Jump to content


Kakav oglas 2013


Iron man

Recommended Posts

aco, zasto mislis da je preterano za Pioneer-a? ako sam dobro pogodio to je nas postovani kolega ZoranBG, mislim da je cena sasvim korektna, a za Akai jeste malo jaca.

Mislim da ti nisi shvatio moju misao.BaÅ¡ zato sam i stavio  oba oglasa. taj Pioneer je bolji od Akai-ja i cena za Akai je viÅ¡e nego bezobrazna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije sportski komentarisati i ismevati tudje oglase

svak ima pravo da ceni svoju robu onako kako je on vidi,nase je da kupimo ili nastavimo dalje

a komentare za sebe ili bar ne javno a komentari u ovom top-u uopste su degutantni

Ako ti komentari nisu po volji ti nemoj da ih ÄitaÅ¡ i pogotovo da komentariÅ¡eÅ¡.Ovo je i otvoreno da bi se komentarisali smeÅ¡ni ali i bezobrazni oglasi.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti komentari nisu po volji ti nemoj da ih ÄitaÅ¡ i pogotovo da komentariÅ¡eÅ¡.Ovo je i otvoreno da bi se komentarisali smeÅ¡ni ali i bezobrazni oglasi.

Ko si ti ili bilo ko drugi da cenis sta je smesno ili bezobrazno

tu ubrajam i sebe

Sve dok budemo ismevali nase ljude mi smo u k...u

Link to comment
Share on other sites

E pa, vidiš, ima dosta "naših" građana koji su toliko bezobrazni i beskrupulozni da ne da zaslužuju da ih ovde neko onako, oplete za sve pare, nego su neki zaslužili da im se ime javno objavi, a ispod ispiše velikim slovima - PREVARANT, BITANGA, SECIKESA,... (staviti po želji).

Dakle, ova tema ima smisla, a tebi ako se ne sviđa zaobiđi.

Link to comment
Share on other sites

Pa kod nas je u državi stvarno jadno..Pogledajte koje su npr cene automobila na oglasima..Traže se debele svote za krševe koji su odavno odvirali svoje..

Ostalo je samo ime koje se prodaje..Nebitno je kolko je nešto staro i ishabano..

Što manji standard to veće cene za mnoge stvari..

Link to comment
Share on other sites

E pa, vidiš, ima dosta "naših" građana koji su toliko bezobrazni i beskrupulozni da ne da zaslužuju da ih ovde neko onako, oplete za sve pare, nego su neki zaslužili da im se ime javno objavi, a ispod ispiše velikim slovima - PREVARANT, BITANGA, SECIKESA,... (staviti po želji).

Dakle, ova tema ima smisla, a tebi ako se ne sviđa zaobiđi.

Ma opusteno,mene su roknuli jedno 5 puta i to debelo,al ja opet stanem na noge postenim radom i dogovorom

Nikad nisam etiketirao ljude zbog toga,kontam mozda ih muka ili bolest tera na to

pa kazem sebi hvala bogu da ja nemoram takav da budem i produzim dalje

Nema loseg coveka ni stvari na ovom svetu koji je vredan tracenja makar jedne milisekunde mog zivota.

Link to comment
Share on other sites

Ko si ti ili bilo ko drugi da cenis sta je smesno ili bezobrazno

tu ubrajam i sebe

Sve dok budemo ismevali nase ljude mi smo u k...u

Neću da ulazim u raspravu sa tobom i ko tu koga ismeva. Za mene je to bezobrazluk bio i ostaće.O ismejavanju nije bilo reÄi. Ne radi se samo o ovom jednom oglasu ima ih dosta. A mi smo davno već otiÅ¡li tamo.

Link to comment
Share on other sites

Tema nije prvenstveno otvorena sa namerom da se komentariÅ¡u cene, već da se komentariÅ¡u smeÅ¡ni i neobiÄni oglasi. Jedno vreme sam pisao u originalnoj temi koju je pokrenuo Anubis pre par godina, uglavnom afirmativno o ureÄ‘ajima koji su to zavreÄ‘ivali i usuÄ‘ivao se da dam neki okvir za preporuÄenu cenu.

 

Ova tema se odavno pretvorila u navoÄ‘enje svega i svaÄega. Primetno je konstantno prisustvo preprodavaca niže klase (da ne upotrebim teži izraz) koji uglavnom vrebaju ureÄ‘aje za smeÅ¡no niske cene i uglavnom licitiraju samo poÄetne cene na Limundu. 

 

Sa druge strane navodeći sve i svaÅ¡ta pravite reklamu i onome ko to ne zaslužuje pre svega svojim bezobraznim odnosom prema muÅ¡terijama. Ovo za bezobrazluk se odnosi na prodavce, ne na Älanove foruma. Ima i jako neduhovitih pokuÅ¡aja.

 

Stoga moja preporuka ide u pravcu afirmativnog pisanja. Batalite se nepravde ionako je ima mnogo u realnom životu i gledajte da jedni drugima ulepÅ¡amo bitisanje na forumu.  Ne dajte da vas pilićari vuku na dno. :wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...