Jump to content


Najbolja kupovina?


High End

Recommended Posts

Pitanje je hipoteticko tipa "da imate 5000 evra koje treba da date bas samo na zvucnike"? Zelis odgovor sta bi, za te pare, uzeo za svoju sobi i svoju muziku? Zelis da ih biram da moje sadasnje pojacalo moze da ih potera, ili i njega mogu da upgrade-ujem - posto sigurno ne bi dao toliko na kutije a ostatak sistema ostavio isti....

Link to comment
Share on other sites

Steta sto vise oglas ne postoji tako da ne mogu da okacim link. moze biti da je prodato pa obrisano automatski, ili je samo oglas povucen. 'ladno je mogo da ide i u rubliku "kakav oglas".

radilo se o Dynaudio Consequence (prvo izdanje) i 4900E. Naravno bez originalnog pakovanja i bilo kakvih papira. lik je u listi opreme koju je vec prodao (Accuphase) ubacio i neke denone (ne secam se oznaka), sta oni rade tu nije mi jasno...

sve u svemu eto, cak manje od 5000E :nerd

Link to comment
Share on other sites

C1 mozes za manje od toga da kupis kod slobe miljkovica u BM.

a kod njega ima jos par zanimljivih stvari. polovan gradient revolution za 2k, strava. uvezao je i magneplanare, ima na ponudi sve - ako volis panele. ne znam cene ali 3.6R bi trebalo da je oko 5k nov, ili malo jace.

manji (i za moje use bolji) quad 2805 je 6300E.

u one hi-fi po harbeth HL5 trosistemac za 2500E par ili C7-ES3 dvosistemac za 2300E, za klasiku majka mara od kutija, ili proac D28 za 4100 i D38 za 5800.

ne znam cene za tannoy classic seriju kod sretenovica.

napolju moze da se kupi avion od zvucnika za te pare u ovo vreme krize. koga ne mrzi da se bakce sa organizacijom transporta, ino placanja itd.

Link to comment
Share on other sites

Do 5000 evra mi prvi na pamet pada Martin Logan Vantage koji je sjajno radio sa Unison Research-om na Hifiles Show-u,od polovnih je bilo pre nekoliko meseci na kupujemprodajem legenda Infinity Reference Standard 4.5(cena oko 2500 evra,mozda i manje,kostali su svojevremeno 7800 dolara sto je tad bila neverovatna cena,a i ti zvucnici su zahtevni rade u bi-ampu,treba pogurati silne ribone na njima).

Link to comment
Share on other sites

Gospodo pozdrav ! Scepane,taj INFINITY 4.5 to cudo ako hoces da svira posteno ,do kraja ,to moras poterati sa 4 snagasa.Svaka kutija ima 2 basa od 30 cm (basove jene kutije teras sa 1 pojacalom -znaci 2 za basove ,jedan za srednje i jedan za visoke ) .Imam sliku kako oni to rade . Infinity je za svoje najvece ktije koristio svoja pojacala ( hibridna i skupa kao djavo ).

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je hipoteticko tipa "da imate 5000 evra koje treba da date bas samo na zvucnike"? Zelis odgovor sta bi, za te pare, uzeo za svoju sobi i svoju muziku? Zelis da ih biram da moje sadasnje pojacalo moze da ih potera, ili i njega mogu da upgrade-ujem - posto sigurno ne bi dao toliko na kutije a ostatak sistema ostavio isti...

Nezavisno od sadasnjih sprava koje imate.Znaci koji su zvucnici najbolji za te pare,a posle bi se kupilo odgovarajuce pojacalo.

Link to comment
Share on other sites

Bec znam da su dosta zahtevni za guranje(najzahtevniji za koje znam kod nas,treba i prostor za njih,a i investicija od 4 snagasa nije uopste mala),ali zato kad se poguraju nista za tu cenu ne moze da im stane na crtu :nerd .To je jedini par 4.5 za koji znam da ima kod nas(iznenadio sam se kad sam ih video na oglasu).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...