Jump to content


T line


Entonis

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 9/7/2016 at 8:24 PM, trotter said:

 Jel zvucnik uopste zvucnik sa jedinicom precnika podmetaca za pivsku flasu?

sada se setih jedne price ortakinje sa faxa, da velicina nije bitna, bitna je ........

 

cuo sam se sa drugarom, i on je vise nego zadovoljan zvukom. kaze neki godinama rade zvucnike pa ne dobiju ovo. ne znam na kog je tacno mislio, al to me i ne zanima puno :-)

kako god bilo, ko god zeli da proba zvucnike, nije problem, moze doci da uzme i proba, naravno i vrati iste i zamolicu vas da vrati u stanju u kom ih je uzeo.

meni je svakako svako ,misljenje dobro doslo

ja niti prodajem to niti zivim od toga (tesko bi se leba najeo )

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ab said:

Daleko si,  reko ako si i Bg.  pa da cujemo u dobro poznatom sistemu. 

Jedan info,  koliko se naplacuje CNC po satu/minutu + program? 

Sad se osecam kao da sam na kraju sveta.

a za obradu, slab sam ti ja sa vremenom, samo ako je neki izazovni projekat, savijanje spera, krivine  ili slično možemo se dogovoriti. 

Link to comment
Share on other sites

@Entonis

Sve ok, jasno je da si svez clan, inace bi znao da mi postovi zavise od toga u kakvom sam raspolozenju. Nekad sam ko bistar potok planinski a nekad ko mutna mocvara pa otud postovi koji su jasni na prvi pogled i oni koji nisu ni iskusnijima 😁.

Ostali sa slicnim stazom na forumu me trpe ovakvog kakav sam, nikakav.

Sto se tice mogucnosti da probam to je hvale vredno i dobar posten potez. Oni koje zanima mali single driver u egzoticnoj izvedbi mikro transmisione kutije ce sigurno biti jos vise zainteresovani jer drvenarija izgleda stvarno solidno (najblaze receno) uradjena. Mi (ja?) ostali cemo da preskocimo, mozda malo da bocnemo ali tako ti je to sa čičama, sve nesto zakeraju ☺.

To ti je vise refleks na stare dane kad nije moglo da se udje na forum i u prvom postu postavi nesto sto mnogo lici na oglas. Mozda nisi hteo ali mi iz mocvare tog dana zalicilo na to 😄

Link to comment
Share on other sites

Zemljace, veruj mi da ja u Srbiji nisam prodao nista od mojih stvari. N I S T A !

Jel znas kada mi je direktor EnCAD-a rekao u San Dijegu da je njegov sin platio drvenu biciklu oko 5K USD, i da bi voleo da ima drveni ram za walkera za njegovu suprugu.

Kada sam mu rekao da cemo mi to da napravimo mislio je da se zezamo

I kada pogledas ovaj deo rama , ni sam nisi svestan koliko ima delova (a jos manje koliko nam je para tutnuo) i sada cu ja tebi da prodajem zvucnike :-)

LW.jpg

LW2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hiljadu mu dabrova sa Ontaria, mislio sam da sam danas bistri potok..

Rekoh, ucinilo mi se da nije zgodno u prvom pojavljivanju na javnom forumu koji ima neka pravila poceti sa samoreklamom. Dakle, ciljao sam na "estetski" dojam koji sam stekao citajuci novu temu a ne na njen sadrzaj.

Kile koje pominjes meni nista ne znace, nisam ta kategorija, sve to svrstavam u jednu - skupo 😁.

Inace, slike su odlicne.

Link to comment
Share on other sites

Evo nesto po mom ukusu (estetskom)
taman da imam cim da se zanimam oko nove godine (dobro kad radis za strance je sto imas 2 bozica :-))
Ajde sada pomoc strucnjaka za izbor drivera i ostale elektronike. samo jedna stvar zvucnik ne sme biti deblji od 215 mm jel mi je max Z osa na cnc 110 mm. moze se ovo odraditi lepo iz dve polutke,

40075595-origpic-73216f.jpg

sl10B1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu ti pomoci.

- Za visokotonac predlazem  'Vivid Audio' model D26

- Za srednjetonac predlazem 'Vivid Audio' model D50

- Za bass sekciju predlazem 'Vivid Audio' C125, 2 komada po kutiji, treba da budu kuplovani.

Ostale detalje mozemo da razradimo na jednom poslovnom rucku.

Pozdrav!

 

Link to comment
Share on other sites

nigde nisam video da imaju da se kupe ovi driveri?
meni za pocetak treba crtez sa dimenzijama zvucnika kako bih ja to stavio u 3d model i da znam kako da izdeljem gnezdo za zvucnike
BTW sada gledam oni to prave u kalupu, ne znam dal je poliester ili ....

http://www.6moons.com/audioreviews/vivid2/4.html

znam kada je nas farbar brusio model od poliestera, udrogiran je bio 3 dana :-))bio veseo sve vreme.

to objasnjava zaso prave zvucnike u Johanesburgu (ako sam dobro procitao)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
31 minuta ranije, Entonis said:

Evo novog zahteva za starog klijenta, jedan par zvucnika od spera, za testiranje, radjeni iz 2 polutke

Ovo je naravno pre smirglanja i lickanja, sa masine

trazi posle iste takve al od punog drveta

stavicu jos slika kada odradimo ostalo

IMG_4460.JPG

Ovaj sper bolji kao materijal za zvucnike od punog drveta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...