Jump to content


JUNGSON JA 66 C


jager

Recommended Posts

Ja ga imam,pogledaj ovde moj sustav!

O tom pojaÄalu sve najlepÅ¡e, mana mu je da je preoÅ¡tar u visokim ali to sam dobrom kablažom reÅ¡io.

Ukratko, za te novce bestbay!

ÄŒitao sam na par mjesta da se pokazao dobro pa reko da se provjeri ;) Sa kakvim si ga kablovima spojio koji zvuÄnici-izvor može li malo viÅ¡e detalja...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ма тај кинез ми баш и не улива поверење ( читај јадан) но изглада да је оÑтављено проÑтора за апгрејд..

Link to comment
Share on other sites

Čuš jadan :ruganje kinez :angry:

 

Nego mene nije bilo jasno, dobri su delovi unutra, nije Ä‘iju miu, al zvuk dreÅ¡, naravno i zavrÅ¡na izrada tj sklapanje je blago isfalÅ¡ano. Mada tu se dobija novo pojaÄalo za pristojne novce samo zavisi kolki je poso da se prepravi da svira pristojno, pot obavezno da se baci i ugradi ljucki.

Link to comment
Share on other sites

ИÑкрено појединци умеју да направе и лепше и квалитетније уређаје али не у тој количини коју коÑоки могу да поÑтигну.

Link to comment
Share on other sites

Ма тај кинез ми баш и не улива поверење ( читај јадан) но изглада да је оÑтављено проÑтора за апгрејд..

Bez sumlje u tvoje majstorske kvalitete , novac za upgrejd bi usmerio pre u jace pojacalo  :thumbsup2

 

Nego koja cifra je za Jungsona?

 

Trazi 240e.

Link to comment
Share on other sites

Bez sumlje u tvoje majstorske kvalitete , novac za upgrejd bi usmerio pre u jace pojacalo  

 

Управо тако, купиш, даш новац а затим га дорађујеш   :screwy

Link to comment
Share on other sites

Moguce da je baÅ¡ taj komad bio kod mene. Hteo sam pojaÄalo sa jednim dugmetom, u isto vreme u ponudi bio i Thule spirit ia100 a ja uzmem kineza, what a mistake to make :screwy Äak sam i Å¡emu tražio od kineza, jedva sam ih nabedio da mi poÅ¡alju, mislio sam da je neispravno kolko loÅ¡ zvuk ima.

I ja bi sad uzeo neko pojacalo minimalistickog izgleda , kao taj Thule 100,Densen , Rega BrioR itd.

Link to comment
Share on other sites

Jungson sam i zamenio za rega Brio, nebo i zemlja razlika koliko je rega bolja a nije neko pojaÄalo. Ono sad hvale taj Brio R da je boljÅ¡i od starog, tako da mislim da je dobro pojaÄalce. Ja bi voleo i Densen da ugostim ali po svoj prilici ugostiću neku ploÄicu D class od gorpomenute braće kineza. I :blah  najbolje ako može da se posluÅ¡a kod sebe ili na svojim zvujama, jes da je dodatni troÅ¡ak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...