Jump to content


Grupna kupovina Lapp kabla


drVelinov

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply
...I da li bi vishe voleo da ako uplacujemo PostNet-om pare dize u nekoj poshti, ili da mu shaljemo na adresu?

Pitam poshto nismo dobili kucnu adresu, vec samo adresu firme/radnje - da li je tamo sve vreme i da li ce ga naci da mu uruce pare.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako-Sladjan sredjuje novi lokal,pa je zauzet oko toga i nema vremena da se konektuje,pa cu ja odgovoriti umesto njega. Adresa koju vam je dao je njegova kucna adresa, jer ce lokal da mu bude u kuci. Zvao sam i firmu i u cenu NIJE uracunat PDV, cena 110cy sa PDV-om je 221,30 dinara. Izvinite za nesporazum niko nije znao.

POzdrav :D

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako-Sladjan sredjuje novi lokal,pa je zauzet oko toga i nema vremena da se konektuje,pa cu ja odgovoriti umesto njega. Adresa koju vam je dao je njegova kucna adresa, jer ce lokal da mu bude u kuci. Zvao sam i firmu i u cenu NIJE uracunat PDV, cena 110cy sa PDV-om je 221,30 dinara. Izvinite za nesporazum niko nije znao.

POzdrav :D

Link to comment
Share on other sites

Izvinite Å¡to ste Äekali, ali i ja sam morao da saÄekam da mi se javi Petar Marjanović iz VESIMPEX-a i stvari ovako stoje: mora se platiti i PDV (na žalost). ZnaÄi nabavna cena + 18% to mu doÄ‘e oko 221 din. Kome je ovo skupo može da odustane ili koriguje koliÄinu. Samo Älanovi foruma kabal dobijaju po nabavnoj ceni, naravno sa plaćenim PDV-om, a u prodaji cena će biti neÅ¡to viÅ¡a. Da se razumemo PDV uzima neko drugi a ne JA.

A sad da odgovorim na privatne poruke

- i za one koji nisu na spisku biće, jer naruÄujem 200m, ako sve prodam novi uvoz je za 4-6 nedelja.

- novi lokal je u mojoj kući, tako da nema problema da šaljete lovu na adresu koju sam poslao. Možete da šaljete i PostNet-om ako Vam više odgovara, samo mi javite broj. Pošta mi je relativno blizu.

- samo adresu sam slao na PP, sve ostalo ide javno, dodatna pitanja - samo izvolite.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...