Jump to content


Vicevi


ninja

Recommended Posts

Pita mala kamila mamu:

-Maaama, zasto mi imamo grbu?

-Zato sine kad idemo po pustinji da uvek imamo vode!

Malisa cuti, razmislja, i za pet minuta opet pita:

-Maaama, a zasto mi imamo duge trepavice?

-Zato sine, da nam pesak ne ide u oci kad hodamo po pustinji!

Mali cuti , razmislja, i za pet minuta opet kaze:

-Maaama, a zasto mi imamo ovako siroke papke?

-Zato sine, da nam noge ne upadaju u pesak kad hodamo po pustnji!

Mali cuti, razmislja, i za pet minuta opet kaze:

-A koji mi onda ***** trazimo u Zooloskom vrtu?

------------------------------------------------------------------------------------

-Doktore, ne rastu mi vise stidne dlacice!

-Koliko cesto imate polne odnose?

-3-4 puta na dan!

-E, pa gospodjo draga, ni trava ne raste na auto-putu…!

Link to comment
Share on other sites

-Bako, bako, a gde ides sa biciklom?

-Na groblje unuce!

-A, ko ce vratiti bicikli?

------------------------------------------------

Australiom skace kengur i svakih 100m stane… Iz njega izadje pingvin i povraca…

-Na Antartiku u grupi pingvina, sedi kengurcic, I povremeno kine i gundja:

-Prokleta razmena ucenika!!!

-------------------------------------------------------------------------------

Prodavao ciga diplome sa fakulteta na buvljaku.

-Je li, posto ova diploma?

Kaze ciga: -6000 EUR.

-‘Ajde cigo, imam samo 5800, je l’ moze?

-Ma ne dolazi u obzir, samo 6000.

I pocnu pregovarati, pa ciga popusti i rece:

-‘Ajde moze za 5800 EUR, ali moram te malo propitati.

Link to comment
Share on other sites

Pita mali Mujica tata Muju:

-Tata, tata gde je Afrika?

-Mislim sine da nije daleko, eto jedan crnac svaki dan na posao dolazi biciklom…!

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muz salje cestitku zeni za pedeseti rodjendan:

-Sa 20 si bila pupoljak!...Sa 30 cokolada!...Sa 40 sampanjac!...A, sa 50 si vec stara baba!

Zena se uvredi pa odgovori:

-Pupoljak nisi ti ubrao!

…-Cokoladu si delio sa najboljim prijateljem!

…-Sampanjac su svi pili…!

-Aaa, sada samo ti spavas sa starom babom…!

Link to comment
Share on other sites

Pricaju drugarice:

-Kako veliku sljivu imas!...Da li si se spotakla?

-Ne, udario me muz!

-Ja sam mislila da je on na sluzbenom putu!

-I ja isto…!

--------------------------------------------------------------------

Dosao Muja kod doktora na sistemacki pregled, pa mu ovaj kaze:

-Gospodine Mujo, treba te mi dati uzorak vase krvi, stolice, sperme i mokrace!

A Mujo ce doktoru:

-Ma evo doktore ovako, dam ti ja svoje gace pa ti do mile volje gledaj!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Vidi neki covek dva bosanca – jedan kopa kanal a drugi zatrpava odmah za njim.

Pridje im pa ih pita:

- Sta to radite, momci?

Jedan bosanac podize glavu i odgovori:

- Pa zar ne vidis da uvodimo bezicni telefon?!

Link to comment
Share on other sites

Krenula Crvenkapa u posetu kod bake u sumi, ali pre nego sto je krenula majka je upozorila da se cuva zivotinja a posebno vrana jer one znaju da popiju devojkama mozak . Krenula ona tako kroz sumu i u jednom trenutku vidi vranu kako leti. Kako je u tom trenutku ugledala palo deblo ona potrca ka njemu i zavuce glavu u rupu ispod debla da bi se sacuvala od vrane. U istom trenutku tuda prolazio sumar i spazi Crvenkapu u doticnoj poziciji i ne dvoumeci se on je i naguzi. Posle par minuta progovori Crvenkapa:

-Kljucaj vrano , kljucaj ali do mozga neces doci........................

Link to comment
Share on other sites

Dosli Marsovci na zemlju u nameri da uhvate jednog pripadnika ljucke rase, radi proucavanja i istrazivanja njima na izgled vise inteligencije! Tako oni nadletese iznad Bosne na trenutak se spustise, uhvatise Muju i odvedose ga na Mars!

-Postave ga na sto, okolo stola se okupio ceo konzilijum marsovskih naucnika. –Malo su ga secirali i dogovorise se da mu otvore glavu, jer su bili ubedjeni da se tajna vise inteligencije krije bas u tako velikoj glavi!

-Kad mu otvorise glavu tamo ne nadjose nista, osim jedne tanke zicice popreko postavljene, malo se zacudise pa pocnu da komentarisu!

-Neverovatno! –Rece jedan, koliko su ti zemljani napredniji od nas!

-Verovatno su u toj zici skriveni mikro cipovi kljuc vise inteligencije, rece drugi! –Ne mogu da verujem da toliko veliko telo moze funkcionisati pomocu tako male zicice!

Medjutim neko se od marsovaca doseti i predlozi da preseku zicicu, nebili videli sta ce se desiti!

-Svi se okupise oko Muje uzesese makaze ipresekose zicu! –U tom momentu kako oni

presekose zicu, tako Mujici usi padose!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Dvoica prijatelja stoje na ulici i ovaj jedan prokomentarise.

-Jaooo, vidi ovu kakava je…! –Ruzna je do bola! Kad ovaj drugi pogleda i odgovori.

-Znam to mi je zena. Ovom bi neprijatno pa kaze.

-Izvini, stvarno mi je zao!

Na to ce mu opet ovaj. –Hm…! –Tebi je zao!

Link to comment
Share on other sites

Razgovaraju Amer, Englez I Srbin o zaradjivanju:

-Ja zaradim 2000 dolara. Potrosim 1500…A gde mi ode onih 500 dolara pojma nemam…

-kaze Amerikanac.

-Ja zaradim 1000 funti. Potrosim 500funti…A gde mi ode onih 500 funti pojma nemam…

-kaze Englez.

-Ma ja ti zaradim nekih 85 maraka, potrosim 350 maraka, a odakle mi onih 265 maraka pojma nemam…-kaze Srbin.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Sede u avionu Skot, Francuz i Afganistanac. Dolazi stjuardesa i pita ih sta ce popiti. Skot odmah rece: -Ja cu jedan skotcki viski. Francuz: -Ja cu jedno francusko vino.

Afganistanac;

-Meni nista, ja cu sad malo voziti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nakon mesec dana zabavljanja, kaze devojka decku:

-Pa dragi, mislimda je vreme, da me predstavis svojoj porodici.

Na to on njoj race:

-Nece moci. Zena je na poslu, a deca su u skoli…

Link to comment
Share on other sites

Dosao bogatas (punisa) na ispit. Pita ga professor:

-Gde je bacena prva atomska bomba?

Medjutim, ovaj nema pojma i plati mu da prodje. Sutradan dolazi siromah na isti taj ispit.

-Gde je bacena prva atomska bomba? Pita ga professor.

-Na Hirosimu i Nagasaki!

-Kada?

-1945 g.!

-Koliko je ljudi poginulo?

-Trista hiljada!

-Imena, kolega, imena!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polaze ciga vozacki ispit i sve dobro uradio, samo dam u komisija postavi jos jedno pitanje.

Pita ga sta regulise saobracaj na raskrsnici. Misli ciga misli i kaze:

“Joj samo to ne znam, eto bas to ne znam…â€

Komisija:

“Pa da ti malo pomognemo crveno, zuto, zeleno…â€

Ciga: “Aaaa pa znam ZUTOâ€.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takmicili su se Amer, Rus i Srbin ko ima jace pice. Amer popije 21 Viskija. Stave pored njega stolicu.

-Koliko vidis stolica?

-Dve!

Nije lose…

Rus popije 15 votki. Stave pred njega stolicu.

-Koliko vidis stolica?

-Hik… Tri!

Dobro, nije lose…

Srbin popije 10 sljivovica. Stave pored njega stolicu.

-Koliko vidis stolica?

-…Hik…A? …Hik…U kom redu?

Link to comment
Share on other sites

Takmicili se Englez, Bugar i Srbin ko moze vise da ponese lubenica.

-Ja mogu dve: jednu u levoj ruci i jednu u desnoj ruci.

-Kaze Englez.

-Ja mogu tri: jednu u levoj, jednu u desnoj i jednu nabijem na *****!

-Kaze Bugarin.

-Jeste, jeste tako je – rece Englez.

A Srbin ih pogleda pa rece:

-Ja mogu pet!

-Pet!? …- zacudise se Englez i Bugarin.

-Jednu pod levu, jednu pod desnu ruku… i nabijem Bugara na kurac…

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resili Englez, Francuz i Srbin da se zaposle u CIA-i. Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz najteze testove, snalazenje u prirodi, glad, zedj, borba prsa u prsa, cuvanje tajne, pucanje… i na kraju kad su sva trojica prosli dolaze do finalnog testa.

Dovedu im zenu, stave je u prostoriju, a njima daju pistolje i narede im da je ubiju.

Prvi Englez ulazi u nutra, vadi pistolj, repetira, uperi ga u zenu!

-Hoce-nece, hoce-nece, i kaze:

-Ma ne mogu. CIA je CIA al’ zena je preca.

Drugi ulazi Francuz.

Vadi pistolj, repetira i uperi u zanu!

-Hoce-nece…al ne moze…!

Zadnji ulazi Srbin unutra. Cuje se pucnjava, pa se cuje lomljava, vika I posle pet minuta izlazi onsav krvav i kaze:

-Ma pusti breee…Dali mi corke, pa sam morao da je umlatim stolicom!

Link to comment
Share on other sites

Otisao LALA kod doktora i zali se kako mu je lose i tetura se pa nevidi cak ni ko ide sa druge strane ulice.

Kaze doktor lali da prestane da pije i pusi, da batali masnu hranu, krvavice i sunke...

...doktore, doktore - ustao lala i prekida doktora u po reci:

--TA BOLE ME OCIN KO IDE SA ONE STRANE ULICE!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nije vic ali je u stilu " keyboard error. Press any key". Sa sitea Avasta:

If you are connected to the Internet, updates are downloaded and installed automatically without any need for user action. The presence of a new version on our servers is checked when the Internet connection is established, and every four hours afterwards. Please download the following file only if you really need it (e.g. if your computer does not have any Internet connection)
Link to comment
Share on other sites

Cigo dodje kod doktore i kaze:

- Gosn Doktor imam problem

- Kakav problem - pita doktor

- N emogu da opisem , moram da pokazem. Zeno udji.

Skinu se cigo i zena i pocnu da rade. Nakon 45 minuta zavrsavaju i doktor pita:

- P akakav je problem Cigo?

- Pa stambeni doktor. Nemam gde.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Voze se masinac, elektronicar i informaticar u autu.

Pocne auto nesto da lupa i ugasi se.

Povede se rasprava u autu sta mu je.

- Sigurno je bregasta - kaze masinac

- Ne, nesto je do paljenja - kaze elektronicar

- A da mi svi izadjemo i udjemo, mozda upali - odgovara informaticar

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ekonomista, matematicar i elektronicar pricaju jel bolje imati zenu ili svalerku.

- Sa matematicke starne gledano po pitanju dodirnih tacaka, bolje je imati svalerku. Kad treba si s njom kad ne treba nisi - kaze matematicar

- Ne, bolje je imati zenu. Zajedno zivite manji su troskovi a zena jos i radi i doprinosi u kucu - kaze ekonomista

- Treba imati i zenu i svalerku - kaze elektronicar. - Svalerki kazes da ides kod zene, zeni kazes da ides na sluzbeni put, a ti odes na tavan i lemis do mile volje

Link to comment
Share on other sites

Cigo ulece u kucu i kaze zeni: zeno, ispeglaj mi odelo, vozim sef na sluzbeni put.

- pa nemam peglu, odakle mi. Idi u prodavnicu pa kupi.

Cigo ode u komsiluk do prodavnice i pocne da se cenka za peglu.

-Cigo nije ovo pijaca. Ne mozes da se cenkas. Ali ako izneses peglu iz prodavnice na onoj stvari dobices je za dzabe. - kaze prodavac

Cigo "digne" i iznese peglu.

Posle mesec dana prolazi cigina zena ispred prodavnice i prodavac vice za njom: Zeno gde ti je muz?

- Ma pusti budalu. Eno po ceo dan dr*a kod kuce hoce frizider da iznese iz prodavnicu - kaze cigina zena

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pinokio je porastao i poceo da vija devojcice. Dodje kod Djepeta i kaze: Djepeto imam problem. Poceo sam da vijam devojcice a ona stvar mi je coskasta, pa ih boli.

Djepeto odgovara: Pinokio kad sam te pravio nisam znao da ces toliko da doguras. Nemam sad vremena da ti to ispravljam. Evo ti smirgla pa ismirglaj te ivice.

Posle nedelju dana sretne Djepeto Pinokia i pita: jeli Pinokio jel ono sa devojcicama sad u redu?

- Ma kakve devojcice, smirgla je prava stvar!

Link to comment
Share on other sites

Verovatno su se Alex67 i Stein prepoznali u ovom vicu.

Vic je po definiciji smeÅ¡ni dogaÄ‘aj ili splet okolnosti koji se može desiti. ... kamo sreće da imam svoj "tavan" pa da imam gde lemiti do mile volje... bilo bi bar malo razloga da se naÄ‘em u vicu... trenutaÄno u nedostatku Å¡valerke i tavana, samo mi ostaje da maÅ¡tam o lemljenju do mile volje :listen

Link to comment
Share on other sites

Pokojni Sloba bio na proputovanju kroz Srbiju pred izbore i u jednom trenutku mu se pripisalo. Kaze on vozacu da stane kod prve kuce da bi on mogao da ode do WC-a da obavi nuzdu. Tako i bi , kod prve kuce vozac stade izadje Sloba da se ispisa i sav zbunjen se vrati u auto.

Gleda ga vozac pa ga priupita:

-Predsednice , sta se desilo , nesto nije u redu?

- Ma da ne verujes , usao u kucu i pitao Cigu za WC , on mi pokaza i ja udje unutra kad ono zlatni WC :lol:

-Ne verujem :listen

-Ajd da vidis.

Podjose oni opet kod Cige , pokucase na vrata i sin njegov otvori vrata.

-Dete ko je ? upita Ciga.

- Tata eno opet onog cike koji ti se popisao u trubu!

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pokrenuste pitanje Slobe...

Vozi shofer Slobu kroz Hrvatsku, ka Zagrebu, kad iskochi svinjche u sred nedodjije i ubiju ga kolima.

Pita shofer "Gospodine presedniche, da produzim dalje, ili da nadjemo vlasnika i platimo?"

Slobo: "Ne ne, necu da pravim incidente po susednim zemljama (?!?), idi u onu kucu tamo, verovatno je njihovo i plati im"

Ode shofer u kucu, kad otvara stariji chovek vrata...

Sofer:"Dobar dan. Ja sam vozac presednika Srbije Slobodana Milosevica, i ubio sam svinju!"

covek:"Joj sine blagosloven bio, udji da nesto pojedes i popijesh!"

Vic napisan bez ikakve lose namere :listen

Link to comment
Share on other sites

"Jednoga dana poÅ¡ao putopisac da razgleda neki divan predio. IÅ¡ao on tako, iÅ¡ao, i razgledao okolinu. Poslije nekog vremena, naÅ¡ao se u Å¡umi. Kada je zaÅ¡ao duboko u Å¡umu, zapazio je veliku gomilu ******. VidjevÅ¡i * putopisac se veoma zaÄudio. Tad vidje kako mu se iz Å¡ume približava starac sa bradom do koljena. VidjevÅ¡i da je starac ovdje mjeÅ¡tanin, putopisac ga upita:

- StarÄe, reci mi Å¡to traži ova gomila ****** ovdje?

- ZnaÅ¡, sinko, bio jednom jedan kralj, i imao 3 sina i jednu kćerku. Oni su živjeli sretno i zadovoljno puno godina. Jednog dana nebo se zacrnilo i odjednom je doletio zmaj. PoÅ¡to je kralj sa svojim sinovima bio na putu, zmaj je oteo lijepu princezu. Kada su se kralj i sinovi vratili sa puta imali su Å¡to vidjeti! Zamak je bio skoro cio sruÅ¡en, a od lijepe princeze ni traga ni glasa. Vjerojatno je negdje otiÅ¡la, vratit će se već, mislili su oni i odluÄili su da Äekaju. ÄŒekali oni tako, Äekali 7 godina, ali od nje ni traga i glasa. Prvi se javio najstariji sin:

- "Vjerojatno je oteta, idem u svijet, da je potražim!", rekao je.

- "Nemoj sine", cvilio je kralj, "bilo bi mi teško da i tebe izgubim...".

- "Cijenim to što se brineš za mene, ali tko će spasiti sestru ako ne najstariji brat!", odgovorio je princ i otišao.

Tražio je on sestru, preÅ¡ao je 7 gora, preplivao 7 mora, proÅ¡ao je 7 planina, 7 dolina, preplivao 7 rijeka i 7 jezera. Negdje, tamo pred kraj svijeta naÅ¡ao je jednu pećinu, i u njoj zmaja. Pozvao ga je na dvoboj. Bio je to veliki dvoboj. Treslo se sve. Treslo se 7 gora i 7 mora, treslo se 7 planina, 7 dolina, 7 rijeka i 7 jezera, tresao se Äak i kraljev zamak. Borba se vodila 7 dana i 7 noći, sve dok zmaj konaÄno, nije sje*ao princa. ProÅ¡lo je 7 godina, 7 mjeseci i 7 dana dok je vijest o pogibiji princa preÅ¡la 7 gora, 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 rijeka i 7 jezera i, konaÄno, stigla u zamak.

- "Moj brat je poginuo!", uzviknuo je srednji brat, "moram da spasim sestru".

- "Nemoj sine", cvilio je opet kralj, "vidiš da ti je zmaj sje*ao brata, bilo bi mi teško da i tebe izgubim...".

- "Cijenim to što se brineš za mene, ali tko će spasiti sestru i osvetiti mog starijeg brata, ako neću ja, tvoj srednji sin", rekao je princ i krenuo na put, da traži sestru. Tražio je on sestru, tražio...

PreÅ¡ao je 7 gora, preplivao 7 mora, proÅ¡ao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 rijeka i 7 jezera. Kao i njegov brat stiže i on pred kraj svijeta, ugleda jednu pećinu i u njoj zmaja. ÄŒim ga je vidio pozvao ga je na dvoboj. Kakav je to dvoboj bio! Treslo se sve 2 puta viÅ¡e... Duplo viÅ¡e se treslo 7 gora i 7 mora, duplo viÅ¡e se treslo 7 planina, 7 dolina, 7 rijeka i 7 jezera, duplo se viÅ¡e tresao Äak i kraljev zamak. OgorÄena borba se vodila 7 dana i 7 noći, sve dok zmaj nije doÅ¡ao glave i drugom princu. ProÅ¡lo je 7 godina, 7 mjeseci i 7 dana dok je vijest preÅ¡la 7 gora, 7 mora, 7 planina, 7 dolina, 7 rijeka i 7 jezera i, konaÄno, doÅ¡la do kraljevog zamka.

- "Moja braća su poginula. Je*iga! Moram i ja ići, inaÄe ću ispasti pi*ka!

- "Nemoj, sine", cvilio je ponovo kralj, "vidiš li ti kako su prošla tvoja starija braća,

bilo bi mi teško da i tebe izgubim...".

- "Cijenim to što se brineš za mene, ali tko će spasiti sestru i osvetiti moju braću, ako neću ja, tvoj najmlađi sin", rekao je princ i krenuo na put, da traži sestru.

Tražio je on tako tražio... PreÅ¡ao je 7 gora, preplivao 7 mora, proÅ¡ao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 rijeka i 7 jezera. Kao i njegova prethodna dva brata i on stiže pred kraj svijeta i ugleda pećinu i u njoj zmaja. ÄŒim ga je vidio odmah ga je izazvao na dvoboj. Ovo je tek bila borba... Sve se treslo Äetiri puta viÅ¡e nego kod dva prethodna dvoboja zajedno. ÄŒetveroduplo viÅ¡e se treslo 7 gora, 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 rijeka i 7 dolina. ÄŒetiri puta viÅ¡e se tresao Äak i kraljev zamak. Velika borba se vodila 7 dana i 7 noći, sve dok i treći princ nije bio sjeban. ProÅ¡lo je 7 godina, 7 mjeseci i 7 dana dok je straÅ¡na vijest preÅ¡la 7 gora, 7 mora, 7 planina, 7 dolina, 7 rijeka i 7 jezera i stigla u kraljev zamak. Kralj je bio veoma tužan... Tugovao je on i tugovao. Tugovao je 7 godina, 7 mjeseci i 7 dana sve dok u zamak nije stigao vitez u sjajnom oklopu.

- "Vratiću ti kćerku i osvetit ću tvoje sinove ako mi zauzvrat daš pola kraljevstva i ruku svoje kćeri", rekao je vitez.

- "U redu", rekao je kralj pristavši na pogodbu.

I tako vitez u sjajnom oklopu krenu da traži princezu. Tražio je on tako, tražio. PreÅ¡ao je 7 gora, preplivao 7 mora, preÅ¡ao je 7 planina i 7 dolina, preplivao 7 rijeka i 7 jezera i doÅ¡ao pred kraj svijeta. I gle Äuda... tu vide pećinu i u njoj zateÄe zmaja. Pozva ga i on na dvoboj. Borba je bila žestoka! Trajala je 7 dana, 7 noći, 7 sati, 7 minuta, 7 sekundi, ali se isplatila jer je vitez potpuno pogazio, popljuvao, ponizio i isprebijao jadnog zmaja. UbivÅ¡i zmaja princ je uzeo princezu za ruku i vratio se u kraljev zamak. Kralj je ispunio svoj dio pogodbe i svi su živjeli sretno i zadovoljno mnogo godina!

- Dobro starÄe, ali Å¡ta će ova * ovdje? - pitao je putopisac.

- Aaaaa, nemam pojma, to se valjda neko posrao!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...