Jump to content


Inbus prohromski srafovi za drvo?


pollux

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ðаправи више, требаће можда и мени   :thumbsup2

 

:wave2

Dao sam upit na 100 komada, meni ce trebati 40 tako da ce da ostane, cim dobijem cenu javljam, u medjuvremenu cu da odem da uzmem neke uzorke ima ih u 7mm, njima fiksira prohromske merdevine za sundeck od kedra i ima ih u crnoj boji

Link to comment
Share on other sites

Probaj da pozoveš firmu Reca:

 

http://www.reca.rs/recars/page/Reca_start_sr.html

 

 

Imaju i katalog vijaka na sajtu, ali možda joÅ¡ bolje da popriÄaÅ¡ sa nekim komercijalistom.

 

U pitanju je ozbiljna austrijska firma.

Reca ima super program, nasao sam par drugih koji ce mi zatrebati , nazalost nema ovo sto mi je sad najvaznije, hvala

Link to comment
Share on other sites

Bedak :)

 

Kada se sve uzme u obzir mislim da ti je ovo^ najbolje resenje ali ti se pitas.....A sto mora prohrom?

Ne mora ali je kvalitetnije a i obicno izgleda dosta bolje vizuelno nego kad nisu (tu se obicno trude jer treba da naplate sraf izmedju 0.35-1.2 EUR po komadu (cene u NL za to sto trazim) i onda je i glava srafa drasticno lepsa).

Link to comment
Share on other sites

Ovi nisu za drvo, ali su upotrebljivi uz odgovarajuću navrtku. I dobro izgledaju.

 

http://www.rumetaltrade.com/rmt/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=80&lang=en

 

EDIT: DoduÅ¡e, izgleda nema odgovarajući preÄnik. :(

Da,ne izgledaju lose, ali nisu za drvo.... mada evo sad mi je stolar predlozio da s obzirom da je rec o punom drvetu mogu da koristim i ove sa obicnim navojem jer nije iverica u pitanju a plus je driver jako lagan pa nema tu neke sile nego da izbusimo rupu ko za trojku stavimo neku zaptivnu masu i uvrnemo 5-icu koju si predlozio, Da li neko ima iskustva sa tako necim?

Link to comment
Share on other sites

Da,ne izgledaju lose, ali nisu za drvo.... mada evo sad mi je stolar predlozio da s obzirom da je rec o punom drvetu mogu da koristim i ove sa obicnim navojem jer nije iverica u pitanju a plus je driver jako lagan pa nema tu neke sile nego da izbusimo rupu ko za trojku stavimo neku zaptivnu masu i uvrnemo 5-icu koju si predlozio, Da li neko ima iskustva sa tako necim?

 

Nisam to radio, ali mogu da potvrdim da se riboni ne tresu i da je predlog, verovatno, OK.

 

Samo sam hteo da kažem da ovi u Rumi ne prodaju na malo, pa sam ih pitao za prodavnicu u kojoj bi to moglo da se naÄ‘e. Oni su mi rekli, ja otiÅ¡ao, naravno - nema na lageru, ali sam naruÄio i Äekao nekoliko dana. Å rafovi su baÅ¡ zgodni naizgled.

Link to comment
Share on other sites

Uostalom, mogao bih ti poslati Äetres' komata+nekoliko bonusa, bez no

 

Ha, ha naravno da se ne tresu ovo mi je x-ti zvucnik sa acinim ribonom doduse bice prvi sa dipol. Verovatno je Ok ali da vidim da li je neko izveo u stvarnosti, posto ni moj stolar nije

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da je neko izveo u stvarnosti sa srafom sa normalnim navojem.

Inace ovo je jakoInteresantan zvucnik, ako se ne varam vlasnik je Acin nekadasnji dizajner, nespretno izabran srednjetonac, dva basa su morala zbog open baffle. Da je vlasnik do kraja ispostovao zamisao sa aktivnom skretnicom i pojacalom za svako podrucje, verovatno bi bio sjajan,Ja cu pokusati potpuno drugacije , d - klasa integrisana u kutiji (jedna za bas, jedna za mid+high) , po jedan bas 15" ali reflex. po 9 minijaturnih brzih srednjih po kutiji i naravno RAAL dipol.

Link to comment
Share on other sites

Borise to sa masinskim navojem i manjom burgijom za zabusivanje radi posao provereno,moj savet je da ne lepis sraf unutar rupe jer  ce skidanje biti problem.I bez lepka ce odlicno drzati ,cak ce moci pazljivo i vise puta da se odvrce i zavrce.Obavezno prvi put voditi racuna da sraf udje pod pravim uglom,jer posle nema popravke.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...