Jump to content


Preporuka pojacala za BR1


gvlada

Recommended Posts

Neznam, imam neki osecaj da je kod 9.3 skretnica vanserijski uradjena i da je ybog toga 9.3 tezi za guranje od ostalih modela iste serije.Cak i moj Musical Fidelity od 120w po kanalu koji tera Sonuse bez problema sad, nekad se mucio sa 9.3.Sinergija NAD + Wharfedale je meni odlicna po zvuku, tako da bih ti preporucio da ostanes pri toj kombinaciji ali bolje uzmi c352 ili c372.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Slika sa 8.audioberze,Trends Audio 10.1(nije na prodaju,da neko ne pomisli da ga na ovaj nacin nudim)+Monitor Audio Silver rs-1(mada uslovi za slusanje nisu bili adekvatni,ali ko god je cuo jako mu se svidelo).Ponecu i sutra Trends Audio na Audioberzu,radi male prezentacije(nece biti na prodaju,ostavljam ga sebi).Pa ko god hoce da ga cuje,dobrodosao je :thumbsup2 .

post-3062-128510908535_thumb.jpg

post-3062-128510908535_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na zalost, ne mogu da eksperimentisem na nevidjeno. Ne mogu nikako cuti BR1 na HK tako da i ta opcija otpada. Savete koje sam dobio upucuju na NAD ili Marantz. Imam ponudu za Technics (ima u oglasima), kako bi se to uklopilo sa BR1? Def ovde se ne voli taj brend.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slusao MABR2 sa Technics su5, i radilo je izuzetno lepo. Prodao sam to pojacalo i kutije i zamenio sistem sa jacim kutijama i pojacalom. Imao sam to pojacalo 12 godina. Mislim da bi lepo islo sa MABR1

Technics su5 je dosta retko technicsovo pojacalo da mi se svideo zvuk barem u tom cenovnom rangu... 50-tak eura.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...