Jump to content


Banacanski cevasi .... ili cevni banacani ?


Zen Mod

Recommended Posts

Bilo mi je zadovoljstvo da upoznam ove izuzetne ljude. Zaista prijatno iskustvo, imalo je sta da se prica, cuje, popije, pojede... Iako nismo licno nikakvu zivuljku lisili zivota, a nije da nismo imali volje i nacina, ipak je negde tamo neka sirota guda pala za otadzbinu (u vidu picaboca) :banana.

Cevasi i full rangeri koje smo slusali su jedna jako ozbiljna stvar. Jako malo sistema iz ovakve lige sam uopste u zivotu cuo pa ne mogu mnogo ni da komentarisem. Highlight je svakako bio na druzenju i caskanju. Naslusali smo se jako dobrog zvuka, ali smo se i lepo ispricali. Sve je uglavnom van moje lige, ali trudio sam se da ispratim. :banana

BTW, slusali smo bata banetovo SEGA pojacalo. Molotov je nesto drugo, objasnice bata bane kada bude opravio Internet. :wave2

Jos jednom veliko hvala na druzenju i lepo provedenom Danu Republike! :banana

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

evo malo fotki i od mene ;

dan je , bar meni - uvek skromnom ZM-u , poceo popravkom ovoga (na slici )

posle toga sam taman imao vremena da se zaperem, pola spremim/pola zaboravim,sednem u dilizansu i krenem put NS , gde sam se planirao ( i uspeo ) naci sa SuperFi-jem ........ da bi nastavili put Beckereka

post-2707-128510723931_thumb.jpg

post-2707-128510723931_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pod pretpostavkom da se praznovanju prisutni nece buniti prikazanju dragih im licnih lica ........ eve capture momenata ;

jedino gazdu kuce , adekvatno njegovoj navici , prikazujem sa prikazanim sadrzajem glave , a ne prikazom iste

elem - eto njega (SF) gledajuci u to

post-2707-128510723944_thumb.jpg

post-2707-128510723944_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovde SuperFi mudro hita ka cicabocama , i ne primecuje kako se ZM jos valja u cosku...... jer je malopre objasnio batabane-tu kako SEGA-i treba da poveca mirnu struju jer su ,toboze, hladnjaci hladni ......... na sta batabane mudro primeti premudromeZM-u kako SEGA trenutno i ne bese ukljucena jer svira domacinov segamegaturbochargerod2W5 , u narodu poznat kao Marshal ........ shodno prazniku mislim da mozemo 2A3 amp zvati i tako ......

batabane je mudro prionuo kafi , videci da sledecih 10 minuta nema nista od ZM-ove poslovicne mudrosti

roger & over .....

post-2707-128510724128_thumb.jpg

post-2707-128510724128_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Још један поздрав Ñвима Ñа Ñлика, а поготову Др.Дулитлу :wave2 .

Чича, Ñјајан је онај Ðмпег :facehearts

:wave2 зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

...huh, šta da vam kažem... na slikama još bolje izgleda, nego uživo...teknika, mislim...

...kad je fotogeniÄna, Å¡ta ćeÅ¡.

P.S. moraću da se javim Zen-u, kad mi bude vreme za reconing i refoaming glave... :facehearts

P.P.S.: Zeon: durbin služi za spoticanje oko vrata. Za sad :wave2

Link to comment
Share on other sites

Још један поздрав Ñвима Ñа Ñлика, а поготову Др.Дулитлу :wave2 .

Чича, Ñјајан је онај Ðмпег :facehearts

:wave2 зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Ð,ух деÑет Руја на мало меÑта, биће нешто од тога једног дана :wave2

Ма Ñве је то лепо и краÑно, али ди га вам је Штајн на проÑлави Дана Републике?

Чича, није БатаБане, него Др.Дулитл. :facehearts

:wave2 зеоÐ_Ридер

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...