Jump to content


Unutrasnji omoti za ploce


djule1

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako pogledaÅ¡ - na onoj temi koju sam linkovao imaÅ¡ firmu iz NS preko koje naruÄujeÅ¡ sa conrada. Omoti koje sam ja uzeo su pakovani po 10kom, tako da možeÅ¡ uzeti recimo 20 ili 30 ili koliko ti već treba :) Jedino treba Äekati 2-3 nedelje od dana kada se naruÄi. Papirne omote nisam viÄ‘ao u prodaji kod nas dok su se oni "Å¡uÅ¡kavi" mogli kupiti na limundu/kupindu ili u nekim prodavnicama ploÄa - Pinball Wizzard (http://www.pinballwizardrecords.com/) i Yugovinyl (http://yugovinyl.blogspot.com/). Nazovi ih i pitaj pa podeli ovde sa nama.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Na moj užas i nevericu, Pinball više neće uvoziti unutrašnje omote na koje sam nvikao wall.gif

Molim za pomoć u nabavci tih omota - otprilike su ovakvi:

s12p.jpg

Unutra je tanka Å¡uÅ¡kava folija, a spolja je papir koji spreÄava foliju da se gužva.

BTW, moje konaÄno reÅ¡enje za Äišćenje ploÄa, posle milion metoda i tuÄ‘ih iskustava je sledeće: kupanje Spin&Clean spravom, temeljno suÅ¡enje na vazduhu, a zatim stavljanje u ovakve ganc-nove omote.

Link to comment
Share on other sites

Da, smor što je pinbol prestao da prodaje omote... Ja kupujem beli papir A0 u knjižari za oko 30 din, malo rezanja, malo lepljenja i VOILA- 3 unutrašnja papirna LP omota :D

Za singliće pravim od dvolista A4 iz sveske i to samo presavijanjem, ko origami XD

Link to comment
Share on other sites

Na moj užas i nevericu, Pinball više neće uvoziti unutrašnje omote na koje sam nvikao wall.gif

Molim za pomoć u nabavci tih omota - otprilike su ovakvi:

s12p.jpg

Unutra je tanka Å¡uÅ¡kava folija, a spolja je papir koji spreÄava foliju da se gužva.

BTW, moje konaÄno reÅ¡enje za Äišćenje ploÄa, posle milion metoda i tuÄ‘ih iskustava je sledeće: kupanje Spin&Clean spravom, temeljno suÅ¡enje na vazduhu, a zatim stavljanje u ovakve ganc-nove omote.

Ozbiljni Audiofili koriste ovo:

post-29361-0-90372700-1357492843_thumb.j

Neozbiljan si. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OK, predajem se. Kupujem Mobile Fidelity omote u Leili.

Probao sam da naruÄim (za poÄetak) 50 standardnih papirnih sa Å¡uÅ¡kavcem preko Amazona, ali je poÅ¡tarina impresivna - £34.92 :screwy

91NLp2-nxeL._AA1500_.jpg

50 x 12" inch Vinyl Record Album LP Poly Lined White Paper Inner Sleeves

£18.75

Quantity: 1

Sold by: Vinyl Guru

Order summary:

Items: £18.75

Postage & Packing: £34.92

Order Total: £53.67

Link to comment
Share on other sites

Dva paketa od po 50 kom. sa poÅ¡tarinom (od samo 3 funte) za 42.5 funti. NeÅ¡to ispod 60din za komad. OdliÄno, thanks.

Nego, ajd nađi gde si to već javljao.

Sigurno u nekoj od 16 tema o zaÅ¡titnim omotima za ploÄe :)

Ako bude interesovanja, mozda neki GB? :thumbsup2

Kakav GB, pokrenućemo proizvodnju! Dovešćemo MFSL u Srbiju!

Ako ne bude interesovanje- stvorićemo ga!

Даешь молодежь!

Link to comment
Share on other sites

Javi.. :thumbsup2

Cene in the USA su stvarno znatno povoljnije.. Obicno se krecu ~20$, s' tim da neke radnje daju i popust na vise komaTa.. :) Samo je problem sipping.. Mada, kada se odbije porez kod engleza, dodje mu na skoro isto..

Aj', ja bih mozda uzeo jedan paket sa ovog ras-ovog linka (hvala mu onoliko puta koliko je postavljao link na Forum-u!). Ako neko bude hteo, nek' javi, pa da narucimo o istom trosku.. Sta je to, cena k'o za jednu malo redju plocicu, kojoj svakako ne bi stetilo da se zastiti bas ovim fensi omotima.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...