Know What Love Is

27. Love Me Or Leave Me

28. Blue 'N' Boogie

29. But Not For Me

30. Doxy

31. Easy Living

32. Dr. Jackle

33. Just Squeeze Me

34. There Is No Greater Love

35. Bermsha Swing

36. Swing Spring

37. Man I Lvoe

38. Vierd Blues

39. Something I Dreamed Last Night

40. Surrey With The Fringe On Top

41. In Your Own Sweet Way

42. It Never Entered My Mind

43. Four

44. If I Were A Bell

45. 'round Midnight

46. Ah-Leu-Cha

47. All Of You

48. I Could Write A Book

49. Well, You Needn't

50. When I Fall In Love

51. Trane's Blues

52. Ahmad's Blues

53. Oleo

54. It Could Happen To You

55. Dear Old Stockholm

56. Sweet Sue, Just You

57. Rouge

58. Darn That Dream

59. Hibeck

60. Ezz-Thetic

post-16677-0-09466000-1443774691_thumb.p

post-16677-0-00813000-1443774727_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Izlazim jutros iz stana,vežem psa,uzimam kišobram koji je do ulaznih vratiju,a iza njega paket sa amazona ??? Razmišljam da li poštar radi uslugu sebi ili meni,tj. da li izbjegava susret sa psom i pušta paket koji je mogao bilo tko je bio u prolazu pokupit i nikom ništa,ovo mu nije prvi put i malo je neodgovorno ponašanje s njegove strane tako da ću mu morat objasnit postupak isporuke,iako ja nisam ništa potpisao tako i da nestane paket niegova krivica...

Ne govori ovde gde stanujes  :ph34r:  :D ...btw dobar muzicki ukus,sta si sve nakupovao ja treba auto da prodam da to kupim na vinilu...

Link to comment
Share on other sites

Ne govori ovde gde stanujes  :ph34r:  :D ...btw dobar muzicki ukus,sta si sve nakupovao ja treba auto da prodam da to kupim na vinilu...

Nisam naveo grad i ulicu,a i ne brinem za to,kod nas su rjetke kraÄ‘e + protuprovalna vrata + njemaÄka doga...+ ja...

Ove godine nisam baš imao sreće sa zdravljem (iako je sad sve super) ,ali nam je krenulo na financiskom planu,pa sam si priuštio malo više cd-a i nešto više opreme,naravno uz podršku žene,ona kaže "samo jednom se živi"...

Ovo sve većinom imam u flacu,ali odavno mi je želja skupit sve njegove albume koje volim poslušat na cd-u,blizu sam cilja još par albuma...

Link to comment
Share on other sites

Jel neko slusao remasterizovani Tutu na vinilu, dupli album sa drugom plocom sa koncerta.Malo mi falilo danas.

Drugo pitanje za kokobill-a.Kakav je Stevie Nicks, mislio sam da je kompilacija hitova kad ono neobjavljene numere deluje zanimljivo, mada nekad te numere budu zbrda dole i cesto dosta toga i nije bilo za plocu

Btw.opasno se povećao broj ploca u mungosu, ima ih bar 5 puta vise nego pre 2-3 god.Kolicina cd-a drasticno pala s druge strane, ne sećam se doduse kad sam ih i pregledao tamo

Link to comment
Share on other sites

Btw.opasno se povećao broj ploca u mungosu, ima ih bar 5 puta vise nego pre 2-3 god.Kolicina cd-a drasticno pala s druge strane, ne sećam se doduse kad sam ih i pregledao tamo

 

To sam i ja juce primetio :)

 

Svratio posle dosta vremena. Stvarno dosta ploca.

Doduse, i dalje samo 2-3 koje mene interesuju ali ipak je lepo videti te kolicine.

 

Zaboravih da navedem kao novitet u mojoj kolekciji.

 

51MlWQ3AK0L._SY300_.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Drugo pitanje za kokobill-a.Kakav je Stevie Nicks, mislio sam da je kompilacija hitova kad ono neobjavljene numere deluje zanimljivo, mada nekad te numere budu zbrda dole i cesto dosta toga i nije bilo za plocu

Meni se uÄinila zanimljivom joÅ¡ kad je bila u najavi, pa sam naruÄio cd iz usa, od koleginice koja je otiÅ¡la da poseti ćerku. Poseta se, meÄ‘utim odužila, a u meÄ‘uvremenu sam u Mungosu pazario ploÄu  :roll:

 

Nikakvo remek delo, ali vrlo zanimljivo izmeÅ¡ano (zbrda zdola, upravo), s tim Å¡to mi za pojedine pesme nikako nije jasno kako se nisu probile do tada aktuelnog albuma. Meni ova ploÄa vredi uloženog novca, ali bih bio vrlo oprezan da je preporuÄim nekom drugom.

Link to comment
Share on other sites

post-10033-0-00538500-1444655285_thumb.j

Neverovatno dobra ploÄa. Mislim, niÅ¡ta epohalno i niÅ¡ta novo, ali nikako nisam oÄekivao da to Å¡to inaÄe radi uradi ovako kvalitetno... Nema tu pomoći - Keith Richards mi uvaljuje svoje ploÄe celog života (mog) i izgleda da će to tako biti zauvek.

(Za razliku od Gilmoura Äije me je novo izdanje ostavilo uglavnom ravnoduÅ¡nim i pomalo razoÄaranim).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meni stigla sa ebay Melody Gardot- My one and only trill , odrapi me drzava na jednoj ploci za 800 dindzi i ispade ko da sam je ovde kupio.Pritom ploca pucka ko polovna.Ali zato speaker corner ploca sa sajma zvuci brutalno i nijednog puc-a na celoj ploci.Da je nekih para pazario bi od njih sve sa onog jazz kataloga, inace odlican izbor naslova su odabrali.

Link to comment
Share on other sites

Ja upotpunjujem kolekciju Colleman Hawkins vinila,pored carobnog Siruous albuma kupljenog za vikend porucujem danas i Genious koji merkam duze vremena i Colleman meets Duke Elington,kao i Cannonball Adderly Mercy,Mercy,Mercy,a prosle nedelje uzeh i Max Roach&Cliford Brown Live,sjajna svirka mog omiljenog trubaca.Definitivno taj period jazz-a najvise volim.Snimanje instrumenta je u to vreme bila umetnost,kasnije zanat,a danas segrtluk.Iznenadim se kad danas uleti neki snimak oko koga se neko potrudio. Malo jam session atmosfere iz starih vremena sa YT,"snimljeno bez probe za 10-tak ljudi koji su se zatekli u studiju i osoblje" (citiram drugara koji mi je prodao plocu)  https://www.youtube.com/watch?v=s4rXEKtC8iY  

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, sondek said:

Ja upotpunjujem kolekciju Colleman Hawkins vinila,pored carobnog Siruous albuma kupljenog za vikend porucujem danas i Genious koji merkam duze vremena i Colleman meets Duke Elington,kao i Cannonball Adderly Mercy,Mercy,Mercy,a prosle nedelje uzeh i Max Roach&Cliford Brown Live,sjajna svirka mog omiljenog trubaca.Definitivno taj period jazz-a najvise volim.Snimanje instrumenta je u to vreme bila umetnost,kasnije zanat,a danas segrtluk.Iznenadim se kad danas uleti neki snimak oko koga se neko potrudio. Malo jam session atmosfere iz starih vremena sa YT,"snimljeno bez probe za 10-tak ljudi koji su se zatekli u studiju i osoblje" (citiram drugara koji mi je prodao plocu)  https://www.youtube.com/watch?v=s4rXEKtC8iY  

Nista bez dobrog starog Jazza :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...