Jump to content


Jazz klub Ptica


solaja

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vise lici na neuspeli selfie,ispade kao da i nije bio tamo ne vidi se od blica ...

 

Ма не бре Куршум, његову фотку би требало избриÑати..

Link to comment
Share on other sites

Je l' zanimljivo vama dvojici? :)

Ne znam na osnovu Äega ste zakljuÄili da su one dve slike bolje, ja sam svoju morao da smanjim za 75% da bi stala po propisima foruma, bila je 5.6 MB. Nisam ni hteo da moja malenkost bude vidljiva, inaÄe se na originalu Å uci i perut vidi. :D

Ne znam ja Ccedo koji je to bolji telefon od ovog. ;)

Link to comment
Share on other sites

Je l' zanimljivo vama dvojici?

Ne znam na osnovu Äega ste zakljuÄili da su one dve slike bolje, ja sam svoju morao da smanjim za 75% da bi stala po propisima foruma, bila je 5.6 MB. Nisam ni hteo da moja malenkost bude vidljiva, inaÄe se na originalu Å uci i perut vidi.

Ne znam ja Ccedo koji je to bolji telefon od ovog. 

 

http://www.sonymobile.com/global-en/products/phones/xperia-z5/

:wave2  :cheers  :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U Nedelju 27.12.2015. od 12H do 20h jazz klub Ptica (Dalmatinska 98) i Solaja Audio  zakazuju u poslednjoj nedelji u ovoj godini novo druzenje uz neke vec poznate i slusane pojacavace i neke nove uredjaje. Od starih pojacavaca bice SA-Ahat, SA- 2A3, Sedra Two, Sinatra Select push pull  a od novijih phono preamp Sinatra Phono i prvi put ce biti predstavljen linijski preamp Sinatra Line (grounded grid, 3X6N6P, shunt anodna stabilizacija). Zvucnici ce biti dual concentric Pioneer PAX25. Izvor ce biti gramofon Tehnics  i CD player (videcemo koji, ima ih vise). Svi su dobrodosli sa svojim plocama i discovima da se odjavimo u ovoj godini.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nedelja 19.02.2017. 12h do 17h bar "Ulica" (ex- PTICA) Balkanska13 predstavljanje Sedra Three cevnog pretpojacala (EZ81, 6N6P) i Sedra Power tranzistorskog pojacavaca 2X35W sinusne snage. Zvucnici NN Acoustics custom made za bar ULICA na bazi JBL drivera. Dobrodosli!

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2017 at 13:24, solaja said:

Nedelja 19.02.2017. 12h do 17h bar "Ulica" (ex- PTICA) Balkanska13 predstavljanje Sedra Three cevnog pretpojacala (EZ81, 6N6P) i Sedra Power tranzistorskog pojacavaca 2X35W sinusne snage. Zvucnici NN Acoustics custom made za bar ULICA na bazi JBL drivera. Dobrodosli!

Jos jedno podsecanje za danas.

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2017 at 16:07, Shang Tsung said:

Jel potenciometar na pretpojacalu ima lufta ili je utegnut ko pracka? Kakav je opsti utisak nakon slusanja?

Nisam probao potenciometar.Kupac je odusevljen zvukom i izradom a cuo je tu kombinaciju kod svog druga.Moj predlog je da dodjes sledeci put na prezentaciju i cujes.A Solaja ce biti izlagac na narednom Mikser Audio Marketu 12. marta,pa mozes da vidis uzivo i probas potenciometar :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...