Jump to content


Grupna kupovina Lapp kabla


drVelinov

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

U vezi slanja kabla:

videću sutra kad budem naruÄivao da li znaju taÄan datum isporuke, 26-27. septembra dolazim u Beograd i možemo da se dogovorimo kad i gde da se organizijemo oko preuzimanja kabla. Za one koji nisu iz Beograda možda u povratku mogu da me saÄekaju na autoputu, dogovorićemo se već.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da CY ima i sa crnim i sa zilama u boji - na to sam i mislio kada sam pisao post. Izvinjavam se, ukoliko sam lose razumeo.

Izjasnite se kako ko hoce da mu saljem, posto vam se izgleda moja ideja ne svidja. Nije problem.

Link to comment
Share on other sites

Posto za slanje postoji vise opcija,a i treba da se ceka vise od mesec dana, predlazem da taj deo dogovora ostavimo za kasnije-jesu svi ZA?jesu :lol::wink: . Aj da se dogovorimo oko slanja novca-jel odgovara svima da uplatite novac na racun u Intessa banci? Uplaticete samo za kabl,a kasnije cete ako treba da posaljete za transport ili da platite po preuzimanju kabla-mislim da je tako najbolje.

Pozdrav :bounce

Link to comment
Share on other sites

E ljudi ajde malo da se organizujemo...

Slađan treba da plati za ove kablove, PARE su rezervacija.

Ajde da odradimo ovaj deo i da onda na miru Äekamo kablove. Doca je izneo predlog da uplatimo na raÄun njegove devojke, koliko ja znam a mogu i da proverim, postoji varijanta da se u poÅ¡ti uplate pare na odreÄ‘eno ime i adresu, i onda ta osoba sa liÄnom kartom i specijalnim brojem preuzme te pare u svojoj poÅ¡ti. E sad u ovoj verziji se plaća i neka provizija, koliko je ne znam. S' druge strane ne znam ni da li naplaćuju proviziju kada fiziÄko lice uplaćuje na naÄiji tekući raÄun u banci. Ako može ova varijanta sa poÅ¡tom, mogli bi direktno da uplatimo SlaÄ‘anu (Doco, nemaÅ¡ niÅ¡ta protiv?). Ajde da se izjasnimo, nema potrebe da vreme prolazi bezveze. Ima nas samo 8, neka svako postuje potvrdu naruÄene koliÄine i iznese miÅ¡ljenje o naÄinu uplate.

P.S. Ovo nije samogradnja, ovo je samoupravljanje!

Kuja (BG) - 15

Anubis (BG) - 15

Ozzy (BG) - 15

Willi (BG) - 10

Doca (NIÅ ) - 10

Zare (KRAGUJEVAC) - 11

Denis (VR. BANJA) - 6

Paja (KRUÅ EVAC) - 5

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡to sam dugo radio sa Lapp kablom, da Vam razjasnim VaÅ¡u dilemu oko 100CY i 110CY. To su ustvari isti kablovi, tj. sa istim karakteristikama i istog izgeda s tim da 100CY ima žile u boji, a 110CY ima crne numerisane žile, i zbog toga je 100CY skuplji. Å to se tiÄe plaÅ¡ta , plaÅ¡t je bakarni, odatle i oznaka CY, samo Å¡to je niklovan. Nemojte sluÄajno da se preÄ‘ete pa da uzmete kabal sa oznakom SY. On isto izgleda kao CY, samo Å¡to mu je plaÅ¡t umesto bakareni ÄeliÄan.

Nadam se da sam Vam ovim dosta pomogao.

Ako nekome neÅ¡to znaÄi ja mogu da mu dam 2m kabla 110CY 3x2,5 mm.

Link to comment
Share on other sites

PoÅ¡to sam dugo radio sa Lapp kablom, da Vam razjasnim VaÅ¡u dilemu oko 100CY i 110CY. To su ustvari isti kablovi, tj. sa istim karakteristikama i istog izgeda s tim da 100CY ima žile u boji, a 110CY ima crne numerisane žile, i zbog toga je 100CY skuplji. Å to se tiÄe plaÅ¡ta , plaÅ¡t je bakarni, odatle i oznaka CY, samo Å¡to je niklovan. Nemojte sluÄajno da se preÄ‘ete pa da uzmete kabal sa oznakom SY. On isto izgleda kao CY, samo Å¡to mu je plaÅ¡t umesto bakareni ÄeliÄan.

Nadam se da sam Vam ovim dosta pomogao.

Ako nekome neÅ¡to znaÄi ja mogu da mu dam 2m kabla 110CY 3x2,5 mm.

Link to comment
Share on other sites

Nije nikakva tajna. Radio sam kao njihov zastupnik za Srbiju jedno godinu dana. Odatle i znam sve te pojedinosti. Za sebe sam tada i uzeo jedno 12m tog kabla i 12m ÖLFON FEP kabla 4x2,5mm, kao uzorke. Do sada ih nigde nisam iskoristio, ni probao jer neman ništa od uređaja.

Link to comment
Share on other sites

Nije nikakva tajna. Radio sam kao njihov zastupnik za Srbiju jedno godinu dana. Odatle i znam sve te pojedinosti. Za sebe sam tada i uzeo jedno 12m tog kabla i 12m ÖLFON FEP kabla 4x2,5mm, kao uzorke. Do sada ih nigde nisam iskoristio, ni probao jer neman ništa od uređaja.
Link to comment
Share on other sites

Da u InterContactu, i joÅ¡ radim tamo. Možda sam mogao da prodam dosta tog kabla, ali nismo imali maloprodaju, a najmanja koliÄina da se naruÄi je bila 50m, a i niko ko je zvao ili mu nije trebala ta koliÄina ili nije hteo da Äeka kabal toliko dugo (možda i dva, tri meseca) dok nemam joÅ¡ i neku veću koliÄinu drugih kablova, pa to da spojim, jer se ne isplati uvoziti malu koliÄinu kabla.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...